• Patak
    2.3k
    Ja sam još uvijek optimist. Imali smo 24 udaraca na gol u zadnjoj utakmici, 19 udaraca utakmicu prije te. Hajduk je imao ukupno dva udarca prema golu u zadnje dvije utakmice. Rijeka je opasniji konkurent ali imaju mladu momčad sa slabijom klupom od naše i neće izdržati tim tempom do kraja prvenstva. Kad se Petko skroz oporavi bit ćemo mašina.
  • serbus
    3.6k


    Prelama se puno toga svaki trener ima svoje vizije treninga, taktike igrači nisu sigurni jesu ili nisu unutra... Njihov vijek nije dug i moraš kad si već oko dinama pokušati osigurati familiju a nesigurnost oko igranja unosi nervozu što doma što na teren... Promjene u naglom načinu treniranja dovode do sitnih ozljeda... nije isto ako navikneš tijelo da je trening u 17 pa dođe drugi trener stavi u 7... Profi sport jako troši tijelo i odavno više nije zdravo biti profi sportaš.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Ljudi budite svjesni da dinamo u ovakvoj vladajucoj strukturi nikad nece imati sportskog direktora. Barem ne normalnog kojeg zazivamo.
    Nitko tko dode nece imati odrijesene ruke za transfere kada opet za glavne transfere brine kuvertarka i mumija.
    Mozemo samo sanjati o nekom SD koji ce imati budzet od xy miliona i onda slagati momcad.
    Ne, on ce morati slagati podobne igrace i podobne agente i nece moci slagati onako kako zeli. Zato do sad nikad nismo ni imali normalnog SDa, a tu funkciju su obnasali Zoki i serviser zbog upravo tih razloga.
    Tek kada produ izbori i kada odu mumija i vlatkica, onda se mozemo nadati da ce uprava ili IO imenovati nekog normalnog sportskog direktora.
  • NORTE
    9.5k
    Doveli su me do toga da mi je svejedno kakav će biti rezultat protiv Plzena.
    Razočaran sam trenerom i njegovim rezultatima, a još više time da nije doveden drugi.
    4 bolna poraza pod Jakirom.

    11 izgubljenih bodova dinama u prvih 10 kola, vjerojatno među najgorim ulascima dinama u sezonu, uz tri europska poraza i dva ispadanja.

    Kako je uopće moguće da Petković ozlijeđen i nedostupan dinamovoj ekipi ode igrat za repku? To je skandal samo takav.
    Rekao bih da je dobio dozvolu kluba.
  • emilperska
    3.3k

    Fake profa populist Yakir je trenutno veci problem od ove nesposobne uprave. Kostat ce nas svih sansi u HNLu, umjesto da iskoristimo to sto Hajduk nemre 2 puta susnut na gol, mi smo sretni sto imamo samo 2 boda manje.
    Jebena sramota!
  • Mali Zeus
    10.3k
    Ja se još uvijek smijem kak je Perić kod prvog gola Gorice išao štititi jaja.
  • kibic
    1.1k
    Isto ne kužim uopće. Socijalizam svih vrsta i pjevanje propalim državama, a ne pjesama Dinamu nema smisla.
  • DZGIS
    988
    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/pocela-privodjenja-boysa-zbog-pjevanja-ustaske-koracnice/2506646.aspx

    Svaka čast našoj "ažurnoj" policiji, (ne)sigurnost i (ne)povjerenje
    Hrpa govana...
  • Paggini
    8.4k
    Nek su oni njima i stanove pretražili, kad su već tamo...
  • seljak86
    2.4k
    idi onda zagreb 041 s duginim bojama na tribini gledat ak ti smeta, kaj glumiš idiota, ko da ne znaš za kaj se grupa zalaže i kako je nastrojena.

    Do smrti za dom spremni i Dinamu vjerni.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    I dok migranti svaki dan ilegalno prelaze granice, dok teroristi po Europi ponosno mašu ISIL-ovim zastavama, naše dečke pritvaraju radi pjevanja pjesme ?

    "Dok budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinskih gospodara." A.S.
  • Juznjak
    3.1k
    Neće nam nitko ostat na sjeveru ako se ovako nastavi policija odnosit prema navijačima.
  • deda
    28.6k
    A vi im dajte još povoda.
  • cibona
    1.5k
    Bez lustracije nema niceg. Sve dok nam drzavu i grad vode djeca predaka zasluznih za pad Zagreba 45', masovne egzekucije i smrti civila na bleiburgu i uvodenje totalitaristicke jugoslavije, Hrvatska ce biti banana drzava.
  • deda
    28.6k
    Morat ću zaustavit ovu raspravu na ovoj temi. Preselite se na geopolitiku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.