• jedan u nizu
    6.8k

    a prije njega su bili i ademi i oršić i KTC skupa sa livijem, sutalom i ivanusecom, pa su opet skoro kiksali prvenstvo.
    Veci problem od kvalitete igraca je njihovo zalaganje, poizrtvovnost, takticka pripremljenost i njihove pozicije. Jedan Ademi je pogubljen naprijed u vezi, Rile na stoperu isto tako, Ljubu necu ni spominjati. Baturina na krilu je igrac manje, kao i Emreli.
    Mi smo HNL gazili sa Ademijem, Riletom, Špikićem, Petkovicem, Mišićem, Baturinom, Ljubicicem, KTCom,. Da uz njih igraju 4 panja, svejedno bi ta sedmorica trebali ciniti razliku jer je vecina njih najbolja na svojoj poziciji u hnlu. Ostatak igraca je isto u gornjem vrhu kvalitete igraca. To nije ekipa mozda za ruisiti chelsea i totenham, ali ta ekipa se treba setati hnlom.
    To je i njihova krivica, ali veca i od njihovog trenera.
    Niti ih Jakir iskoristava kako treba, niti je Biscan to uspio, ali pod Biscanom je izgledalo igrom barem bolje i imalo se neke zelje.
    Ne tvrdim da se Biscanu nije trebalo dat otkaz i da je vodio ekipu dobro, jer nije. Ali Jakir je puno gori, i ima vise kredita u upravo nego Biscan. Zasto? Jer eto ...
  • Dudu9
    602
    Dinamo treba postaviti kvalitetnog SD i stat iza njega da dovodi igrače koji su kvalitetom za prvih 11 a ne prinove i sirenje klupe, bolje 1 igrač za prvih 11 nego 4 osrednja za klupu, SD treba imati samostalnost da zna koliko ima novaca, ako će prodavati ko ovaj prijelazni rok, da odmah prije priprema, dovede kvalitetne zamjene, a ne da imamo ko sad zamjene sa klupe koji nisu ni blizu te kvalitete za Dinamo, da bi od panike na kraju doveli igrace tipa Sosa koji nece ni minute odigrat.
  • Orc123
    6.1k
    jos sad usporedi Aeka i Ballkani ili samo zazmiri na to.....sad bi ti igraci trebali biti na vrhuncu a mi izgledamo ko da su pripreme imali jucer!
  • scooniepenn
    2.3k

    Nitko normalan ne opravdava Jakirovića i igrače za debakl protiv Ballkanija, ali uspoređivati ove dvije utakmice kao što ti radiš je promašeno. Protiv Ballkanija u odnosu na AEK nemaš sljedeće igrače: Livaković, Šutalo, Ristovski, Ivanušec, Špikić, Petković. Dakle, kad na to dodaš još Baturinu koji je u tom trenutku bio u najvećoj krizi forme iz koje se polako izvlači (barem ako je suditi po U21 reprezentaciji i Gorici) to je razlika od 100 milja. Da se razumijemo, ja mislim da smo mi i bez svih ovih trebali dobiti, ali nama su u Prištini u prvih 11 bili Menalo, Kulenović, Vidović koji nije krilo, Mykalichenko koji je izgledao kao da je pao s Marsa i Boško Šutalo koji izgleda trenutno kao da nije igrao 5 godina. S ovim gore nabrojanim igračima bi bilo najmanje 3 razlike za nas, a ovako imaš potvrdu koliko ti je kadar tanak.
  • marcio amoroso
    34k
    Par crtica o našem kadru:


    33 Nevistić
    1 Zagorac

    13 Ristovski
    2 Moharrami

    4 Šutalo
    6 Bernauer
    3 Sosa
    39 Perković
    55 Perić
    28 Theophile

    14 Ljubičić
    15 Mykha

    5 Ademi
    8 Kačavenda
    10 Baturina
    23 Halilović
    25 Sučić
    27 Mišić
    31 Bulat
    38 Vrbančić

    7 Stojković
    20 Marin
    30 Takuro
    41 Rukavina
    70 Menalo
    72 Vidović
    77 Špikić

    9 Petković
    11 Emreli
    17 Kulenović
    18 Drmić


    31 igrač, a vjerujem da bi se većina složila da bar pola nema mjesto u Dinamu. Ove bi ja ostavio:


    -Nevistić
    Dinamo jednostavno ne može baciti 3 milijuna u vjetar i mora ga istrpiti. Uvjeren sam da može biti dovoljno dobar za Dinamo, ali da mu treba vremena. Sezona je ionako li la i idealna da ga se istrpi
    -Zagorac
    Solidna zamjena i dobri duh svlačionice
    -Ristovski
    Jedan od nosioca kvalitete i siguran član prvih 11
    -Moharrami
    Dovoljno dobar za rezervnog beka
    -Šutalo
    Ako ga se postepeno vrati može biti ogromno pojačanje
    -Bernauer
    Ok za rotaciju i za HNL
    -Perković
    Potencijal i polivalentan
    -Ademi
    Kapetan!
    -Kačavenda
    S njime se isplati riskirati
    -Baturina
    Najveći potencijal u momčadi
    -Sučić
    Potencijal i ok za rotaciju
    -Mišić
    Ok, ali mora puno puno bolje
    -Bulat
    Jedna od svijetlih točki u ovoj turobnoj sezoni
    -Vrbančić
    Mora dobiti priliku u prvoj momčadi
    -Stojković
    Uvjeren sam da će kad ozdravi biti jedan od najboljih
    -Vidović
    Za njega sam također uvjeren da će biti samo još bolji
    -Špikić
    Neka ga, ali za rotaciju. Ne može biti prva opcija
    -Petković
    O njemu sve rečeno
    -Emreli
    Sigurno može pomoći


    Ostatak probati unovčiti ili sa što manje štete riješiti. Dati Živkoviću i Vrbančiću mjesta u kadru i dovesti stopera, lijevog beka, veznog, krilo i napadača.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    ''Ramon Mierez je igrač koji čini razliku. Uz Petkovića i Livaju, najbolje što HNL nudi u vrhu napada! Način na koji 'El Toro' nosi Osijek na svojim leđima je impresivan. I nije bitna samo matematika koja sugerira kako je Mierez trenutno na pet golova i dvije asistencije, što je sjajno. Važno je koliko on pridonosi igri Osijeka. Koliko će duela dobiti, koliko će kartona zaraditi na sebi.''

    https://germanijak.hr/nogomet/vijesti/ramon-mierez-da-ga-je-dinamo-doveo-naslov-ne-bi-bio-upitan/120465?fbclid=IwAR0XLmfINpkFsedvRZWJgiuZhW0mWtu3Dulmmb3m0LVgPHAbBg0xzNxDo40
  • cibona
    1.9k
    Ja bi dodao ljubicica kao dobrog igraca za rotaciju, ali na svojoj prirodnoj poziciji. Halilovic mi se isto cini kao dobra opcija, rukavinu bi poslao na posudbu, a za ostale se slazem, treba raskrstiti s njima na ljeto.
  • marcio amoroso
    34k

    Sumnjam da je Ljubičić spreman da ne bude u prvih 11, a po meni u nekom boljem i jačem Dinamu ne bi imao mjesta u prvih 11.
  • Mihaljević
    8.7k
    Ljubo na veznom 23/24 > Mišić na veznom 23/24
  • Praskaton
    2k
    ako ce u ljubu bit baturina i vidovic/bulat ok,al ljubo je s tehnikom na vi.Njegova najbolja karakteristika je borbenost svih 90min.

    Miske je drugaciji tip i ovaj pad forme je normalan znajuci da nas je dugo nosio svojim igrama.Svejedno bi mu dao predah par utakmica da se resetira.
    sve odlicno prepoznato,jedino smo u sredini ok popunjeni.Ovisno o njihovim predstavama do kraja sezone ja bih zadrzao Perica,Halilovica,Ljubicica,Kaneka ukoliko su spremni bit dio rotacije.
    Mislim da svi sanjamo nekoga(SD) tko ce pocistit ovaj izostavljeni kadar i popunit ga s igracima koji zasluzuju dinamov dres.Tad cemo s veseljem pisat na temi transfera
  • Dudu9
    602
    Što je tužno mi smo ovo ljeto rješavali se igrača koji nisu za prvih 11 da bi opet doveli igrače koji su I lošiji od njih
  • NORTE
    9.9k
    Bio sam optimist što se tiče ove sezone sve do poraza od Gorice.
    Mislio sam da je nemoguće toliko razvaliti klub kao što je učinjeno u zadnja dva mjeseca.

    Sada nakon ovih poruka o tome da je trener siguran sam baš pesimist i bojim se da će ova loša i bolesna sezona još gore završit.

    Za nas navijače dinama cijela ova sezona je horor, a loše vijesti samo stižu jedna za drugom.

    Optimizam mi je nestao.
    Sve počiva na uspjehu prve momčadi, on izostaje i rezultati su nam sramotni. Baš kao što je transferna politika i glavni ljudi u klubu.
  • Fanboy
    2.4k
    Kad uprava objavi da je trener siguran je ekvivalent kad je Putin objavio da je glavni zapovjednik Wagnera siguran nakon pobune...
    To znači da mu je sat otkucao i samo se čeka povoljan trenutak...
  • sport
    2.5k
    A što se to prelama preko leđa igrača?Njihovo je da treniraju,igraju i pobjeđuju dok god im redovno sjeda plaća na račun.Uostalom svi za sebe misle da su igračine i neka to pokazuju na terenu a ne prodaju žalopojke novinarima kao Lesički.Zapravo mogu biti sretni što je ovako kilavo odrađen prelazni rok jer u protivnom mnogi od njih ne bi bili više igrači Dinamo da su dovedeni bolji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.