• Patak
    2.9k
    Ja sam još uvijek optimist. Imali smo 24 udaraca na gol u zadnjoj utakmici, 19 udaraca utakmicu prije te. Hajduk je imao ukupno dva udarca prema golu u zadnje dvije utakmice. Rijeka je opasniji konkurent ali imaju mladu momčad sa slabijom klupom od naše i neće izdržati tim tempom do kraja prvenstva. Kad se Petko skroz oporavi bit ćemo mašina.
  • serbus
    4.2k


    Prelama se puno toga svaki trener ima svoje vizije treninga, taktike igrači nisu sigurni jesu ili nisu unutra... Njihov vijek nije dug i moraš kad si već oko dinama pokušati osigurati familiju a nesigurnost oko igranja unosi nervozu što doma što na teren... Promjene u naglom načinu treniranja dovode do sitnih ozljeda... nije isto ako navikneš tijelo da je trening u 17 pa dođe drugi trener stavi u 7... Profi sport jako troši tijelo i odavno više nije zdravo biti profi sportaš.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ljudi budite svjesni da dinamo u ovakvoj vladajucoj strukturi nikad nece imati sportskog direktora. Barem ne normalnog kojeg zazivamo.
    Nitko tko dode nece imati odrijesene ruke za transfere kada opet za glavne transfere brine kuvertarka i mumija.
    Mozemo samo sanjati o nekom SD koji ce imati budzet od xy miliona i onda slagati momcad.
    Ne, on ce morati slagati podobne igrace i podobne agente i nece moci slagati onako kako zeli. Zato do sad nikad nismo ni imali normalnog SDa, a tu funkciju su obnasali Zoki i serviser zbog upravo tih razloga.
    Tek kada produ izbori i kada odu mumija i vlatkica, onda se mozemo nadati da ce uprava ili IO imenovati nekog normalnog sportskog direktora.
  • NORTE
    11.5k
    Doveli su me do toga da mi je svejedno kakav će biti rezultat protiv Plzena.
    Razočaran sam trenerom i njegovim rezultatima, a još više time da nije doveden drugi.
    4 bolna poraza pod Jakirom.

    11 izgubljenih bodova dinama u prvih 10 kola, vjerojatno među najgorim ulascima dinama u sezonu, uz tri europska poraza i dva ispadanja.

    Kako je uopće moguće da Petković ozlijeđen i nedostupan dinamovoj ekipi ode igrat za repku? To je skandal samo takav.
    Rekao bih da je dobio dozvolu kluba.
  • emilperska
    5.7k

    Fake profa populist Yakir je trenutno veci problem od ove nesposobne uprave. Kostat ce nas svih sansi u HNLu, umjesto da iskoristimo to sto Hajduk nemre 2 puta susnut na gol, mi smo sretni sto imamo samo 2 boda manje.
    Jebena sramota!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ja se još uvijek smijem kak je Perić kod prvog gola Gorice išao štititi jaja.
  • kibic
    1.1k
    Isto ne kužim uopće. Socijalizam svih vrsta i pjevanje propalim državama, a ne pjesama Dinamu nema smisla.
  • DZGIS
    1.2k
    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/pocela-privodjenja-boysa-zbog-pjevanja-ustaske-koracnice/2506646.aspx

    Svaka čast našoj "ažurnoj" policiji, (ne)sigurnost i (ne)povjerenje
    Hrpa govana...
  • Paggini
    21.4k
    Nek su oni njima i stanove pretražili, kad su već tamo...
  • seljak86
    2.6k
    idi onda zagreb 041 s duginim bojama na tribini gledat ak ti smeta, kaj glumiš idiota, ko da ne znaš za kaj se grupa zalaže i kako je nastrojena.

    Do smrti za dom spremni i Dinamu vjerni.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    I dok migranti svaki dan ilegalno prelaze granice, dok teroristi po Europi ponosno mašu ISIL-ovim zastavama, naše dečke pritvaraju radi pjevanja pjesme ?

    "Dok budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinskih gospodara." A.S.
  • Juznjak
    3.8k
    Neće nam nitko ostat na sjeveru ako se ovako nastavi policija odnosit prema navijačima.
  • deda
    32.7k
    A vi im dajte još povoda.
  • cibona
    3k
    Bez lustracije nema niceg. Sve dok nam drzavu i grad vode djeca predaka zasluznih za pad Zagreba 45', masovne egzekucije i smrti civila na bleiburgu i uvodenje totalitaristicke jugoslavije, Hrvatska ce biti banana drzava.
  • deda
    32.7k
    Morat ću zaustavit ovu raspravu na ovoj temi. Preselite se na geopolitiku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.