• Armagedon13
    958
    Izgleda da bi mogao doći igrač(i) koji su slobodni
  • db-izbjeglica
    13.7k
    ako nevistić nije položio...ja bi išao po ivušića.
    lik je na cipru, barem su oni uvijek bili poznati po tome da ne plaćaju ono što obećaju...
  • Mihaljević
    8.7k
    Čekat zimu i onda po Labrovića, Pandura ili nekog sa kvalitetama branjenja par sezona u ligama petica... A i sad je je Timo Horn slobodan vratar 30g , 7 sezona u Kolnu prvi vratar.
  • Paggini
    10.4k
    Rijeka ako bude drzala tempo za prvaka koji drzi sada, pogotovo nakon "krađe" Jakira nema šanse da će Dinamu dati ikog od svojih na zimu. Labrovic, Jankovic i Pjaca eventualno na ljeto, po meni.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Predsjednik rijeke bi mater prodao za pravu cijenu, a ne igrača.
  • Paggini
    10.4k


    Hahaha dobro i to je istina, ali da to napravi na zimu, brijem da bi ga potjerali pa ne bi imao vise kome mater prodavat
  • Mihaljević
    8.7k
    Mišković je čisti biznismen, ako ponudimo više od svih, naš je Labra.
  • Zagi
    5.8k
    Damo Mišku u cijenu i godišnju za jug da može nastaviti prodavati priču svojima bez dodatnog troška.
  • Orc123
    6k
    Ono sto dam govorio cijelo vrijeme opet se pokazuje da sam bio u pravu! Igrac ne može pokazati da je odlican ili da je los ko ne igra! Islo se drvljem i kamenjem na novopridoslw igrace a nisu dobili priliku! Koji je zakljucak? Pa zakljucak je da nisu ni odlicni ni losi nego su dobri igraci koji sa kontinuitetom mogu postati samo jos puno bolji! I slijepac vidi da su korisniji od jednog Menala, Marina, Kuleta i da su kvalitetniji trenutno od Sutala! Sve u svemu to su igraci srednje europske kvalitete i bit ce sigurno korisni a mogli bi s vremenom postati i nosioci kvalitete ali mora ih sw istepiti bar do ljeta jer kvalitete imaju! Za Maxa smo sve znali i Biscan je to govorio on je stoper koji je odčican u izgradnji, nije mu foete skok igra ali sve to je dovoljno da je trenutno 2.stoper Dinama ali naravno za vece europske dosege treba nam jos jedan stoper top kvalitete! Max i Kaneko ce biti iznimno korisni, isto tako ocekujem priliku Sosi pa da vidimo...definitivno Simic nije doveo macke u vreci kao sto se pisalo ovdje i u medijima samo iz razloga sto decki nisu dobivali sanse!
  • Nino Bule
    12k
    Ja samo trazim da je kaneko ispred menala i marina u rotaciji, ne da igra u prvoj, samo kad se mjenja na desnom krilu ubaci njega umjesto ove dvojice sto znaci da ce svaku dobit 15-20 min
  • The Undertaker
    4.5k
    Sad svi valjaju a transfer rok loše odrađen.
  • Orc123
    6k

    Tako je, nije za prvih 11 trenurno ali je definitivno ispred Menala i Marina. Ocekujem njegov napredak do kraja polusezone, da se jos poveze s ekipom, da nauci osnove jezika i da peođe peipreme i siguran sam da moze biti jaka karika i igrac koji ce donjeti dodatan impuls. Isto tako i Max, ne moze Sutalo biti ispred njega po nicem!

    To su dobri igraci koji sigueno nece biti kostur ekipe kao sto je bio Orsic, Ivanusec, Sutalo ali ce biti mnogo korisniji od Menala, Marina, Kuleta ili Boska!
  • Paggini
    10.4k

    Da su Stojkovic i Kacavenda zdravi, bila bi druga prica potpuno.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Koliko znam Pjaca ima otkupnu klauzulu, tu se miška ništa ne pita onda. Na zimu ga ubosti odma
  • serbus
    3.8k
    Ja u kaneku ne vidim apsolutno ništa da je domaći dečko iz ZG sumnjam da bi i u Gorici mogao igrati. Nešto kao Nigerijci imam osjećaj da ima 40 a ne 26 godina.

    Spor, trom bez ambicije u nekom strahu da probije bok staje i čeka da se priključi netko i pas prvom do sebe najčešće u rikverc . Ako uđeš u 70min vs Istre i ne možeš ih pretrčati nešto ne štima. Odmah si u startu u minusu za skok a nema brzine trka pogotovo sa loptom za mene promašaj ali sretan bi bio da mi je procjena kriva da mi izvučete post za mjesec, dva, tri evo ti pederu kaneko :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions