• Imamo Dinamo
    3.4k

    Slažem se definitivno. Škorića bih ja uzeo odmah, a za drugog bi ipak pričekao prve minute za Perkovića i Sosu, da vidimo na čemu smo s njima. Ako ne zadovolje, i drugog uzet
  • Captain America
    15.2k
    Nemojte zamjerit jer slabo pratim ostale HNL klubove, ali kakav je s brzinom Mile? Nama je u obrani odlaskom monstruma poput Šutala veliki problem sporost stopera kojima svaka šuša pobjegne.

    Ako taj problem može Mile ublažiti kolko-tolko, svakako sam za njegovo dovođenje.
  • Mihaljević
    8.7k
    Na šta smo mi spali da nam je Škorić pojačanje , nek se srame svi odreda.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Može bit da se ja krivo sjećam, ali čini mi se da mu brzina nije baš prednost
  • Captain America
    15.2k
    Zato i pitam jer mi se iz ne baš velikog uzorka pogledanih utakmica isto čini.
  • Georg Koch
    4k
    nikad mu brzina nije bila jaca strana.
    Odnosno, mislim da bi ga BoleTOP lagano otpuhao na 100m.
    Sto i nije bas dobro :D
  • Orc123
    6k
    Skoric je potpuno isti profil stopera samo manji kikser...dovuc se do zime i kupiti pravog stopera jer su ovo samo vatrogasna rjesenja a nikako ne rjesenja za period duzi od pola godine ili godinu. Dati peiliku novim stoperima pa da se vidi na zimu na cemu smo! Na zimu reagirati i dovesti jednoga a ako treba i dva a nekima pokazati vrata za izlaz.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nije mi jasno to neisplacivanje place kod Kineza, kako je moguce da ekipa tamo ide i onda ne dobiju novce, jel nisu oni makar malo uredjeniji po pitanju tog?

    Skoric bi mogao u Osijek sa Zekicem, vidim da je germanijak napisao da bi Zekic povukao i jednog igraca koji je igrao protiv nas.
  • DiddyGuela
    1.3k


    Ne. Kinezi su jako teski s lovom. Imam obiteljskog prijatelja koji radi sa kinezima 10ak godina i uvijek kaze da je sa Kinezima teze neko sa Talijanima sto se love tice. Poprilicno su pokvareni i lazljivi. Opcenito se ne drze dogovora. Ocito je tako i u nogometu.
  • Orc123
    6k
    Brodic uzasan i to malo je rec....eto malo pozitive, dolazi nam jos jedan Kulenovic na zimu...
    S druge strane Hoxa opet odlican, treba pratiti kako ce se nastaviti rzvijati.
  • Žan
    146
    Ovo ljeto se vodila rasprava oko Albiona Rrahmanija,tko god je bio za vracanje Kulenovica prije njega neka prestane pratit dinamo i nogomet !
  • Captain America
    15.2k
    Brodic uzasan i to malo je recOrc123

    Glava u Dinamu :cool: Vidjeli smo na Štefulju kako je to prošlo.
  • Jaro
    6.1k
    pa tak su i dobavljaci isli u deal s konzimom. Znali da nikom ne placaju, ali su obecavali duplo vise od ostalih... osobno mi nije jasno, al eto, ekipa pusi to naveliko ocito...
  • Jurki
    9.7k
    E da je meni jasno koja je budala iz kojeg razloga isla u kupnju Brodica?
    Super imali bumo dva Kulena.
    Rasplakal bi se od jada najrađe
  • blue heart 72
    1.5k
    Dajte nemojte se zaj..... Koji fucking Mile Škorić???? Onda je bolje trpiti ovo kaj imamo bilo u vlastitom kadru, bilo na posudbama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions