• Silvek1986
    28
    Bolja opcija od Mile Skorica bi bio Dejan Lovren, ako se može dovesti, tj. ako traže iskusnog igrača.
  • Infinity
    15.5k
    Naravno da se ne moze dovesti. Prijelazni rok je gotov i mozemo dovesti samo slobode igrace poput Mustafija i Boatenga.
  • Mihaljević
    8.7k
    Nema nama meda dok ne dođu neki investitori Saudijski , od Mamića se bar znalo da će spiksat sve pare na 10 mladih igrača, a da će njih samo 1-2 uspjet , ovi ne znaju kud tjeraju, ovo nit su mladi igrači nit se mogu prodat , nit mogu držat ozbiljnu Europsku razinu (Govorim o periodu 2018-2023 , 2010-2017 je sramota) , uglavnom nit Mamić , nit trenutna uprava nisu riješenje na dugoročno. Po meni samo privatizacija i investitori , ovo drhtanje od sezone do sezone nema smisla.
  • Patak
    2.6k
    ovo spominjanje glavonje čak i u kvazi pozitivnom kontekstu mi je malo preveć...
  • Jaro
    6.1k
    evo svi trce privatizirati klub bez stadiona, sa 5-6 tisuca ljidi na tribinama u drzavi toliko ekonomski mocnoj i globalno bitnoj da se ni koncerti vecih zvijezda ne dogadjaju tu.
    Jedina privatizacija koju mozemo docekati u dinamu jest ovo ko Osijek ili Rijeka max, ili jos gore Istra pod onim Rusom, Sibenik. Ili neki lokalni mafijotajkuncic koji zeli ko zna sto kroz klub.
  • Mihaljević
    8.7k
    To sve stoji. Ali ako ne tražimo nekog ko je voljan za privatizaciju, neće pasti sa neba sigurno... Šta su City i PSG bili prije? Niko i ništa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Šta su City i PSG bili prije? Niko i ništa.PlavaSlavonija86d

    Sam sebe pobijas u komentaru. Prvo napises da sve stoji pa ovo. Covjek je lijepo napisao - zivimo u maloj ekonomski slaboj drzavi, nemamo stadion i imamo malu prosjecnu posjetu - sve suprotno od onog kaj su PSG i City bili prije "globalizacije".
  • Mihaljević
    8.7k
    Ne tražim ja Al Khaefija koji će grunit bilijun u klub , al' makar neki sponzor poput Gazproma koji svake sezone ulaže oko 15M u klub , da baš ne moramo drhtat svake sezone... Shvaća i najveća budala da nemamo dobar stadion, ni dobru posjetu.
  • NitkoBitan
    13.5k
    al' makar neki sponzor poput Gazproma koji svake sezone ulaže oko 15M u klubPlavaSlavonija86d

    Zasto bi iti jedan sponzor ulozio toliki novac u Dinamo? Svi koji uloze zele veci povrat od uloga. Iz koje bi to industrije dolazila firma kojoj bi se isplatio toliki ulog u Dinamo? Evo ne znam, glup sam, prosvijetli me.

    Btw. Zvezda od Gazproma dobiva 5-6 milijuna eura po sezoni i to daleko nadmasuje koliko realno zasluzuju, i naravno da se radi o politickoj odluci koja nema veze sa trzisnim razlozima.
  • vjeko1701
    6.2k
    Gazpromu je za to i slična sponzorstva praktički poklonjena sva srodna industrija u Srbiji.
  • Lynx17
    2.9k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/veliki-talent-salzburga-otkrio-jako-sam-htio-igrati-za-dinamo-ali-nisu-se-javili-zao-mi-je-zbog-toga-15381951

    KANDIDAT ZA VATRENE

    Veliki talent Salzburga otkrio: ‘Jako sam htio igrati za Dinamo, ali nisu se javili. Žao mi je zbog toga‘

    "Dinamo me zvao na probu, bio sam sedam dana, odigrao sam i prijateljsku utakmicu", kaže Oliver Lukić

    Piše: Dražen AntolićObjavljeno:
    07. listopad 2023. 15:38


    Mladi i talentirani veznjak RB Salzburga Oliver Lukić trenutačno nastupa za Austriju, ali je njegov stav jasan, jednoga dana volio bi obući dres Vatrenih.

    Lukić će reći da navija za Dinamo, ali nije to sve. Sa 14 godina je igrao jednu utakmicu za Modre, no nisu mu ponudili ugovor.
    - Bio sam na probi u Dinamu prije tri godine. Prije toga imali smo kamp kojeg je organizirao Nikica Pavlek u Sukošanu. Dinamo me zvao da dođem na probu, bio sam sedam dana, odigrao sam za Dinamo i jednu prijateljsku utakmicu s Lokomotivom. I to odlično, mislim da smo dobili 3:1. Htjeli su da još ostanem, ali nisam mogao jer morao sam u Austriju Beč, čiji sam tada bio igrač. Nitko me nakon toga iz Dinama više nije nazvao...

    Pitali smo 17-godišnjeg Lukića je li mu danas žao zbog toga.
    - Da, žao mi je.

    Jako ste htjeli igrati za Dinamo?
    - Da, ali nisu se javili.
  • Zagreb1992
    1.4k
    Moguće da će Pierrot radi situacije u Izraelu napustiti klub ( ako dođe do rata naravno) ..I nadam se da će naši kontaktirati ga jer nam je potreban takav tip igrača
  • Mihaljević
    8.7k
    Ako dovedemo Pierrota ispunili bi životni san jednom tamnoputom forumašu. :cheer:
  • Crni86
    1.5k
    Toplo se nadam da vec lagano koketiramo s Pjacom i da se na zimu isplacuje klauzula iz ugovora.
    Isto tako se toplo nadam da imamo vec sada razradeni plan za zimski prijelazni rok jer nam ruku na srce fali dosta igraca (prvi ljevi bek - tu bi bacio sve karte na Mensaha iz Auxera jer i dalje igra fenomenalno, dva izvrstna stopera- igraci klase Gunter koji uskacu u prvih 11 istog trena, zamjenski desni bek, iskusni zadnji vezni za rotaciju- vidjet kako dise Miki Badelj, oba krila- pjaca a za desno igrac tipa traore iz ferencvarosa i spica- pierrot bi sjeo ko budali samar , posto kulenu i drmi isticu ugovori a petko ce na ljeto imat klauzulu za transfer). Imamo jako jako puno posla, a bilo bi mi jako zao kada nebi shvatili ovu situaciju ozbiljno jer Sahtar visi u domacem prvenstvu i otvara nam se mogucnost direktnog plasmana u Lp, a ekipu je potrebno gradit od ove zime i to svima u upravi mora bit jasno!
  • Mihaljević
    8.7k
    Zagi je u 37. godini života, što se tiče potencijalne jedinice Dinama njegovo vrijeme je prošlo.Eduardo

    Nikad ne reci nikad :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions