• Dinaminjo
    607


    Ne znam kam si ti gledao, al prvi fodir s loptok kqd je usao se provukao izmedu trojice i rusili su ga.
    Imao je jos par dobrih akcija kao sut iz ojreta, ali i par u kojima je mogao/morao bolje
  • Nino Bule
    12k
    Nitko ovdje ne tvrdi da je kaneko neko otkrice ali mi nije jasno po cemu je iza menala i marina, mozda ja ne vidim nesto u njima sto drugi ne vide
  • Ludovic IX
    6.1k
    koju si ti utakmicu gledao. U ovo malo što j2 igrao, išao je samo naprijed i naprijed. I kad je trebalo i možda kad nije ali nije gledao baš puno nazad
  • serbus
    3.8k


    Isto kod mene samo obrnuto ja ne vidim u Kaneku nijednu prednost ispred Menala da bi bio ispred njega ... Sa Marinom je tu negdje ali Marin barem može skočiti pa i tu ima malu prednost Marin.

    Jednostavno meni Kaneko nije sjeo možda se varam I iznenadi.

    Ja vidim ludi da uđe u 70min protiv Istre i ne probija to vidim ali opet se ponavljam dao Bog da bude top igrač za koji mjesec ali ga vidim u Rudešu
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Kad nam igraci odu van onda im klubovi imaju plan prilagodbe. Kad je Leipzig uzeo Gvardiola onda je on krenuo na lekcije njemackog, a oni su mu uz to slali sto ocekuju od njega u smislu igre, Eduardo u Arsenalu na pocetku nije uopce igrao Premiership nego je kroz minute u kupovima trazio svoju sansu itd.
    Japanac dode pred kraj roka na preporuku, ne zna jezik, takticki drugacija ekipa, nogometno drugacije podneblje. Prvi put izvan Europe :lol:
    Da se sve to poslozi trebat ce malo i vremena. Otkako je on dosao mi smo i trenera promijenili.
    Najveci je problem sto smo mi u kurcu i sto nekakve planska rotacija nije ni moguca jer prva opcija ne postoji, a trazi se rezultat.
    Mislim da nije bas tolika skovaca kako ga serbus opisuje, a sad koliko mu vremena treba dat..
  • Orc123
    6k

    Ja sve razumijem da svatko ima drugacija misljenja ali stvarno ne mogu shvatiti da pored zdravih ociju netko misli da Marin ili Menalo su korisnije! I to nakon sto 4-5 godina su u sustavu Dinama i dokazano nisu donosili nista, nit dose nit ce donositi! S tim da Kaneko s vremenom moze biti samo jos bolji,samo dok se uigra i dobi na sigurnosti. Tko to ne vidi nije realan i pomalo je zlocest jer se s nekim ciljem ovdje omalovazavaju igraci koji su dovwdeni samo da se baci mrlja na Dimica s kojim nisam ni ja prezadovoljan i bio sam kritican ali s obzirom u kakvom je okruzenjunradio i u kojim uvjetima sad mislim da nije odradio on toliko los posao jer je bio busen sa svih strana. Ocekujem puno bolji zimski peijelazni rok.
  • Jurki
    9.6k
    Po meni sva trojica nisu igraci za Dinamo. Marin i Menalo nisu napredovali nimalo otkad su se vratili sa posudbi. Marin ima 24 godine, Menalo 27 godina i za obojicu a i klub bi bilo najbolje da ih se proda ako se ikako moze. Napredovati oni nece to je sigurno.
    Kaneko mi djeluje premekano i dojma sam da decko jednostavno nije za ovu razinu nogometa. Daj Boze da me razuvjeri.
    Bolje bi po meni onda imati 2 juniora na klupi pa da ih se pomalo uvodi u prvu momcad.
  • Mihaljević
    8.7k
    Spor, tromserbus

    Ako neko nije spor i trom onda je to Kaneko , doslovno zadnji iz svlačionice bi reko da je Kaneko spor i trom... To je kao da kažeš da je Perić tehničar i da je okretan.
  • Orc123
    6k

    Frende znas da te cijenim ali mi u juniorima nemamo posteno krilo i jedino krilo je Rukavina i Topic a Topic ne igra ni u Rudesu, a Rukavina je protiv ponikvi izgledao ko junior i mora jos puno zganaca pojesti da bi uopce bio u konkurenciji. Kaneko ima kvalitetu ali ga treba usmjeriti, dati mu poticaja i podrsku i tjerat ga da bude jos slobodniji i odvazniji jer on to ima u sebi ali tesko je kad dodjes u novu sredinu, deugaciji rip nogometa, deugi kontinent, jezik, kultura...jednostavno treba ti vremena. Ajde pogledaj slucaj Bulat ili Spikic koji nisu postojali kad su dosli a ista Drzava u pitanju. Pa mora se dati mu prilika. Uostalom tu je godinu dana i ako ne zadovolji odlazi. Isto se pisalo za Maxa ali mozda nije top stoper ali uz Perica je najbolje sto imamo! A sralo se po njemu ko da je neznam kakav promasaj! Nitko ne moze pokazati da li vrijedi ili ne ako nema utakmica!
    Imao je dva odlicna prodora i jedan solidan udarac, samo treba dobiti kako bi mi rekli kuraža da napada jos vise jer ono sto sam ga gledso u Japanu on je uvijek ali uvijek napadao i isao u prodor, ovdje se suzdrzsva jer osjeca pritisak jos uvijek... vidis po prvoj akciji kad je usao kako je okomit i zapamtio sam ono odlicno primanje duge lopte i odmah u prodor gdje fino prosao...ima ono nesto ali za vise mors dobiti kontinuitet i proci pripreme s momcadi.
  • Orc123
    6k
    Nego, kaj mislite na kojoj poziciji gledaju igraca? Jel ima sta opce zanimljivo na trzistu? Vezne mozemo iskljuciti iz te jednadzbe, ili napad ili obrana ili mozda goman ...
  • serbus
    3.8k


    Jebiga spor za japanca da ga ispuhani igrači Istre ulove a mislim da je Manalo brži sa loptom 100%, a oboje su tu 26,27g znači nisi doveo klinca pa da ga čekaš... A Orc ni najmanje da je napad na Šimića nego mi jednostavno nije sjeo kao "pojačanje" jedan igrač. Nešto kao što ni Zlatan nije sjeo Pepu iako se zna da je Zlatan top igrač i tu ja stajem oko njega neka vrijeme pokaže...
  • Mihaljević
    8.7k
    U najboljem slučaju možemo se nadat Karačiću i Velkovskom.
  • Zagi
    5.8k
    Ekipa očekuje japanski uragan po krilu , a Kaneko nije taj tip igrača.

    Kad je dolazio gledajući njegove utakmice u Sapporu rekao sam nešto u stilu brži i agilniji Murić , lošijeg udarca, puno odgovorniji u obrani. Tako nešto smo i dobili.
    Ima jako dobar centaršut lijevom ali za to treba imati nekog skakača u 16.
  • Georg Koch
    4k
    mozea napisati sta konkretno je rekao Puksar, i Jakir za to? Posto nisam nigdje vidio to
  • Nino Bule
    12k
    Isto kod mene samo obrnuto ja ne vidim u Kaneku nijednu prednost ispred Menala da bi bio ispred njegaserbus

    Ovo ti ne vjerujem nimalo, menalo ne zna stopat loptu i dodat prvom do sebe, njega osnove nogometa muče kao malo kojeg igraca koji je prosao kroz dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions