• Mihaljević
    9.8k
    Pogledaj moje postove inače , samo komuniciram slikama... :cool:
  • DiddyGuela
    2k
    Meni je nejasno da je netko u klubu odlucio da je Marko Bulat TAJ a Niko Jankovic VISAK. Perverzno. Decko je pravi, i kad mu ne ide preruje teren. Jednostavno ne mogu vjerovati da za njega nije bilo mjesta kod nas. Ili netko vrlo nesposoban to nije znao procjeniti.
  • Jaro
    7.3k
    ako je vjerovati upravi, to je odredio tadasnji trener - Igor Biscan...
  • serbus
    4.1k
    Oba imaju mjesta u dinamu Bulat, Janković i još ranije Tolić imaš suparnika gdje se braniš,li-la i gdje napadaš bunker ... Recimo bunker u hnl-u bi sa Tolićem napadao jer trenutno ne vidim tko je na prvom koraku 1na1 jak da probije taj blok. Jako puno krivih procjena u zadnjim rokovima. Ali i dalje smo u igri sa dvije pobjede čak sa bodom više od tovara
  • DiddyGuela
    2k


    A eto onda, nemamo se sta zaliti. Tu smo gdje jesmo s razlogom. Uz ovakvo kadroviranje, hvala Bogu da nam je liga cirkus pa smo cak i ovakvi favorit za naslov.
  • Mihaljević
    9.8k
    Meni je nejasno da je netko u klubu odlucio da je Marko Bulat TAJ a Niko Jankovic VISAKDiddyGuela

    Nije da je Bulat bio najbolji igrač protiv njih zadnju utakmicu...
  • ZgBlue
    566


    A vidim, pijan sam već danima... :death:
  • DiddyGuela
    2k
    Ne kazem da je Bulat visak. Isticem nerezonsku odluku po kojoj je Bulat neupitan starter a Jankovic visak. Ja evo iskreno ne vidim tu razliku u kvaliteti. Cak stovise, uparis Bulata i Misica u vezi i onda se cudis kako se ne mozemo nametnuti sa agresivom protiv nekih šiposa na oranici.Hajduk nas također digne na slican recept.

    Igraci poput Jankovica su tipovi koji daju tempo i zestinu ekipi. On je kao Broz za sirotinju.
  • Zagi
    7.7k
    Ljubičić neizostavan svim trenerima.
    Janković otpisan.
    Izrazito slični igrači.

    Kako nema nekoga da kaže, veto jebote. Svaka čast Igore ali ne može!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    "Vijenac si nosite natrag svojem domu, za pogreb ideje o Hajduku šampionu!"

    :rofl: :rofl:
  • zagr
    505
    kaj Bulj kaže, hajduk mu spušio, alkar mu spušio od purgera usred Sinja, jel su suci krivi za oba dva poraza
  • Patak
    2.9k
    Niko Janković je iz Trnja. Kao malog su ga uzeli u Dinamo iz NK Trnja, a znao je vježbati slobodnjake tam i dok je igrao u Dinamu. Ne znam je li nakon Snješka Cerina neki trnjan igrao u Dinamu, nadam se da će to biti Niko.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Jankovic je tip igraca koji uvijek odigra svoju određjenu razinu i ne ide ispod toga,koristan box to box igrac koji moze igrati visoki presing.

    Takav igrac ne moze nikada biti višak ,i vec sam pisao na forumu tko ga je otpisao nek pojede svoju diplomu.

    Dobra usporedba sa Bulatom,nisam siguran tko je bolji,al pari igraci.
  • serbus
    4.1k


    Izgleda da će i Lučić dobiti svoje naljepnice kod armade :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.