• Teofil Kateran
    967
    Bilo me u početku strah da će odsjediti na klupi, ali odlično je da se izborio za minutažu, sad može samo više napredovati, mogao bi nam biti od koristi na ljeto ako bude igrao redovito i dalje.
    S druge strane i Soldo igra od prve.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Zivkovicu je ovo tek treca utakmica, ali druga zaredom, nadam se da ce se sada ustaliti u prvih 11 iako lokosi tu imaju Mersinaja i Kalaicu.

    On i Gurlica bi mogli biti od koristi iduce godine.
  • Carrasco
    4.1k
    Kakvi su nam stoperi može i kod nas u prvih 11 igrat.
  • Mihaljević
    8.5k
    Odma na zimu Živkovića vratit , bolje najperspektivniji mladi stoper HNL-a nego da dovodimo igrače kakve smo dovodili ovog prijelaznog roka.
  • Zagi
    5.6k
    Ok vratimo Živkovića na zimu. Podržavam.
    I kaj onda?
    Hoćemo ga gurati i trpiti greške mladog stopera ili ćemo ga popljuvati nakon 3 utakmice i baciti u smeče?
    Vratiti ga da bude 4. -5. stoper nema baš puno smisla.
  • Patak
    2.4k
    Ajmo prvo vidjeti kako će odigrati danas, i još u par tekmi....
  • Mihaljević
    8.5k
    Odma u vatru , pa nije HNL premier liga da se ne može nositi sa ovim napadačima, nije se ni Joška štedilo , draže mi je vidit da Žile pogriješi nego da pogriješimo za 1.5M za nekog žnj igrača sa "solidnom" CV-om.
  • luka modic
    621
    Livaja se umirovio od reprezentacije
    Potjerali ga Riječani...
  • serbus
    3.7k
    Evo loksa vodi goricu tko je zabio ?
  • Blueshadow86
    1.1k
    Za k* me povuci :rofl:
  • serbus
    3.7k


    Imaj strpljenja sigurno bi upecali nekog :lol:
  • Blueshadow86
    1.1k
    Bilo je jače od mene. :grimace: Al slažem se, treba biti zdrave zajebancije. :wink:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Sad sam tek skuzio da su blitvari sedmi po golovima u ligi...seeedmi.
    Omjer 13:6
    Samo su gorica istra i rudes manje zabijali

    Znaci galama, agresivnost i nula prema naprijed, Rijeka nam je daleko veci konkurent ove sezone sa 21:8 , mi smo na 20:7 uz utakmicu manje
  • Ludovic IX
    5.9k
    Zapravo je to loše. Ne stvaraju prilike a u vrhu su. Ako sw doguraju do zime sa pristojnim zaostatkom, nisu glupi da ne dovedu krila i napadača.. ili će čekati perisica do kraja roka
  • Jurki
    9.4k
    nisu glupi da ne dovedu krila i napadačaLudovic IX

    Ali nitko ne igra za cavle. I misljenja sam da su im financije vec sad prenapregnute.
    I nekaj kvalitetnog tesko da mogu dopeljati.
    Jbg imali su puno previse srece.. mora i tome jemput dojti kraj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.