• vjeko1701
    8k
    Kad je Rijeka osvojila naslov, na zimu su posudili natrag Bezjaka i doveli Župarića (uz par popuna kadra). Oba su im bili ključni. Bezjak je imao 11+3 G+A. Župarić proljetni dio odigrao 11 od preostalih 15 utakmica u punoj minutaži.

    Dinamo je vratio Sammira, doveo Fiolića, Guilhermea i Šovšića. Sammir je u 12 nastupa imao 1+2 G+A, Guilherme 0+1 ostali još manje vrijedno spomena. Pa mi reci tko je odradio bolji zimski rok i dal je taj rok prelomio to prvenstvo.
  • vjeko1701
    8k
    A onda u prvenstvu koje se svelo na kraju na dva boda nije bilo bitno kaj su jedni na zimu doveli dva prvotimca a drugi nikog sa ikakvim značajnim doprinosom.

    Od toga je jedan zabio za remije sa Hajdukom i Istrom te pobjedu nad Osijekom. Direkno tako im donio 5 bodova.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ljudi moji, tragikomično je što dinamo u ovoj konkurenciji, sa lovom koju ima od prodanih igrača i nastupa u europi, nema prvo mjesto i par bodova lufta.
  • Zagi
    7.7k
    Ha tragično je...
    Kao da nismo svjesni da je loše.
    Mi smo trenutno loši, konkorencija je na razini kao i prethodnih godina.
  • Kepec
    5.5k
    "Svaka čast Rijeci, ali u Splitu je pritisak puno veći, ništa se ne priznaje osim prvog mjesta. U Rijeci je dobro što god da napraviš."

    Kakav lik je ovaj Leko. Priča o prvom mjestu kao da su zadnjih 15 godina prvaci, a Rijeka ispodprosječan klub.
    Par bodova prednosti, dve pobjede u prvenstvu protiv nas i odmah male ptice krila dobiju.
  • bbb medimurje
    3.2k
    a to kak oni vracaju lopte u splitu dok vode nije problem
  • NORTE
    11.4k
    "Svaka čast Rijeci, ali u Splitu je pritisak puno veći, ništa se ne priznaje osim prvog mjesta. U Rijeci je dobro što god da napraviš."

    Kakav lik je ovaj Leko.
    Kepec
    Kakvo nepoštivanje suparnika od kojeg je izgubio 3 puta u 4 tekme.
  • Mrvica
    3.9k

    Ovdje bi mi šugavac kupio zube sa poda da ima kalež na čelu. Koje iskazivanje sile.
  • dzggzd
    172
    Zivkovic opet u prvih 11
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Bilo me u početku strah da će odsjediti na klupi, ali odlično je da se izborio za minutažu, sad može samo više napredovati, mogao bi nam biti od koristi na ljeto ako bude igrao redovito i dalje.
    S druge strane i Soldo igra od prve.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Zivkovicu je ovo tek treca utakmica, ali druga zaredom, nadam se da ce se sada ustaliti u prvih 11 iako lokosi tu imaju Mersinaja i Kalaicu.

    On i Gurlica bi mogli biti od koristi iduce godine.
  • Carrasco
    4.1k
    Kakvi su nam stoperi može i kod nas u prvih 11 igrat.
  • Mihaljević
    9.8k
    Odma na zimu Živkovića vratit , bolje najperspektivniji mladi stoper HNL-a nego da dovodimo igrače kakve smo dovodili ovog prijelaznog roka.
  • Zagi
    7.7k
    Ok vratimo Živkovića na zimu. Podržavam.
    I kaj onda?
    Hoćemo ga gurati i trpiti greške mladog stopera ili ćemo ga popljuvati nakon 3 utakmice i baciti u smeče?
    Vratiti ga da bude 4. -5. stoper nema baš puno smisla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.