• NORTE
    11.5k
    Nisam gledao utakmicu, sad sam pogledao sažetak.
    Gol za 2:0 je više manje nebitan, ionako bi izgubili.

    Jakir je najavio nove igrače.
    Pretpostavljam da se Rile i Špika ne vraćaju u nedjelju nego tek kod Gorice, skupa s Petkovićem.

    Ljubo bi do Istre možda mogao ozdravit.
    Ademi bi svakako mogao započeti.

    Vidimo se na Istri, lagana pobjeda dinama, slavlje igrača s navijačima i približavanje vrhu tablice.

    Nakon toga nadam se kompletni protiv Gorice pa pobijediti Plzena.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Nevjerojatno šta nam se događa... prodaja glavnih igrača i reprezentativaca (donekle razumijem), ozljede preostalih glavnih igrača (Petković, Ristovski), i 2 preostala nositelja igre van forme (Mišić, Baturina). Šta reći...
  • Facke
    3.6k
    Jednostavne nemres ni to delati kaj Jakirovic dela. Nemre igrati Baturina ak je van forme svaku tekmu. Nemre igrati Sutalo teri je totalne van forme. Nemres mi Baturinu vleci na krile. Nemres ni Emrelija deti na krile. Jednostavne pune nelogicnih odluka. Ali to ja razmem s jedne strane. Jakirovic je v Dinamu pod pritiskem kakvem jos nije bil i zna da mu trebaju rezultati. A ak mi oceme da nam ekipa funkcionera nama trebaju sigurni stoperi. Bez toga mi smo nis i to se vidi. Ta nesigurnost v obrane nama celu igru unisti.
  • NORTE
    11.5k
    Dajte potpišite Ktc-a slijepci.


    Razbijanje mita o "slabom" Ballkaniju protiv jučer oslabljenog dinama.

    2022.
    Sada zazivani Čačić je na jedvite jade jednom minimalnom pobjedom prošao Shkupija, u Maksimiru je bilo 1:1.
    Odmah nakon toga Shkupi je u obje tekme izgubio od Ballkanija.

    Ballkani ušao u grupu KL.
    U Cluju osvojili bod 1:1.
    U Pragu kod Slavije izgubili 3:2.
    U Turskoj pobijedili Sivasspora 3:4.
    Pokazali se vrlo tvrdim orahom u solidnoj grupi.
    Imali su isključivo minimalne poraze u ovom natjecanju, mali Kosovari koje svi podcijenjuju.

    2023.
    Pobijedili su Ludogorca 2:0 ovo ljeto.

    Ballkani ima friških europskih rezultata.
    Svako uspoređivanje sa Gzirom, Tobolom i ostalim klubovima za koje nitko nije čuo dok nisu izbacili Hajduka je za momentalni ban na zoni.

    Hvala lijepa.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Jakir je rekao da je vrijeme za nove igrače.

    Bit će jebeno kad Šutalo opet krene u nedjelju. :lol:
  • marcio amoroso
    36.6k

    A Germanijak kao najveću grešku Jakirovića sinoć smatra stavljanje Mihajličenka u prvih 11 :rofl:
    Da se razumijemo nije ni on odigrao bajno, naprotiv, odigrao je loše, ali za golove nije sigurno kriv.

    “Dva ružna poraza zaredom, to nikad u Dinamu ne može proći bez kritika i analize i trenerova rada, ipak je on potpisao jednu od najgorih partija Dinama u Europi u zadnjih o-ho-ho godina. Momčad u Splitu i Prištini nije stvorila nijednu pravu priliku, a nakon početnog uzleta i optimizma, kad je izgledalo da će Jakirović podići formu mnogim igračima i vratiti ih u život, sad je sve manje onih koji zaslužuju minutažu. Nije to sve, naravno, njegova krivnja, došao je lošu situaciju, ostao bez nekoliko važnih igrača, primoran je 'kemijati' i davati šansu igračima, koji je nikad ne bi dobili. A ne može on spriječiti sve gluposti koje njegovi igrači rade na terenu i gafove, koje pripremi Dinamova obrana. Upao je u 'nebrano grožđe' i nije lako iz njega izaći. Međutim, nije nam jasno zašto se odlučio za Mihajličenka, kojega je i sam već, praktički, otpisao, zašto kraj takve obrane Perkovića i Sosu toliko daleko od ozbiljnije minutaže.”
  • Facke
    3.6k


    Same nek germanijak sere. Ja sam uvjeren da bi Mika bil puno bolji da ova obrana funkcionera.
  • Mali Zeus
    13.2k
    A Germanijak kao najveću grešku Jakirovića sinoć smatra stavljanje Mihajličenka u prvih 11 :rofl:marcio amoroso

    Njih ni ne čitam kad imaju analize, tipično da zapnu za nekog igrača i gaze ga što god se dogodilo na terenu. Al to je najviše zato što sportski novinari koji prate nogomet većinom nemaju blage veze o tom istom nogometu koji im stavlja kruh na stol što je tragično.
  • NORTE
    11.5k
    Jakir ostaje, Istra pada i smanjujemo minus na tablici.
    Vraćaju nam se prvotimci i pobijedit ćemo Goricu, Plzen, Lokomotivu i Varaždin i plasirat se dalje u kupu.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sportske pišu da je uprava protiv odlaska Jakirovića i da će ga nagovorati da ostane. Oni misle da će otkaz dobiti Šimić. Odlazak Mirka Barišića i Vlatke Peras koji su očigledni glavni krivci za ovo sve izgleda nije opcija.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Baš čitam, čak nije ni neki izvor nego se Olivariju tako čini... Da će se izvršnjaci sastati i baciti Šimića niz stube..
  • marcio amoroso
    36.6k

    I šta ćemo dobiti? Muda marjanova koja smo dobili i sa smjenom Bišćana. Ili mislite da bi on imao više poraza i užasnih igara od Jakirovića u ovo vrijeme. Bi malo morgen.
  • Mali Zeus
    13.2k
    I šta ćemo dobiti? Muda marjanova koja smo dobili i sa smjenom Bišćana. Ili mislite da bi on imao više poraza i užasnih igara od Jakirovića u ovo vrijeme. Bi malo morgen.marcio amoroso

    Ne mislim da bi Jakira trebalo smijeniti ak to misliš.
  • Ludovic IX
    7.3k
    barišić odlazi sam za par mjeseci.. al uprava ostaje bez obzira na izbore ili i oni gube mandat pa se biraju nakon izbora od strane predsjednika ???
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ma nisam se referirao na tebe nego općenito. Mijenjamo trenere kao čarape, a ljudi koji su doveli do ovoga kaosa ostaju kao neki temelji. To me nervira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.