• Captain America
    17.7k
    Vidim da se zaziva ista 4 igrača.

    Iskreno, jedino ne razumijem što se događa s Perkovićem.

    Kaneko kolko god bio simpatičan, vidi se da je to još jako daleko od hvatanja konaca s ostatkom ekipe i pitanje je hoće li se ikada prilagoditi s obzirom na potpuno drugu kulturu i način nogometa. Ostavite i prostor da se radi o mačku u vreći jer sam siguran da nas je 99% ovdje upoznato s njegovim kvalitetama iz YT videa. Nije li Anderson Costa doveden jer je izgledao dobro na highlightsima? 25 godina, wing-back, a ne desno krilo, jedna pristojna sezona u ispodprosječnom japanskom klubu i nijedan poziv na širi spisak reprezentacije od 50 igrača. Ljudi...

    Bernauera je Bišćan prvi ignorirao, a sam je inzistirao na njegovom dovođenju. Moraš biti stvarno loš da dođe do toga. Jakir mu da priliku 2 utakmice. S Rudešom zezne gol (nemojte mi samo odgovoriti kako je tada bila osigurana pobjeda jer stoper takve lopte ne smije slati), a i protiv Ponikvi dečko od 17 godina prilikom prekida dolazi do lopte kraj njega i Sose. Stoper kojem su duel i skok mane nije stoper.

    Sosa u Bologni od 6.3.2023. ima jednu odigranu utakmicu. Uprava Bologne vjv nije mogla doći k sebi od šoka i nevjerice kad su vidjeli da je netko tolko glup i nestručan da je poslao ponudu za posudbu takvog igrača. Taj čak nema ni video s highlightsima. Grozan igrač i ne znam čija je odluka bila krenuti po njega.

    Nadam se nekom stručnom SD jer zimski prijelazni rok s ovim ljudima na čelu sportske politike ne može dobro završiti.
  • sanjinlego
    3k
    Posjetite nekoliko stranica ranije, odmah nakon utakmice na Poljudu. Ponavljam bod u 3 utakmice maksimalno!
  • Dinaminjo
    948
    Zaigrali sa natpisom pokazi srce, a pokazali dupe..
  • Nino Bule
    13.8k
    Bog nam pomogao ove sezone
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Namucnije od svega mi je sto je ovo iz tekme u tekmu voda na mlin taticarima
  • jedan u nizu
    8.3k
    Rade bih izgubio od ekipe sa malte i khazastana nego od kosovara.
    Netko je dobro napisao, dobili struju i vodu prije 5 godina. Grb kluba su ukrali valjda iz nekog starog PESa. Ekipa koja u predratno i zaostalo (zao mi je ali to je istina) Kosovo ne moze dovesti valjda nijednog stranca ni da imaju sve pare svijeta.

    Ovaj poraz cu oprostiti jedino ako FC Balkani osvoji konferencijsku ligu na kraju sezone.
  • Krizy
    43.6k
    2023./24. u 16 utakmica 5 poraza.
    2022./23. u 52 utakmice 9 poraza.
    2021./22. u 55 utakmica 9 poraza.
    2020./21. u 56 utakmica 7 poraza.
    2019./20. u 51 utakmici 9 poraza.
    2018./19. u 57 utakmica 6 poraza.

    Sramoćenje i prosipanje ugleda
  • agramZ
    2.5k
    izgubiti od kluba iz djelomicno iliti polu-priznate drzave je definitivno mount everest sramote..
  • sport
    3.3k
    Tako do biva kad se nezna tko zida a tko mort nosi a pri tome u prvom redu mislim na vodstvo kluba.
  • serbus
    4.2k
    Ali uz sva sranja mi smo ok na tablici u konferencijskoj a ako izvučemo zaostalu smo na minus 2 .

    A sve što gledamo,čitamo zadnjih mjesec,dva očekivao bi da smo.na dnu.
  • Dinaminjo
    948
    Jedino sto me tjesi, ako nas je u ovom rasulu Balkani dobio, nije ni Hajdukova pobjeda neka naznaka njihove forme..
  • runtothehills
    385
    Jako konfuzno stanje…

    Ivanušec i Šutalo su prodani u osmom mjesecu, a znalo se već u šestom da su velike šanse da će otići. Jedina prava zamjena u ovom trenutku je Vidović, i doveden je pri kraju prijelaznog roka. B. Šutalo sa ovakvim igrama ispada amater. Da se razumijemo, nije dečko u potpunosti kriv, povratak nakon duzeg perioda van terena nije lak i mora biti postepen. Ali ne, decka se bacilo u vatru i pogubio se, bojim se i pomisliti na kojoj je razini njegovo samopouzdanje, a u ovom slučaju krivica ide ovoj pohlepnoj upravi. Od stopera dovedeni su francuz iz druge lige i brkati iz Bologne u kojoj je odigrao pola utakmice i to na treningu. Postepeno se moglo uvesti Nevistića, ali ne. Prodaj Livakovića i reci dečku da će sada biti prvi golman momčadi koja je prije godinu dana igrala grupe LP i koliko toliko izgradila neki imidz u Europi.
    Sam Bišćan, koliko god zasrao prije mjesec i pol dana i koliko god je zasluzeno dobio otkaz, je spomenuo nekoliko kritične točke.

    Ljudi, o čemu pričamo? Koji su prioriteti kluba? Kakva se sportska politika vodi sa ovom upravom? Kako je moguce da se tako amaterski planira sezona?
    I tu neki pričaju o novom treneru, o strancima. Pa pogledajte nam roster, u ovom trenutku i Houdini bi izgubio svoje čarobne vještine. Izgurat sve ovo do zime i nadat se boljim vremenima, ništa drugo.

    Les jeux sont faits…
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nogomet je super stvar.. ne okrenes se, i već nova utakmica da poprqvis stvar. A ako i onda zajebes, imaš ubrzo i novu sezonu pa ako naučis iz ove koju si sjebao, možda nije ni loše što si je sjebao.
  • Facke
    3.6k
    Boska necu vise na terenu videti. Sad moraju igrati Sosa,Bernauer ili Perkovic. Svaku tekmu Bosko zasere. Danas je po mene kriv za oba dva gola.Prvi gol on negde tanca po terenu i ostavil je rupu. Drugi gol bez reci.
  • Do kraja2023
    195
    Mozda je ovo win-win situacija ak dovoljno nisko padnemo nema vise miliona nema vise lesinara oko kluba.
    Pocinjemo od pocetka na zdravim temeljima sa ljudima kojima nije stalo do love nego do DINAMA!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.