• Mali Zeus
    13.2k
    Ma nisam se referirao na tebe nego općenito. Mijenjamo trenere kao čarape, a ljudi koji su doveli do ovoga kaosa ostaju kao neki temelji. To me nervira.marcio amoroso

    Ma apsolutno. Najlakše je promijeniti trenera i nadati se da će biti ok, a tko je kriv što se trener mijenjaju i dovode krivi tj. što je momčad takva kakva jest? Riba smrdi od glave.
  • Jaro
    7.4k
    IO ima moc smijeniti upravu. Ako i jedna osoba iz ove uprave doceka zimski prijelazni rok, znak je da i novi IO radi protiv kluba...
  • Patak
    2.9k
    Krivi su oni koji su vodili prijelazni rok, i odlaske i dolaske a ne trener ovaj ili onaj.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Mi nismo normalni. Nimalo

    Dok pišemo ove rečenice iz Zagreba se do Prištine, doduše stidljivo, probila informacija kako je Stjepan Tomas potencijalni kandidat za sportskog direktora kluba. Izbor Darija Šimića.

    AL, Germanijak
  • Mali Zeus
    13.2k
    Tko još vjeruje tom smradu? Čovjek patološki mrzi Šimića do jedne zabrinjavajuće razine.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sad će krenuti otpisivanje igrača pa da vidimo koliko im traju ugovori.

    Nevistić 2025
    Moha 2025
    Ristovski 2025
    Perić 2026
    Šutalo 2027
    Bernauer 2027
    Sosa 2024 posudba
    Mykha 2024 posudba
    Perković 2028
    Bulat 2027
    Mišić 2026
    Ademi 2026
    Sučić 2027
    Ljubičić 2027
    Halilović 2024
    Baturina 2028
    Kačavenda 2024 posudba
    Stojković 2028
    Kaneko 2024 posudba
    Menalo 2026
    Špikić 2027
    Vidović 2024 posudba
    Rukavina 2028
    Emreli 2026
    Marin 2024
    Kulenović 2025
    Petković 2025
    Drmić 2024
    Jurić 2026

    Koga ti tu točno možeš otpisati? Svi ovi koji su na tapeti većine imaju dugoročne ugovore osim Marina. Možeš otpisati ove koji su tu na posudbi, ali kako otpisati Perića, Menala, Šutala ili Kulenovića koji imaju 2, 3 ili 4 godine ugovora. Neka nam je Bog na pomoći.
  • sanjinlego
    3k
    Problem je što igrači “mahalaju” da se tako izrazim, pa svojim tetkama, curicama, rođacima i agentima kukaju kako nemaju minute, da ih Jakir ignorira ..

    Dobiju šansu protiv Ponikvi, i sinoć protiv Ballkanija, i ne naprave apsolutno ništa. Odmah srezati .. kakav Kulenović, Menala i slični, nemojte me zajeb. Kažu voli Kulenović Dinamo, pa volim ga i ja? To je razlog da dobijem ugovor u Dinamu?

    Boško na svaku loptu ide do centra, i ispada, pravi prekršaj, ili ista ga preskače. Igrač od 4 milijuna eura.

    Ovo je bruka i sramota. Od velikih utakmica, najvećih klubova u dvije godine do poraza od Ballkanija.

    Odmah poslije Hajduka sam jasno napisao bod iz 3 utakmice maksimalno. Širim negativu? Ne, nego pričam realno i pripremam se unaprijed na ono što dolazi.
  • bongo
    842
    Kad vidimo trajanje ugovora onda sve priče koje smo vrtili ovdje o lošim prijelaznim rokovima unazad par sezona dolaze dodatno do izražaja...

    Ne možeš se nikoga ni riješiti bez plaćanja (pre)skupe odštete ili nekakvog drugog dogovora koji opet na bilo koji način košta previše.
  • Ivdzo11
    4.2k
    upravo je to i rekao Jakir sinoc, kako neki pricaju da ih se busi iznutra, kao ne daje im se prilike....
  • Mali Zeus
    13.2k
    Odmah poslije Hajduka sam jasno napisao bod iz 3 utakmice maksimalno. Širim negativu? Ne, nego pričam realno i pripremam se unaprijed na ono što dolazi.sanjinlego

    Samo me sjeti što si ono napisao iza Hajduka. Nisam 100 posto siguran.
  • Orc123
    8.1k
    Ja razumijem da ce nas kostati ti raskidi ači jednom treba presjeci i napraviti pravi reset, pokazati zube i sve te koji ne zasluzuju dres stavit ih trebirati posebno....nek traze klub, dari im slobodne ruke..ukoliko ne nađu rjesenje iskoristiti sve alate da ih se rijesi na zimu ili na ljeto. Ako ne zele potpisati raskid uz neko đinimalno obestecenje stavit ih na tribinu, nek treniraju sami itd itd..zasto bi mi stalno bili gospodski klub ako njih po prikazanom boli ku.ac za Dinamo! Popusiti 2 milje eura na raskide ali rijesit se okova prosjecnih igraca a onda dovoditi ciljano igrace koji iza sebe imaju debeli cv i koje ces morati neki k i platiti a ne da ih dovedes za placu od 200tis i onda ocekujes da ti okrenu Hajduk ili europu!
    Ovo za Tomasa na SD je smijurija!
  • sanjinlego
    3k


    Da znaš nešto konkretno napisati, ne bi se zvao mali!
  • Mali Zeus
    13.2k
    Da znaš nešto konkretno napisati, ne bi se zvao mali!sanjinlego

    :rofl:

    Uf ovo je bilo gadno.
  • Mihaljević
    9.9k
    Kažu voli Kulenović Dinamo, pa volim ga i ja? To je razlog da dobijem ugovor u Dinamu?sanjinlego

    Svaka čast , to je istina , ovo mi je zapalo za oko već 15 sezona. Više volim vidit Moru pa nek je sto puta hajdukovac, ali uvijek je davao 300% od sebe... Isto se tako pisalo o Toliću , Bišćanu (kao trener) , Šitumu itd... Ima sigurno ljudi na Forumu što i zadnju kunu daju na Dinamo pa ne igraju prvih 11 za njega.
  • vjeko1701
    8.4k
    probila informacija kako je Stjepan Tomas potencijalni kandidat za sportskog direktora klubaImamo Dinamo

    Je, taj se zbilja iskazao sad u Osijeku sa dovođenjem igrača...jbt. Tomas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.