• Orc123
    5.2k
    tko je placen? Koji silni milijuni? Kaneko ti igra za 200 tis, posudba je bila 400 tis, Max nije losiji od sadasnjeg Boska i placen je 1,2mil eura, a igra za 300tis! Ja cu ti rec koliko para toliko muzike! Da smo doveli npr. Kouhija, Guntnera, pierotta i slicne da platili bi ih nwsto i sigueno bi kostali 600 tis po sezoni a mozda i vise ali bar bi znao da si dao sve od sebe i pokusao pojacati momcad...ovo su bili alibi potezi slazem se ali ti decki koje si nabrojao su najmanje odgovorni jer ni prilike ne dobivaju a mozda bi bas iznenadili! Mene zanima tko je vratio Menala prakticki koji je vec otisao ili Marina i Kuleta s posudbi? Tko je doveo Brodica i ostavio na posudbi iako na zimu ga mozes potpisati besplatno i td itd ..sere se po igracima koji nisu ni igrali...pitas se tko je bacio 4mil eura za Sutala u vjetar ili potpisao Malog kacavendu da bi se rehabilitirao kod nas?
  • Orc123
    5.2k

    Koliko god obrambeno bio los jedino je on pokusavao nesto u napadu.....to je prava slika onda koliko su ostali bili uzasni.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Odradio je solidno protiv Osijeka.
    Ali to je Riletova pozicija i Moha moze odraditi neku kup utakmicu itd...
    Ali da bi Rile igrao beka trebaju nam stoper
  • Jaro
    5.7k
    pa da, Moha je danas bio najbolji na terenu. To dovoljno govori o ostalima...
  • Dudu9
    447

    Svaka njemu čast srčan je ali ispada ko ratkapa on je igrač za klupu i da zamjeni Ristovskog zadnjih 10 min kad vodimo 3:0
  • IstokKa96
    557
    Realno nama nijedan igrac nije dobar, ciklicki prolaze stanja skepse prilikom dolaska, relativnog prihvacanja, zasicenja, pljuvacnice, odlaska, euforije zbog odlaska, zazivanje povratka.
    Slicna stvar je i s trenerima.
    Samo su nijanse u pitanju.
  • M94
    515
    Kakve dvije partije zaredom, Hajduk i Ballkani sad, majko mila koja antireklama za nogomet.
    Prodaš sve šta valja i ostanu ti rezerve, onda dobiješ ovo šta si dobio. Bit će ovo duuuuga sezona.
  • doktorbob
    16
    Pozdrav svim forumasima! Evo me nazad. Bilo je tesko citati vas, a istovremeno znati da ne mogu ostaviti svoj skromni komentar. Medutim, to je konacno zavrsilo i radujem se novim diskusijama i raspravama (ne svadama) sa vama.

    Prvo, htio bih se ispricati kolegi Mladom referentu. Zao mi je sto sam htio da te baniraju, nakon sedmodnevne izolacije shvatio sam da je moj gnjev bio izrazen prema menj samome, a ne prema tebi. Sve u svemu, nadam se da su vremena ljutnje iza nas.

    A sada na utakmicu. Ne zelim nista komemtirati vruce glave, idem se nasoavati i onda sutra ujutro cu pokusati hladne glave sazeti svoje misljenje. MEDUTIM, ono sto znam jest da trener NIJE NAJVECI krivac i njegov otkaz se NE SMIJE dogoditi. Uprava je najveci krivac za ovakvo stanje.
  • peša
    74
    Ne zelim čitati, Jakire je l dosta Šutala?
    Ponavljam, po 10x put, Dinamo nije klub u kojem se hvata forma i GOTOVO!!!!
    Sramite se svi, os uprave, trenera, igrača.
    Menalo, kulen, šutqlo, perić, mykha, moha,ODJEBITE!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Peric je sa KTCom bio ponajbolji stoperski par Europa lige. Bio je dobar i sa sutalom josipom. Ali da ovim panjem Boskom izgleda užasno. Istina da su njega z Ali izvuc i josip i ktc Ali je on izvlacio i njih. Bosko njega ne može izvući niti jednom na utakmici i onda dodaš još par grešaka boška koje ne ispravi dino i imaš sito a ne stopere..

    Meni će uvijek peric bit ispred boska ali nažalost nije j.sutalo niti gvardijol da bi mogao sam nositi obranu kad drugi stoper zajebe.

    Iako vjerujem da bi i j.sutalo izgledao grozno uz b.sutala
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Perić je jedini u zadnjoj liniji koji vrijedi. Nije on kriv što igra sa trojicom panjeva i što onda i on kao dio obrambene četvorke preuzima dio krivice za tuđe greške. Perić u zadnjim utakmicama nije imao vlastitih grešaka. On izgleda nezgrapno i smotano ali tako je uvijek izgledao međutim teško je u zadnje vrijeme naći neke njegove greške. Griješe Šutalo, Moha, Miha ali Perić baš i ne. Ja bih mu dao prolaznu ocjenu, kako inače, tako i večeras.

    Ako ste izdržali i skupili snage pogledati utakmicu do kraja mogli ste vidjeti da je mali Sučić ipak donio živost i okomitost. Dečko grize, vidi se da je iz siromašnog krša i da nema bezvoljni govor tijela sitih gradskih dečkiju poput Rukavine i Marina. On je jedna od rijetkih pozitivnih točaka koje sam vidio.

    Bulata se često hvali jer svi vide njegovih 5 šuteva sa 30 metara i svi ga zapaze kad izvodi kornere i slobodnjake ali realno njegova sama igra u polju uopće nije dobra. Pogotovo tu mislim na fazu obrane. Neka ga u prvom sastavu ali mora to bolje.

    Za kraj: Dovedite Theophila jer bismo preko noći dobili najboljeg stopera u ekipi. Umjesto što se prave akcije za one snobove koji niti ne pomišljaju doći u Dinamo jer je Dinamo ispod njihove časti trebalo bi preko društvenih mreža praviti akcije za Theophila. KTC je ipak 10 puta veća legenda Dinama od ovih za koje se prave akcije. Bolje da ide akcija ''Kevine vrijeme je''.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bulata se često hvali jer svi vide njegovih 5 šuteva sa 30 metaraMaksim Maksimirski

    Ma opcenito imam osjecaj da Dinamovim igracima bas i ne idu udarci iz daljine. Naravno da tu i tamo koja ude ali mislim da je to siromasan postotak od ukupnih udaraca. Vise ih zavrsi nebu pod oblacima nego unutar okvira gola.

    Mislim da su nam 2 najbolja pucaca (iz igre) u zoni 16-25 metara Emreli i Petkovic a obojica se u zadnje vrijeme rijetko nalaze u takvim situacijama.

    Moj savjet igracima, okanite se toga. Rade udite s loptom u gol jer vam to bolje ide.

    Poseban savjet Misicu. Okani se pucanja iz daljine, cak i na treningu. Isto vrijedi i za Ukrajinca.

    Ako te kao igraca ne idu udarci iz daljine pa nemoj sine mili dragi kidat zivce i treneru i sebi i navijacima :pray:
  • boem
    309
    Nama sav problem kreće od obrane. Čudi me da jučer nismo krenuli s tri iza, svatko razuman bi to napravio i tako smanjio greške na minimum. Znam da promjena sustava i to još u taj s tri iza nije najpopularnija, ali često donosi rezultate (jednu od najvećih europskih pobjeda smo i ostvarili tako). S trenutnom ekipom, bez ozlijeđenih igrača, jučer bi nam taj sustav najviše odgovarao
  • Neki tip
    19.4k
    Crko sam :lol:Gražvydas Mikulėnas

    Bilo bi nisko, ali imalo nekog smisla da su Iranci poznati po autobombama, terorističkim napadima, djeci samoubojicama.

    Međutim, jebatga, Iran je ozbiljna država, a Iranci ne izvrsavaju teroristicke napade ni doma ni po svijetu.

    Teroristickih napada u Iranu je znalo biti, ali od strane sunitskih ekstremista (Iranci su šijiti), to je kao da veliš da su Španjolci poznati po terorizmu jer je i ondje bilo terorističkih napada.

    Narodi sa svojom jakom nacionalnom državom, a Iran je takva (društvene vrijednosti su drugi par rukava, no to je njihova stvar), vrlo rijetko posežu za terorizmom.

    Znam da ovo nije tema i ispričavam se na ovom postu, ali loš pokušaj nekakve besmislene wannabe hiperbole ide na štetu jednog pristojnog i civiliziranog naroda pa ne bih htio da na tome i ostane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.