• Sibirski plavac
    1.9k
    Po društvenim mrežama i portalima kmečaona sa komentarima tipa "zdravko vrati se,ti ovakve blamaže ne bi dopustio". Očito su se zaboravili veličanstveni nastupi u njegovo vrijeme protiv "velikana" sheriffa,ludogoreca,chrnomoretsa,astre giurgiu,kopera,aalborga.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    uzo sam ih za primjer jer su placeni velike novce a nisu pojacanja.
  • Boycie
    1.2k
    pamte gol Lyonu...
  • Fanboy
    2.7k
    KTC bi večeras doveo bez dvojbe i malom Perkoviću dao priliku.
    Bočkaj i Tolić bi ovdje itekako bili pojačanje, makar bi pojačali konkurenciju.
  • i more je plavo
    1.1k
    Sve krece od obrane, a mi ju ovog trena nemamo.
    Od stopera, bekova pa do golmana, nitko ne ulijeva sigurinost.

    E sad ako hoces igrati gusce i na tranziciju, onda treba naprijed imati nekog brzeg igraca od Kulenovica, Drmica, Emrelija, Baturine, Marina pa da im Petko (ako je tu) bude skretnicar.

    Tak da nebi bil Jakirovicu u sakou, jer velika su ocekivanja, a trenutno moramo biti sretni da pobjedimo ono sto moramo i dovucemo se do zimskog prelaznog roka, i nadati se da ce trener, ko god bude, imati ideju i podrsku uprave da ju provede.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Nakon Aeka i Sparte bit ce ovo jos jedna neprospavana noc...
    Laku noc i sretno svima sutra koji rade, izdrzite nekako.

    https://youtu.be/CV671J1hKEU?feature=shared
  • IceMan
    2.1k
    Ma kakav zimski prelazni rok. Nikog ti neće dovest, niti potrošiti na neku kvalitetu. Tak smo i ovo ljeto čekali pa k.

    Zapamtite što sam vam rekao.

    Nikog!
  • Mihaljević
    10k
    Na zimu dolazi trener koji će nam bit najbolje pojačanje :rofl:
  • Ivanmtk
    1.1k
    Ljudi. Bacite oko na Zrinjski nakon ove sramote večeras. Dečki ginu za svaku loptu. Samo to želim, jel to previše. Dati sve od sebe..
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ljudi. Bacite oko na Zrinjski nakon ove sramote večeras. Dečki ginu za svaku loptu. Samo to želim, jel to previše. Dati sve od sebe..Ivanmtk

    U ovo vrijeme samo Masterchef!
  • Jaro
    7.5k
    nemoj, ako uprava procita dovest ce nam Rendukica za trenera...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Svaka cast svima koji poslije ovog mogu gledat nogomet.
    Treba mi 2 dana da dodem sebi, a onda ostaje nadanje da nece sjebat i sa Istrom.
  • superhik
    11.1k
    U ovo vrijeme samo Masterchef!marcio amoroso

    Vjerojatno bi i tamo izgubio netko za koga navijam
  • Time
    876
    Koliko nedostaju naši navijaci u gostima,uvjeren sam da mi protiv sparte ni danas ne bi baš ovako bilo
  • Gelipter
    3.7k
    Tko bi rekao danas prijepodne da će se broj stranica ove teme opasno približiti onoj za prošlotjednu HNL tekmu...

    SVI NA ISTRU, (MHYKA NE MORA DOĆI)!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.