• scarface
    190
    Došao sam napisati da nemam ništa pametno napisati. O utakmici.

    Uprava napolje! Sramite se!
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    peric je pogriješio isto kao boško kod njihovog drugog gola. I kod prvog je ispao. A kod drugog pogotovo jer je umjesto Da zatvori igrača koji ide prema golu on se sklanja i kao pokriva drugog koji se ubacuje iako tu ima još jedan naš. Dozvolio je liku Da izdaje sam na metar od neve. Peric je ok da bude 3. Ili 4. Opcija. Ništa više od toga. Na žalost nije on kriv što nam je prvi stoper. Ali sulude je reći da je bez greške
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Ludovic IX peric je pogriješio isto kao boško kod njihovog drugog gola. I kod prvog je ispao. A kod drugog pogotovo jer je umjesto Da zatvori igrača koji ide prema golu on se sklanja i kao pokriva drugog koji se ubacuje iako tu ima još jedan naš. Dozvolio je liku Da izdaje sam na metar od neve. Peric je ok da bude 3. Ili 4. Opcija. Ništa više od toga. Na žalost nije on kriv što nam je prvi stoper. Ali sulude je reći da je bez greškeKujtim Shalla

    Upravo to. Ja gledam i ne vjerujem, ovaj juri prema golu, a Perić pokriva dodavanje. Čista nogometna neinteligencija.
  • Ludovic IX
    5.5k
    perić će pogriješiti jednom ali onda imaš drugog stopera da to pokrije.. a boško griješi 10 puta po utakmici krivim postavljanjem, faulima kad ne treba, ne čitanjem igre..

    i to nema veze sa ozlijedom. to je bačenih 4 miliona i netko je napisao da je bio dobar do ozlijede lani.. ma pogledaj snimke te utakmice, isto hrpa nesigurnosti ali nisu kažnjene.

    perić je bolji od njega, to govorim od lani. nije idealan ali uz dobrog stopera kao ktc ili j.šutalo je odličan jer se ne boji greške, zna povuć prema naprijed jer ima osigurač iza.. uz b.šutala svaka greška je duplo teža
  • IceMan
    1.5k
    Istina je samo jedna. Najveći krivac je uprava. Pa onda igrači, pa onda zadnje stručni stožer.

    Moramo skupiti glave kako znamo i umijemo do zime. Al ako uprava već danas ne obeća jebeni zimski mercato i nama i treneru, i to onda ne učini treba ići pred Maksimir i tražiti smjenu svima, al baš svima do jednoga.


    Da, radikalizam.

    Ovo je sramoćenje svetinje.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kod Biscana je bio bek u U21. Kad je dolazio naglasavala se njegova sposobnost iznosenja lopte, a ja to kod njega vise ne vidim. Vise puta Peric iznese loptu visoko nego Bosko.
    Da ne spominjem da je sinoc Ballkani slao duge od stopera jer znaju kako igrat na onakvom terenu, a nas stoper s vrhunskom dugom loptom sjedi prikovan za klupu. O Kulenovicu sam imao bolje misljenje, al cim je gusto vidi se koliko je drven. Sinoc masu prekratkih povratnih, na jedan dobar ubacaj prekratak... Jedno veliko nista.
    Ne kuzim po kojim parametrima je jucer Baturina zasluzio ostat na terenu duze od Vidovica. Ako se opet stedi zbog bonusa nek se nose svi u 3 kurca.
  • Patak
    2.2k
    Boška su svi hvalili prije nakon dolaska u Dinamo, pogledajte njegovu temu od početka. Tek nakon ozljede se promijenio i on i mišljenje o njemu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ne kuzim po kojim parametrima je jucer Baturina zasluzio ostat na terenu duze od Vidovica. Ako se opet stedi zbog bonusa nek se nose svi u 3 kurca.Efes Pilsen

    Još jedna fiks ideja Jakira. Kad ne ide Vidović van Baturina na krilo iako je Baturina van forme od početka sezone praktički.
  • Ludovic IX
    5.5k
    u prvom poluvremenu, kulen dobio idealnu loptu zmedju dva igrača.. drugoligaški napadač bi bolje primio loptu pa ako i nema brzinu, dodao bi u for vidoviću koji bi išao sam na golmana.. kulen loše primi i doda prekratku loptu.. ja bi ga tad van izvadio
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kulenović je najbesmisleniji napadač ikad. On nije imao 2 dobra poteza jučer. Emreli je za njega Ronaldo.
  • Jaro
    5.7k
    Al ako uprava već danas ne obeća jebeni zimski mercato iIceMan

    Ova uprava nema sta obecavati. Da imaju imalo morala, danas bi dali ostavke i prisilili IO da izabere novu. Ti bi ovima dao jos jedan prijelazni rok? Rezultat toga ce biti borba za ostanak valjda...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    odlican komentar i slazem se sa napisanim, iz perspektive prosjecnog pratioca nogometa je ovo saljivo. Ali da, pogodio si sa svime napisanim :clap:
  • Samo Dinamo
    92
    Meni je Zagorac bolji golman od Neve, ali iskreno za jučer ne krivim Nevu nakon onakvih gresaka obrane. Ne treba ga sad ubiti u pojam izostavljanjem.
  • CISCO
    161
    Daj nek se sada skupi ona ekipa sa transfera pa krene objašnjavati kako je kulen igrač za Dinamo, kako je zamjenski roster dobar, kako su bulat, emreli, mohrami, menalo i ostali drlog dovoljno dobri za Dinamo.

    Ono jučer je bilo sahranjivanje Dinama kakvog smo znali zadnjih 5 godina.

    A i mišić se pokazao upravo kao što mu prezime veli.

    Jedan mali obični mišić koji samo glumi zamjenskog kapetana.

    Da ti uslijed najveće blamaže jedan halilović ide nešto suvislo pričati ispred TV kamera, a ti "kapetan" ko miš sjediš začahuren u svlačionici je zaista DNO DNA.
  • doktorbob
    16
    Kulenovic niti u lokomotivi nije bio standardan u prvih 11, prosle sezone je ispred njega bio onaj crnac koji je otisao u ameriku, zaboravio sam kako se zove.

    Mislim da je uz moharamija, sutala i mihailicenka on bio najgori na terenu. Niti jedno suvislo dodavanje, kasnio je na svaku loptu i nije uopce pridonio igri. 90 posto vremena bio je nevidljiv, a ostalih 10 posto bi napravio neki krivi potez.

    Po hijerarhiji je emreli ispred njega i on je trebao startati jucer, a ne kulenovic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.