• Orc123
    5.2k

    I ja sam gledao Sutala u repki ali on je od u21 do dolaska u Dinamo izgubio 50 posto brzine, a sada jos toliko nakon povratka ove godine! Znaci on je u mladoj repki bas izgledao brzo i cak je solidno pokrivao i beka ali ovaj igrac nije ni sjena toga Sutala. Ozljede su ga poharale a te nesigurnosti je on oduvijek imao ali je to sve kompenzirao sa brzinom. Sada te brzine nema i on max moze biti 4. Stoper Dinama i ro mu je plafon.
  • doktorbob
    16
    Slazem se. Forsiranje sutala iskljucivo je jakiroviceva pogreska. Njega se trebalo dozirati i postepeno ga uvoditi, a ovako isoada da je sutalo na svakoj utakmici maoravio barem jednu kardinalnu pogresku koja nas je kostala gola. Protiv istre uz perica treba startati francuz ili sosa, a ukoliko se ljubicic ne oporavi onda na LB treba ici perkovic.
  • Orc123
    5.2k

    Za tog crnca su me ismijavali tu kad sam rekao da je bolji od Kuleta, da bi nakon odlaska njega u mls cak i Tuci znao igrat prije Kuleta....to ti sve govori. Zar nam treba 4 godine da bi shvatili da neki igraci nisu za Dinamo! Ocito nama treba dok se neki igraci opisuju ko macak u vreci a nisu dobili ni postene sanse! Za tog Boska sam u trenutku potpisa napisao da je dobar stoper onda jos ali da je 4 milje previse i da to nije dobar posao. Naravno to se sad i pokazalo da je jedan od najvecih promasaja ikad.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Perić je jedini u zadnjoj liniji koji vrijedi. Nije on kriv što igra sa trojicom panjeva i što onda i on kao dio obrambene četvorke preuzima dio krivice za tuđe greške. Perić u zadnjim utakmicama nije imao vlastitih grešaka. On izgleda nezgrapno i smotano ali tako je uvijek izgledao međutim teško je u zadnje vrijeme naći neke njegove greške. Griješe Šutalo, Moha, Miha ali Perić baš i ne. Ja bih mu dao prolaznu ocjenu, kako inače, tako i večeras.Maksim Maksimirski

    Potpis, stavite elitnog stopera sa ovom trojicom iza, bit će smiješan s njima.

    Perić je jedini igrač koji je jučer pokazivao karakter na terenu, njega će rijetko tko pretrčat

    Jučer se dogodila deja vu situacija sa zimskih priprema u Rovinju kad se Perić naljutio i izderao na Moharamija jer ga je Bočkaj izvozao na međusobnoj utakmci ko beba zvečku,kolko sam vidio i sinoć je bilo tako nakon prvog gola.
  • doktorbob
    16
    Mene najvise smeta sto se mi u 2-3 godine nismo rijesili igraca za koje odavno znamo da nisu kvaliteta od dinama, pocevsi od kulenovica, pa onda menalo i marin. Sva trojica proslih sezona nisu mogli ni prismrditi dinamu, igrali su na posudbama na kojima bi igrali prosjecno ili ispodprosjecno, a sto se dogodilo danas? Danas su kulenovic i menalo u prvih 11, a marin ulazi u igru da bi igrao lijevog beka?! Nemam rijeci.

    A ako se kojim slucajem rijesimo kulenovica, onda imamo brodica koji valjda ni sam ne zna kako je uspio zavrsiti u dinamu. Jos jednom bravo za upravu.

    I zelim naglasiti da mene ne zanima voli li netko dinamo ili ne, kulenovic je odlicna osoba u privatnom zivotu i veliki dinamovac, isto kao i brodic, ali to nam NE SMIJE biti razlog da ih dovodimo u klub.
  • Krizy
    36.8k
    Sinoć su igrači Dinama osvojili 40 od 107 duela.
    Protiv Ballkanija. SRAMOTNO!!!
    Od igrača koji su bili u prvih 11, Perić je osvojio 9 od ukupno 31 osvojenog duela igrača Dinama.
  • Orc123
    5.2k

    Apsolutno si u pravu. Mi smo doveli sad i Brodica i platili odstetu, a sad na zimu mogao potpisati besplatno...koji ce k.. kod nas Brodic! To nije ni peiblizno igrac za Dinamo!
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sinoć su igrači Dinama osvojili 40 od 107 duela.
    Protiv Ballkanija. SRAMOTNO!!!
    Od igrača koji su bili u prvih 11, Perić je osvojio 9 od ukupno 31 osvojenog duela igrača Dinama.
    Krizy

    Dueli na tlu:
    Baturina 3 od 12
    Vidović 1 od 7
    Bulat 1 od 7
    Mišić 3 od 6
    Kule 0 od 5
    Menalo 3 od 7
    Šutalo 2 od 5
    Perić 3 od 4
    Moha 3 od 9
    Mykha 2 od 8

    Samo Perić više od 50% i još Mišić na 50%.
    Sram ih može biti sve skupa.

    Za usporedbu njihova zadnja linija ima 1 od 2, 6 od 6, 3 od 3 i 10 od 15. Ovo je užas i sramota.

    Ukupno obrana Dinama 10 od 26
    Obrana Ballkanija 20 od 26

    SRAMOTA!!
  • Krizy
    36.8k
    Sinoć smo očito imali skup balerina.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dinamo kao klub je nas sve razmazio pobjedama u europi zadnjih godina, tako da moraju doći i lošije sezone i utakmice.

    Ova momčad ima kvalitetu, ali očito je da je momčad u krizi i da nemaju tu lakoću i zajedništvo kao od prije dvije tri godine. Vjerujem da će kapetan Ademi ovu momčad pogurat da krenu igrati kako znaju, kao pravi šampioni.

    Dečkima stopostotna podrška i vjerujem da ćemo uz malo sreće okrenut ovu negativu u pozitivu.

    Dinamo Zagreb.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ja ću doći kao i uvijek, ali od mene maksimalnu podršku može dobiti samo onaj tko zna cijeniti ovaj dres i ovaj klub. Ekipa koja ima duele 1 od 7, 0 od 5 itd treba dobiti dobru jezikovu juhu, a ne punu podršku.
  • austrijanac
    2.7k
    Ono što me još više zanima, mimo utakmice, kako je HDZ mašinerija svejedno sinoć bila na utakmici iako je Hrvatima zabranjen ulaz.

    Ili su jaki i dole ili Kosovari nisu provjeravali.
  • dinamo u srcu
    1.3k


    Ma dobro ima tu puno faktora, prvenstveno teren i kiša im nisu odgovarali i vidjelo se da im ne ide i da se muče da uspostave svoju igru, ali slažem se da su to mogli kompenzirati sa borbenošću i sigurno da bi im se vratilo
  • marcio amoroso
    32.5k

    Kiša i teren nemaju nažalost ništa sa voljom. Osvojiti 21 od 70 duela je jednostavno bolikurčina, nezalaganje i sramotan pristup.
  • Ivdzo11
    3k
    Nisu ni igraci svetinje, kako ih se moze stimulirati, tako ih se i moze kazniti....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.