• Zagi
    7.7k
    2 kiksa, otkaz treneru
    2 pogreške, baci golmana
    2 pogreške, prodaj stopera
  • IstokKa96
    692
    Mozda Di Lorenzo zavrsi na transfer listi pa da ga probamo umjesto Mohe
  • Georg Koch
    4.6k
    Nesto razmisljam pa cu podijelit ovdje.
    Trenutacni kombinirani sastav Dinama i Hajduka, po meni je:
    Lucic
    Melnjak Sarlija Uremovic Ristovski
    Misic Baturina
    Vidovic Sahiti
    Te dvije spice, ili jedna povucena spica, jedna "prava"
    Petko i Livaja
    5 nasih, 6 njihovih.
    Hocu reci, nismo mi ni blizu dominantni kao prije, ni kadrom a bome ni igrom. Zato se i ocekivanja moraju smanjiti, koliko-toliko.
    Naravno da titula ostaje kod nas, ali isto tako morat cemo se bas, bas pofajtat za nju.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ova postava kritično nema smisla. Baturina je desetka. Sahiti je krilo, a tamo je Špika bolji igrač od njega. Melnjak je defanzivna rupa koja svoje nadoknađuje time što često upotpunjava mjesto desetke ili napadača. Uremović mi nebi igrao prije Perića nikad.
  • Georg Koch
    4.6k

    A u nas strucnjaka.
    Modificirano je potrebama kombiniranog sastava, nismo ovo izveli da igraju finale LP-a.
    Baturina za potrebe ovoga kao visoka 8ica, ne znam jesi nekad u zivotu gledo kombinirane sastave, ili tipa momcad desetljeca neke lige, gdje ovako se sastavi ;)
    Sahiti je i stavljen na krilo, a Spikic je sve osim bolje od njega. Melnjak rupa, kakva god bio sigurno je bolji bek od Ljubicica koji to nije.
    A Peric pliva trenutno bolje od Duje Draganje, pa nesto ne vjerujem da je bolji od Uremovica.
    Naglasavam, ovo je trenutno.
    P.S. dok realno ne budemo sagledavali stvari, nikad napretka :D
  • The Undertaker
    5.4k
    Uremović je odigrao jednu utakmicu a već je bolji od Perića.
    Da je Hajduk bolji onda bi nas nadigrao u barem 2 od 3 utakmice ove godine a nije nijednom. Dapače.
  • Georg Koch
    4.6k
    Chelsea ima bolje igrace po imenima u odnosu na 6/11 ekipa koji su zavrsili isored njih prosle sezone, pa su svi oni zavrsili ispred njih, i sta?
    Daj razumi nogomet i pogledaj realno.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Spikic je sve osim bolje od njega.Georg Koch

    Po čemu?

    Melnjak rupa, kakva god bio sigurno je bolji bek od Ljubicica koji to nije.Georg Koch

    Diskutabilno

    A Peric pliva trenutno bolje od Duje Draganje, pa nesto ne vjerujem da je bolji od Uremovica.Georg Koch

    Perić trenutno nije u najboljoj formi, ali bi ga i dalje radije imao u momčadi nego Uremovića. Uremović mi još ne daje razloga da bi to pomislio
  • Georg Koch
    4.6k
    ako ti nije dovoljna statistika onda pogledaj drugo, sta to donosi spikic nama, kakve prevage.
    Ljubo bolji od Melnjaka, tj.diskutabilno ti to?
    Nemam ja sta sa tobom raspravljat na ovu temu haha, laku noc i ugodan ostatak veceri majstore iluzije :D
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    ako ti nije dovoljna statistikaGeorg Koch

    Koja statistika frende? Nedavno je netko (vjerojatno Krizy) stavio g+a po utakmici i imaju podjednako tužnu statistiku s tim da Špika bolje odrađuje defanzivnu rolu

    Ljubo bolji od Melnjaka, tj.diskutabilno ti to?Georg Koch

    Da. Ljubo mi je bolji jer ga krilo mora pokušati probit. Melnjaka nemaš potrebe probijat zato što vjerojatno zuji tamo negdje uz protivničke stopere
  • Ivdzo11
    4.2k

    Dobro za nas da Copenhagen gubi
  • Georg Koch
    4.6k
    spikic 350min za 1asistenciju
    Sahiti 613min za 2 gola.
    I to dva gola od 6 bodova.
    To su cinjenice.
    Nedavno je netko napisao i slazem se sa tim, spikic je igrac koji konstantno trosi najvise kredita, ni za sto!
    Samo eto, najbolji je u odnosu na ostala nasa desna krila, a opet je jako los za razinu dinama!
  • Zagi
    7.7k
    Sve pet ali i Sahiti je jako loš. Jedina razlika je kaj on je za razinu Hajduka.
  • Captain America
    17.7k
    To su cinjenice.Georg Koch

    Činjenice su i da je divljakov trener sam rekao da je do pretprošle subote divljak bio grozan. Nakon toga je uslijedio sretan gol Lokomotivi (nakon 6 udaraca) i gol Dinamu (ostatak utakmice ga nisi vidio). Špikiću i kad ne ide, znaš da će se truditi i pokrivati u obrani. Taj je Špikić kakav god da je najbolje krilo od Dinamovih i tovarskih krila trenutno (Vidovića sam namjerno izostavio zbog malog uzorka utakmica). Stavi Sahitija kod nas, bit će gori od Menala.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Sahiti je ove sezone odigrao puno vise minuta od Špikića radi ozljede. Siguran sam da bi ovaj imao više g/a da je igrao.

    Brojevi prošle sezone su na Špikićevoj strani, a kada se gleda objektivno i dojam je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.