• sport
    3.3k
    Oni idu preko 80 bodova ove sezone,a za naslov bi trebalo biti dosta 88 :cool:
  • Jaro
    7.3k
    Oni idu preko 80 bodova ove sezone,a za naslov bi trebalo biti dosta 88 :cool:sport

    Kako se igra, nebi bilo cudno da za prvaka bude dosta i 70
  • deda
    32.6k
    Jadranski derbi rasprodan.
  • NORTE
    11.4k
    Koji je to već političar da kmeči oko Hajduka?
    Prvo onaj neki hdzovac iz Solina pa Opara pa Bulj.

    Opet ni suđenje im ne valja iako nema nekih repova i pobijedili su i otišli na +5.
    Spremni i politički djelovati da pritisnu suce na svoj mlin.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad se sjetim da sam za taj Most svojedobno glasao...
  • bongo
    842
    Ne treba se čuditi političarima jer iduća godina je superizborna uzevši u obzir da će se održati parlamentarni, europski i predsjednički izbori...

    Jedino šteta za lokalne šerife u Dalmaciji što su lokalni izbori tek 2025. godine pa neće puno moći ušićariti na kmečanju jer je cili svit protiv Ajduka.
  • OsamŠest
    3.3k

    Po ko zna koji put, "male" će riješit prvenstvo.
  • Captain America
    17.7k
    Prema Tportalu, Tomas je bivši. Za Rudeš će uletit lord Kule, a onda za vrijeme pauze će se tražiti novi trener. Tomić je favorit.
  • sport
    3.3k
    Kule ne može uletiti protiv Rudeša jer ima kaznu od mjesec dana.
  • Patak
    2.9k
    Sad će Tomas shvatiti da mu je bilo bolje šutjeti nakon utakmice s Dinamom.
  • Ali
    2.1k
    Tomas se i jučer u izjavi za maxtv (usput lik daje izjave prekrizenih ruku, mislim znad da nogonetasi nemaju bas skolu, ali stari vec dugo nisi igrac nego treber idi buraz uplati neki tecaj nekaj...) ponovo vraća na utakmicu sa Dinamom...

    Ukralo, pokralo... tipičan izgovor kada ne.aš znanje, prebaci krivicu na drugog.
    Prosječna turska ekipa ga je našamarala kao da su igrali protiv kadeta i da si normalan bi odmah rekao, ljudi meni je ova razina preveć, idem ja voditi Iskru Bugojno... nadjite si nekog tko zna voditi momčad koja ima preferencije za biti u prve tri u hnl... da ne spominjem europu.
  • zagr
    505
    23.1 se igra odgođena tekma loksa Dinamo
  • Ali
    2.1k
    A Varaždin ? Kad je termin te odgođene
  • dinamozivivjecno
    2k
    Imam osjecaj da ce ova titula prvaka biti sladja i od one prije dvije godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.