• bongo
    842
    Taman da Zeka prodrma Osijek prije dvomeča s tovarima
  • Mali Zeus
    12.7k
    Navodno će Zekić biti novi trener, a stari, novi sportski direktor vjerojatno Alen Petrović.Mali Zeus

    I tak. :grin:
  • Mihaljević
    9.8k
    Zekić je top lik upozno sam ga uživo na jednom rođendanu , kad je Čačić odlazio pitam ga jel dolazi on u Dinamo, kaže on evo nemaju pametnija posla nego da mene zovu. :rofl:
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja ga ne poznajem osobno, ali sam od baš puno ljudi čuo da je top lik i veliki Dinamovac pa mi je još draži.
  • mali M
    5.1k
    ja sam neko vrijeme zagovarao njegov dolazak u Dinamo, ali vjerujem da nije još vrijeme.. možda neće nikad ni biti, ali da su u bilo kojem trenutku najavili da on dolazi, nebi imao ništa protiv..
  • Paggini
    19.9k


    Potvrđujem ovo za Zekića da je kraljina i Dinamovac teški. Možda jednog dana i bude bio na klupi, tko zna.
  • Nousername
    664
    Zekic bi nam top doso za Ligu prvaka.Nekak me uvijek njegova epizoda u Osijeku podsjeca na to da je Osijek mogao igrati sa svakim na kontre i polukontre. Sto bi se reklo igrali su na muda i tako skinuli i PSV pa i nas doma na Maksimiru
  • bluepower86
    938
    Fascinantno mi je razmisljanje prosjecnog navijaca Dinama da bi Zekica na klupi a imali smo Biscana.Igor je par dimenzija iznad.
  • Mihaljević
    9.8k
    Mentalitet Zekića i Belog dvije različite dimenzije.
  • Paggini
    19.9k


    Ma nije da ga želim na klupi, ali mi je jako drag tip a i njegov mandat u dinamu bi bio urnebesno zabavan, ako išta.
  • mali M
    5.1k
    Fascinantno mi je razmisljanje prosjecnog navijaca Dinama da bi Zekica na klupi a imali smo Biscana.Igor je par dimenzija iznad.bluepower86

    dva dijametralno suprotna trenera, i bez obzira što mi je Beli jedan od najdražih igrača Dinama, trenerskom kvalitetom se nebi kladio da je "par dimenzija iznad". pozitivno je što su oba imali put od malih klubova pa prema gore.. oba po meni spadaju u 10 najkvalitetnijih trenera koje imamo.. svaki sa svojim preferencijama i kvalitetama i manama..
  • Mali Zeus
    12.7k
    Svaka čast Zekiću, super lik, al karijera Belog u odnosu na njega stvarno jest par dimenzija iznad.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Suditi trenera po klubovima koje je vodio je pogrešno jer su u nogometu, kao i u svakom segmentu života, poznanstva i nepotizam vrlo važni faktori u karijerama.

    Zašto je Niki Kovaču prvi trenerski angažman bio vođenje hrvatske reprezentacije? Zbog veza i vezica. Zašto ga je nakon debakla u reprezentaciji za trenera doveo Eintracht? Zbog veza i vezica. Zašto je na kraju završio u Bayernu? Opet zbog toga što ga je doveo pajdaš zemo Salihamidžić. Zašto Tudora nakon debakla u Hajduku zove Juventus za pomoćnog trenera? Zato jer je on tamo privatno dobar sa mnogim ljudima. Zašto trenerska karijera Ivana Jurića odmah kreće u Italiji i zašto ekspresno nakon završetka igračke karijere postaje pomoćni trener Inter Milana? Zašto prvo nije vodio NK Slogu iz Mravinaca pa onda drugoligaša Solina pa prvoligaša Šibenika pa Hajduka pa Empolija pa tek onda da sanja o trenerskoj karijeri u Interi? To bi bio prirodan put ali on odmah kreće sa vrha. Zbog veza, vezica, poznanstava, nepotizma.

    Bjelica je bog trenerskog posla za 90 posto trenera u ligama petice pa uglavnom radi samo po Austriji i Hrvatskoj, zemljama u kojima je bio igrač jer je tamo stekao poznanstva. Njega neće dovesti Bayern Munchen nego će Bayern radije dovesti Niku Kovača. Tako je i sa Zekićem koji je odličan trener ali je on karijeru proveo igrajući HNL i zato gotovo isključivo djeluje u HNL-u. Može on sada sa Osijekom osvojiti 5 titula zaredom i svejedno ga neće pozvati Juventus a Tudor može biti peti na tablici sa Hajdukom i Juventus će ga pozvati. Tako to ide i zato argument ''ovaj je vodio Bayerna i Juventusa a Zekić Belupa i Osijeka'' ne znači ništa kada pričamo o trenerskim kvalitetama.
  • Captain America
    17.7k
    Veseli me vidjeti Zeku, a i Petrovića, opet u Osijeku. Osijek je odlaskom Tomasa i Kulea postao daleko simpatičnija ekipa. Nadam se da će Zeko u više navrata u idućih par tjedana nastaviti tradiciju iz Koprivnice uzimanja bodova onima dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.