• Mihaljević
    9.8k
    Moreno Živković je igrač za Dimamovih prvih 11 bez pretjerivanja , odličan protiv Istre.
  • Georg Koch
    4.5k
    Jel moguce da je ova Istra ovako losa?
  • Facke
    3.6k
    Ljudi evo od mene male nakon prespavane noci. Dalje sam srdit ko ris. Ali kaj reci. Nogomet nikakuv jucer. S jedne i druge strane. Nas trenutni stoperski par nije na razine ni nebude. Bosko i Peric su oba dva spori , tromi. Peric se trudi al Bosko nije zasluzil da igra. Ne dize se u forme iako igra. Tu dati priliku Bernaueru ili Sose. Da nasa ekipa ima ogormen potencijal to zname i to je ova ekipa pokazala. Dva put sme bili bolji od tovara i dva put zgubili. Dogada se i nije tragedija. I s porazima se mora ziveti. Jbg to je nogomet. Al jbg poraz od napuhanca s Splita posebno boli. Dosta promjena imamo u ekipa. Puno se menja. Ljubo nekad na beku, nekad u sredine. Mika in Mika out. Bosko nam kiksa. Misic nije na razine. A Kaneka nebi puno kritiziral za utakmicu jucer. Takvu atmosferu on jos nije osetil i jednostavne se je male usral kaj je ljudske.
    A mi bumo puno jaski ak nam stoperi budu sigurni. Kolko god oni budu nesigurni, kolko kod budu gresili isto toliko nam bude nesiguren golman. Ideme dalje, glavu gore , pa bumo vidli. A tovari nek slaviju , same nek slaviju. Tulku bahatost jedne ekipe nisam videl vec jake duge. Podsecaju me na Brazila na svetskem prvenstvu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Živković će nam bit top igrač na ljeto.
  • Zagi
    7.6k
    Krivak će biti igračina.
  • Mr Anderson
    7.9k

    I Šotiček. Stvarno dobro radi Lokomotiva. Stalno ostaju bez glavnih igrača i izbacuju nove.
  • deda
    32.6k
    Toliko o mitu koji je 95% forumaša prodavalo da će Loksa propast bez nas. Samo rad, rad i rad. A oni rade. Odlično.
  • Zagi
    7.6k
    Šotiček isto dobar ali mali Krivak jede teren. Već sam ga zapazio u u19 repki ali danas je baš bio impresivan.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Protiv Istre po svemu sudeci nebi trebali imati problema ali brinu me ovi Lokosi koji su nam unazad 3 godine uzeli vise bodova od Hajduka,Rijeke i Osijeka zajedno.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ja koliko sam cuo kad je bio sastanak delegacija Lokomotive i Dinama, tema je takoder bio Šotiček... da Dinamo ga moze kupiti za 3 mil ako se pokaze... a evo fino je krenuo
  • Ivdzo11
    4.2k
    Index i Vecernji pisu da Tomic nije zainteresiran za posao u Osijeku, te da je Zekic najblizi klupi Osijeka...
    Takoder, trebao bi otici i Kulesevic, a na njegovo mjesto doci Alen Petrovic, s kojim je Zekic radio u proslom mandatu Osijeka
  • Patak
    2.9k
    A kaj taj Tomić čeka ako ne želi u Osijek? U Rijeci i Lokomotivi je bio, dakle ili Dinamo ili Hajduk...
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Tomić je okretao ozbiljnu lovu u Kini i Arabiji i mislim da je u domaćoj ligi u ovom trenutku karijere za njega opcija samo Dinamo. Odlazak u ovakav raspali Osijek (i to za malu plaću jer OS ne daje velike plaće) bi bio korak nazad za njega. Ajde da ima šansu uzeti HNL titulu možda bi i imalo smisla doći u Osijek ali realno u ovom trenutku on tamo može samo izgubiti na reputaciji. Dobiti može vrlo malo jer čak i ako uspije u Osijeku (a uspjeh je u ovom trenutku plasman u Europu) nitko neće reći ''Bravo Tomiću majstore uhvatio si četvrto mjesto sa Osijekom'' ali ako bi zajebao uništio bi si reputaciju i onda bi mu jedine opcije bile Istra, Rudeš, Belupo...uglavnom odlaskom u Osijek može malo toga dobiti a puno izgubiti.
  • NORTE
    11.4k
    Jel moguce da je ova Istra ovako losa?Georg Koch
    Tim bolje po nas u nedjelju.
    A pobijedili na Poljudu 0:1.

    Očekivanim kiksom Hajduka na Rujevici mi se vraćamo na -2/-3 s utakmicom manje.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Navodno će Zekić biti novi trener, a starni, novi sportski direktor vjerojatno Alen Petrović.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.