• Zagi
    7.7k
    A i pedagoški je malo ga ostaviti na klupi nakon par slabijih igara.
  • Dudu9
    816
    A ko bi to trebao zamjenit Baturinu?
  • Mr Anderson
    8.2k
    I van forme, Baturina je jučer bio među boljima, ako ne i najbolji naš igrač. Ili najmanje loš.
  • Mali Zeus
    13.2k
    A ko bi to trebao zamjenit Baturinu?Dudu9

    Nitko nije dobar kao on, al Halilović bi ga mogao zamijeniti.
  • Ali
    2.2k
    Tu je netko odlično rekao nema ga u momčadi od kad nema suport od drugih veznih. Kad je tu bio Ivanušec on je ima puno više prostora i lakse su odigravali trokute Petko-Ivnusec-Baturina. I kada mu je dolazio u vezni red Ljubičić kao osigurač ili dodatna alrernativa za dupli pas. A sa desne strane Rile koji je imao isto probojnost.

    Baturina ima kvalitetu neupitnu, ali nažalost nije ona 10ka koja će sam sve rješavati. Mora se forsirati sa Vidovicem par tekmi da se uigraju sheme i da se oporave Petko i Rile
  • Jaro
    7.4k
    Cestitke na debiju za repku. U tih par minuta pokazao da mu fale suigraci u klubu. Koliko je to konkretnije bilo uz Ivanuseca...
  • miro
    4.4k
    Martin je klasa, a i ovaj mali Pašalić je odličan
  • zagr
    505
    daj Bože da ostane jos 1-2 sezone u Dinamu
  • Miro Vugrinec
    5k
    Nas igrač i najveći talent hr nogometa Martin Baturina u top 20 u golden boy izbora sto samo potvrđuje kakva svjetska klasa stasa kod nas. Kroz par godina očekujem ga kao standardnog u jednom od top 7-8 najvećih klubova svijeta
  • Mihaljević
    9.9k
    edbaa1876d6485125ae8.jpeg
    Mr. Derby sa 20 godina ima 7 G/A protiv bijelih tića! Nastavit će se 17.12!
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Ne znam jel još itko primjetio, ali budući da ja gledam većinu utakmica uz TV, na utakmici sa Rudešom sam vidio jednu simpa situaciju. Kad je netko od naših uz out liniju bio fauliran od strane igrača Rudeša ( čak mislim ona situacija Bruno vs Pavlović, ali nisam 100% siguran), Martin je iza u jakni i kapi, na onoj pomoćnoj klupi do domaće, nabrijan ustao i mahao Titliću da pokaže žuti.

    Uvijek serem po njemu da ovo nije njegov maksimum i da se ne daje " unutra " 200 %, , ali kad sam to vidio podigao mi se u očima. Ajde Batigol, diži se i riješi ove dvije tekme za miran Božić i sretnu Novu.
  • miro
    4.4k
    Ne znam kaj se s Baturinom događa, je li stvar u iscrpljenosti organizma ili nečem drugom, ali vidi se da prije svega fizički "nije unutra"

    Međutim, tom dečku trebamo svi pružit punu podršku, jer samo njega vidim kao onaj dodatni faktor u momčadi Dinama

    Martine, glavu gore, odmori se i povedi nas u proljeće
  • EastsideZg
    214
    Nadam se da mu je ova polusezona služila kao neka vrsta prilagodbe i da će igrat puno bolje u nastavku.
  • San Lorenzo
    15.9k
    A ja se nadam da će ga se poslati na detaljan liječnički pregled jer mi on zadnjih šest mjeseci izgleda ispijeno i neprepoznatljivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.