• Muka
    357




    Hvala @seljak86 :). A sorkač buraz, znam da je lakše kmečiti po forumu o tome. Spij si jednu žuju bude sve ok.
  • Time
    871
    Ti gospu kako bi rivali rekli čovjek bi rekao da se zagrebu hoda u tovarskim majicama i pjeva dalmatinac sam po vasim komentarima,nisam iz zagreba te ne znam svakodnevnicu ali evo provjereno znam da su veceras iz jedne pivnice u zg izbaceni momci koji su proslavili gol hajduka
  • i more je plavo
    1.1k


    Kad Kaneko dobije prilika ko Topic prosle godine, onda ga pljujte ili slavite.
  • Rakovica1986
    661
    nisi ga trebao napast, ali si mu na neki način trebao dat do znanja da se to ne radi i na neki način prenit poruku da ćeš mu ako to opet napravi skakat po glavi. Sve to ako si Blubač naravno, ako nisi normalno ništa onda, jer se po tome mjeri tko je gospodin, a tko ne.
  • Patak
    2.9k
    Pa može neke stvari trener, ili struka i na treningu vidjeti. Ne trebaju baš svi dobivati minute na natjecateljskim utakmicama.
  • IceMan
    2.1k
    Nakon današnje mlohave igre ja bi samo volio pitat trenera četiri pitanja.

    Dokle više forisanje igrača kiksera u obrani? Čemu si dovodio stopere, za kup utakmice? Kolko mi još moramo utakmica izgubiti s čekanjem Šutala?

    Zašto Emreli na krilu? Pa frajer se ne može sastat s loptom tamo. Nije on loš igrač, al na krilu ne može nikaj. Al baš nikaj. Nit radi višak, nit zabija iz drugog plana, niti utrčava, niti ništa. Faza obrane jako loše. Čovjek može odigrat špicu pa ak nema mjesta za njega tamo (a nema) jbg, klupa je realnost.


    Martin Baturina? Forma silazna, al silazna dokraja. Znamo da može, al dečko je i više nego zreo za par tekmi na klupi. Van forme totalno.


    I pitanje 4. Zasto ides vadit Vidovica u 60.min?
    Okej, svi su napred igrali lose al znamo da moze 1 na 1 proć, znamo da zna biti opasan a ti vadiš njega van, nakon kaj smo ostali bez Petka i njega realno samo smo mogli potpisati poraz.


    Za mene je trener alfa i omega i realno kriv je. Krivi su i igrači jer su opet po koji put došli bez muda, al to su pitanja na koje mora dati odgovor i za koje je itetkako odgovoran.
  • Muka
    357


    Totalna histerija kad su ove utakmice s hajdukom. Ovaj viđa horde djece u torcidinim majicama oko škole, ovaj birceve pune tovara i kao slucajno pišu o tome po forumu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Izgleda da jedini Dinamo ne moze dobiti na JBT... vise sam sigurniji u lokomotivu, goricu da ce dobit dole... ja ne znam sta je to toliko dole.... najave utakmica kao da cemo poginuti dole a mi udemo u utakmice kao mlakonje kakve...


    Dobro opet s dobivenom utakmicom protiv Lokomotive dolazimo na -2 a 26 kola do kraja
  • Salva
    2.5k
    Izgleda da jedini Dinamo ne moze dobiti na JBT... vise sam sigurniji u lokomotivu, goricu da ce dobit dole... ja ne znam sta je to toliko dole.Ivdzo11

    Jebat ga, to je derbi. Izgovora za zadnjih nekoliko Poljuda nema, ali sigurno nije isto igrati pred 35000 mrzitelja Dinama i svega Zagrebačkog i kada dolazis bez stresa i pritiska kao npr. Istra ili Belupo.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma normalno, znam...

    Ja se takoder divim sucu koji prihvati svirati derbi dole.... pa u onoj mocvari prezira i mrznje... na svaki zvizduk se skace sve im nepravo... mislim da nema nigdje vecih bolesnika ko dole
  • Patrik11
    164
    Sta je sa pericem najvece razocarenje danas
  • superhik
    11.1k
    histerija ili činjenice?
  • Gelipter
    3.7k
    Sve je više te žgadije koja otvoreno ističe da su hajdukovci po Zgu, u centru grada po kafićima sa svirkama se revu tovarske pjesme, bahate se pičkice, a čim ih se oštrije pogleda useru se ko grlice i prave se ludi. Stvar je u tome da ak se to tolerira pod egidom nekakve "gospodštine", toga će biti sve više i više. Jebemu mater da sam usred Zga u kafiću s tri tovara koji slave gol jebao bih im mater istog trenutka, a ne doživljavam se kao nekog nasilnika. Pun mi je kurac alibija za nedolaženje na stadion, za bolikurčinu, a ne navijanje dobrog dijela ljudi koji i dođu na sjever, pun mi je kurac toleriranja seljakluka tovarskog po Zagrebu, a najviše mi se gade ovi koji okreću glavu od svega toga i prave se da je sve jebeno. Takvi si ne daju srati po glavi, neg još otvore usta. Protiv Istre ako nas treba biti soma na stadionu neka bude tako, ali nas soma treba gristi i ne zadovoljavati se nekakvom osrednjošču. Čestitke svima koji su danas bili u titogradu, već na istri treba dati podršku. Na muci se poznaju junaci - i na tribini i na terenu.
  • Ali
    2.2k
    Pjaca, Brekalo, Janković, Bočkaj, Tolić, Benković su dobili crveno svjetlo od ljudi koji odlučuju o Dinamovom kadru.

    Svi oni bi sa plaćama i odstetama gdje ih je bilo koštali <10 milja €.

    A isti ti su dali zeleno svjetlo za dolazak : Kaneko, Mykha, Max, Perković, Sosa, Halilović, Brodić i povratke sa posudbi od 20tak ljudi na posudbama su baš Kule, Marin, Menalo...
    Za plaće neznam ali samo na odštete se potrošila lijepa svota novca.

    I tu smo gdje smo. Kaj je najgore javnost ni nezns tko je ove odluke donosio. Tko god je, neka se zapita za svoje znanje nogometa, scouting službu i da li ista ima kvalitetu da nastavi sa poslom kojeg sada obsvlja.
  • Krizy
    43.5k
    Prvi put nakon 15 godina (2008./09.) dva poraza u nizu od Hajduka.
    Treći put u zadnjih 15 sezona da su ostvarili dvije pobjede u sezoni protiv Dinama (2008./09., 2021./22. i trenutna sezona s 2/2)

    Nedopustivo!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.