• serbus
    4.2k


    Do nekog novog Borongaja pa opet 20g mir.
    Ono kaj je meni nevjerojatno da se spremno izgubiti glavu u jebenoj Grčkoj i ostali zemljama diljem Europe a tu nas doma jebe mumija, sunara, antolić i takvi bahati tovarski likovi umjesto da se njih izbacilo naglavačke.

    Ali dobro svako vrijeme nosi svoje izazove i borbe.
  • Keyser Soze
    10k
    Koji je tvoj problem? Ti očekuješ da ja, student i osoba koja radi ide napast tipa od 50 godina u bircu? Moj prijatelj s prava da ide mlatit ljude okolo radi tog? Ti očito nemaš kaj za izgubit pa izvoli, ja ne živim tak. Ti i tvoji onda organizirajte ekipice po gradu jer sam previše puta u Zg vidio ljude u hajdučkim u torcidinim obilježjima pa ih sami legitimirajte ako vam to toliko znači.
  • Benito
    876
    Ali danas su me impresionirali Perić i Ljubičić, kakve su oni lopte dodavali danas, koje su to borbe bile s loptom u nogama..gledam i ne vjerujem
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Nama je potrebna doselekcija igrača,mi trenutno gubimo jake utakmice vani a nemamo ni jednog mladog igraca u obrani.

    S druge strane naš kronicni problem je dubina i zato stvaramo malo prilika čak i kad dobijemo utakmicu,mi u rosteru 25 igraca nemamo brzog igraca,mi nemamo igraca na rubu ofsajda, ja se ne sjecam kad je nama napadac ili krilo islo 1na1 s golmanom na dubinsku loptu?!

    Moharami ne moze igrati ozbiljne utakmice, na njemu smo izgubili desetke utakmica koje su bile 50-50,on je neškolovan igrac u obrani, pa nije on Trent Alexandar Arnold pa da ces ga istrpit jer ce namjestiti bar dva gola.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Batiruna van forme 3 mjeseca, Bulat ima sve al li la, Mišić nemre sam, krila užas, sve ide preko Petkovića, obrana ubi bože. Danas je trebao Ljubičić u sredini, poslije izmjene bezveze, Vidović nije trebao van. I kak je netko dobro primijetio Mišić se vraćao stoperima po loptu i sranje je kad tak duboko počinješ graditi igru na njihovu postavljenu obranu. Očito se nije vjerovalo stoperima da iznesu loptu.
  • Patak
    2.9k
    Moharamija ubaciti na krilo, tam bi bio bolji. Barem dok nema Špike. Joj, kad se sjetim da se tu na forumu pričalo kak će Kaneko zamijeniti brzo Špiku.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Možemo se nadati samo da Petković neće dugo izbivati.
  • seljak86
    2.6k
    baš si majmun
  • bluepower86
    953
    Daj prestanite izmisljat probleme jer su 2.3 dotepenca “slavila gol hajduka”.Dajte im previse na mahu u njihovoj mitomaniji.
  • Keyser Soze
    10k
    baš si majmunseljak86

    Nisi navijač Dinama ak ne mlatiš tovare po gradu, to je ljubav prema Dinamu.
  • Crle
    540
    Standardno bezmudno u splitu.
  • Mihaljević
    9.9k
    Splyt = Beograd
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Ovog studenta možeš čvokati i šutati nogom u guzicu on se neće suprostaviti jer ima puno toga za izgubiti.
  • Keyser Soze
    10k
    Bravo legendo, zašto te nema kad treba šutirati tovare po gradu ?
  • i more je plavo
    1.1k
    Mišić se vraćao stoperima po loptuMali Zeus

    Nažalost nemamo Livija koji je bio dodatni stoper, a Šutalo, barem trenutno, i nije igrac koji ce iznesti loptu, pa između stopera i golmana ostaje ogromna rupa, a nisu baš brzanci da stignu pokriti kontru.
    Nevistic nazalost nikako da obrani i nesto sto se ne ocekuje i onda dolazi do straha i frustracije.
    A Hajduk je bio jako agresivan.

    Danas bi mozda vise odgovarao Bernauer jer ima dobru dubinsku loptu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.