• Zagi
    7.7k
    Samo nek napadnu, Baturina će ih razmontirati u tom slučaju.
    Baš mu treba jedan Hajduk da se napuni samopouzdanjem. Krenuo je nekako sramežljivo u sezonu.

    Napast će oni na sveto nigdarjevo. Naš vele-strateg Kruno Jurčić ima patentirani izraz za to kaj oni igraju.
  • Majki2111
    3.2k


    Njihova presica
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ona Katalinićeva izjava mi je vrh.

    Eto Dinamo je napadao Chelsea pa ne zna kako se branit :rofl:
  • bluepower86
    953
    Bome Dinamo ne zna igrat pred pritiskom Poljuda sto je vidljivo zadnjih 20 godina.
  • dinamozivivjecno
    2k
    Samo pobjeda dolazi u obzir, cak i nerijeseno bi smatrao neuspjehom posto ih nismo 3 godine dobili na poljudu.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    U ovoj utakmici forma i znanje ne znače ništa. To će biti još jedan tipičan poljudski krkanski derbi sa 45 prekršaja, sa 4 prekida zbog bakljade, sa 7 unošenja u facu suca/dinamovog igrača, sa povicima sucu ''cigane, cigane'' u četvrtoj minuti itd.

    Lopta će više biti u zraku nego na podu i igra će biti isjeckana. U takvim utakmicama obično odlučuju golovi iz prekida i krumpiri. Nije ovo Maksimir gdje se igra nogomet i gdje bi Vidovićeva dobra forma mogla biti od značaja. Ovo je Poljud i tu može čak i ona sirovina Sahiti biti igrač utakmice jer on najbeskompromisnije ide glavom na kopačku.
  • Rakovica1986
    663
    Nikad se na toj oranici ne igra kvalitetan nogomet već samo šamaranje i traženje granice sudačkog kriterija. Sutra pobjeđuje ko je brži na onim prvim i drugim loptama. Ajmo plavi oo!
  • IceMan
    2.1k
    Pa zapravo ovom Dinamu u zadnjih 5-6 godina najviše i paše da se protivnik otvori i krene visoko.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Zna netko kad je pressica Jakira?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Mihka na slici najave tekme za sutra od strane kluba.
    Znaci startamo sa njim na lijevom beku.
    Top!
  • NORTE
    11.5k
    Mihka na slici najave tekme za sutra od strane kluba.
    Znaci startamo sa njim na lijevom beku.
    jedan u nizu
    Mislim da je već bilo sličnih slučajeva pa bi taj igrač bio na klupi.
    Barem smo dobili potvrdu da igramo u crnim dresovima.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Mislim da je već bilo sličnih slučajeva pa bi taj igrač bio na klupi.NORTE

    steta
    makar imam osjecaj da igramo s njim na beku, a da ce ljubu staviti u sredinu uz misica i bulata/ademija gdje ce trkacki vise istrositi njihov vezni red.
    Jos kad bi Tsubasa igrao na desnom krilu hajduk bi se istrosio nakon 50min igre
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sada imamo pet, a ako brojimo Sučića čak i šest veznjaka koji mogu kvalitetno odigrati. Moramo držati agresivnost i tempo cijelu tekmu i nije luda izjava Jakirovića kada kaže da je čak bitnije tko završava tekmu. Uvjeren sam da oni tu širinu nemaju i da ta širina može presuditi.

    Inače ova tekma neće ništa odlučiti.
    Mi čak i sa porazom imamo te dvije zaostale koje bi morali dobiti i opet bi im bili na dva boda. To je čak ok sa obzirom na naš užasan početak sezone. Oni nakon Tita imaju Rijeku vani i tu im neće biti lako.

    Da se moram kladiti, okladio bi se na neki ratnički remi. Sumnjam da će neka momčad ići grlom u jagode.

    Pobjeda bi naravno bila bingo i čak bi više odnijela njima nego što bi donijela nama. Tu bi se kod njih uvukao strašan nemir i još strašnija negativa koja ih godinama košta nekog većeg iskoraka. Uvjeren sam da ih možemo dobiti i da smo još uvijek bolji od njih, ali me nažalost brine naša obrana koja jednostavno u svakoj utakmici, čak i protiv bitno slabijih protivnika dopusti par zicera.

    Biti će u svakom slučaju jako zanimljivo vidjeti na koji način ćemo izaći dolje.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Po meni bi Bulat trebao startati... igra sjajnu polusezonu, odlicne prekide ima... a Ademi uci kasnije....

    95% da Ljubicic krece na beku....
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Ja se ne bih iznenadio da Jakir izvede 4-4-2 sa Vidovićem i Kanekom na strani, a Drmić i Petković u napadu. Ako se dobro sjećam Jakir je rekao da mu se 4-4-2 ne čini kao loša opcija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.