• Zagi
    7.7k
    Ne vjerujem da ćemo gledati baš onako miroljubljiv derbi kao zadnji na Titu.
  • Kepec
    5.7k
    Stranica HNL na FB objavila da su rasprodane ulaznice za gostujuću tribinu.
  • Time
    871
    Postava 4-4-2
    Nevestic-Moharami,Sutalo,Peric,Myka-Kaneko,Mišić,Baturina,Vidovic- Petkovic,Drmic

    Moharami umjesto ozljedenog Ristovskog.Mislim da bi u utakmici u kojoj ce i protivnik imati jak pritisak Kaneko sa svojom brzinom i bjezanjem iza leđa obrani mogao biti bingo.Myka ispred Ljubicica zbog boljeg ubacaja koji je bitan kad igraš sa 2 naprijed.Baturini i Vidovicu naglasiti da moraju i defanzivne zadace obavljati da Mišić ne ostaje sam u vezi.
  • Mrvica
    3.9k
    Nikakav x, na glavu i gazi! Treba ih spustit na zemlju.
  • Facke
    3.6k
    Katalinić je rekao da Dinamo ne zna igrati kad ih netko napadne na punom stadionu

    „Slažem se, Kate je bio moj trener. Imao je jako puno uspjeha, volio je napasti. Pokušat ćemo napasti, stvarati šanse.“

    Izjava Leke....bez reci....sralek...
  • ProudAndLoud
    126
    Najava derbija na dnevniku: "Prosjek gledatelja na poljudu milijun, poljudsko grotlo, djeca pjevaju pjesme, mi smo stigli iz Požege i Đakova, ovo moze samo split, hajduk brani vodecu poziciju...."

    Da nisu morali reći s kim igra hajduk, Dinamo se ne bi ni spomenuo u te 3,4 minute.

    Zaista je časno zvanje to novinarstvo..
  • NORTE
    11.5k
    Najava derbija na dnevniku: "Prosjek gledatelja na poljudu milijun, poljudsko grotlo, djeca pjevaju pjesme, mi smo stigli iz Požege i Đakova, ovo moze samo split, hajduk brani vodecu poziciju...."

    Da nisu morali reći s kim igra hajduk, Dinamo se ne bi ni spomenuo u te 3,4 minute.

    Zaista je časno zvanje to novinarstvo..
    ProudAndLoud

    Htv i Nova su hajdučke televizije.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Subota im je posljednji dan u kojem su na vrhu tablice, nek se jos malo vesele.
  • Krizy
    43.6k
    Po računici Slobodne Dalmacije, odnosno Ljestvici izgubljenih bodova, ni trenutno nisu prvi :wink:
  • Mihaljević
    9.9k
    F7NxcwLW8AA6Rj-?format=jpg&name=medium
    :starstruck:
  • blackbully
    4.5k
    Najava derbija na dnevniku: "Prosjek gledatelja na poljudu milijun, poljudsko grotlo, djeca pjevaju pjesme, mi smo stigli iz Požege i Đakova, ovo moze samo split, hajduk brani vodecu poziciju...."

    Da nisu morali reći s kim igra hajduk, Dinamo se ne bi ni spomenuo u te 3,4 minute.

    Zaista je časno zvanje to novinarstvo..
    ProudAndLoud

    Klasični prilog Mirte Šurjak. Vrate se u studio, a Molnar brže-bolje "sutra očekujemo izvještaj o Dinamu."

    Baš me zanima oće li sutra u prilogu glavnog Dnevnika klinci pjevati Dinamove pjesme, a Viki intervjuirati dinamovce iz Požege i Đakova.
  • IceMan
    2.1k
    A i s tim brojem članova se već popelo na milion onih stvari… neznam više jel to hdz ili nogometni klub di je krucijalan broj članova.
  • Antonio bbb
    257
    Treba ih stisnut od prve minute i ici po tu pobjedu
  • Antonio bbb
    257
    imaju 100 000 clanova i potpuno pravo da se vesele, onak i ovak bu im to bio najveci uspjeh ove sezone
  • Mlađi referent
    12.3k
    Katalinić je rekao da Dinamo ne zna igrati kad ih netko napadne na punom stadionuFacke

    Volio bih da malo detaljnije objasni ovo, a i njegov prijatelj Leko koji se slaže. Sigurno vrlo jaka analitika stoji iza ovako nečeg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.