• DiddyGuela
    2k


    Ne vjerujem, barem ne sutra. Svi treneri u HNLu znaju da protiv Hajduka moras maksimalno zgusnuti sredinu. U slucaju 442 prakticki imas igraca manje u tom prostoru.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Moja prognoza za sutra je da starta Ademi i da bu čovjek odluke

    Svezat će u mašnu cijeli vezni red tovara
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ako Kaneko i Vidović to odigraju dobro mislim da u sredini nebi imali problema. Jakir je to već odigrao s Goricom protiv Hajduka
  • marcio amoroso
    36.6k

    U derbiju nema mjesta eksperimentima. Ja sam uvjeren da izlazi naša standardna momčad i da je jedina dvojba Ademi ili Bulat.

    Nevistić- Moha, Šutalo, Perić, Ljubo- Mišić, Ademi (Bulat), Baturina- Emreli, Vidović, Petko
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Ne bih rekao da je nemoguće da Kaneko uleti. Iako možda i nebi donio puno napadački (ne znam), donio bi nam onu trku u obrani koja Špiku čuva u prvoj
  • DiddyGuela
    2k
    Pa s obzirom na Melnjakove ultra napadacke sklonosti mislim da uopce ne bi bilo lose startati sa Emrelijem pa na taj nacin prisiliti Meljnjaka na nesto defenzivniju igru. Oni prakticki imaju samo tu jednu uigranu shemu gdje se Livaja uvlaci na 10ku a Melnjak pici prakticki na napadaca iz drugog plana. Zato je kljucno dobro zatvoriti sredinu terena. Nasi veznjaci moraju biti na top trkackom nivou. Tu me iskreno malo strah veze Misic-Bulat jer nam fali mobilnosti. Savrseno bi bilo zapoceti s Ljubom u sredini ali je upitno koliko je Mykha spreman na izazove derbija.

    Kako god, vjerujem da ce Jakir povuci prave poteze.
  • boem
    309
    Imamo širi kadar, moglo bi presuditi zadnjih pola sata utakmice i naše kvalitetne zamjene - Bulat/Ademi, Miha, Halilović.

    Ja bi startao s Ademijem pa u drugom dijelu Bulat umjesto njega ili Miha pa Ljubo u vezu.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    meni ademi ne izgleda fizički spreman za više od poluvremena!
  • IceMan
    2.1k
    Mislim da dosad viđeno od trenera da neće previše eksprementirat. Zna se udarnih 11 ukoliko budu zdravi :
    -Neva-
    Rile,Šutalo,Perić,Ljubo
    Mišić-Bulat
    Špikić-Baturina-Vidović
    -------Petković------------

    Ukoliko ne budu Rile ili Špikić, tu ulaze Moha i Emreli.

    Ukoliko se mogu upustit u prognozu, pobjedit ćemo 0-1 i zabit će ga Drmić kad uđe u drugom poluvremenu, pred kraj tekme.

    Edit : Definitvno ispadaju Rile i Špikić, najavio Jakir. Tak da mislim da će Emreli i Moha unutra.
  • NORTE
    11.5k
    jedina dvojba Ademi ili Bulat.marcio amoroso
    Tu ne bi smjelo biti dvojbe, Bulat je dobar i zabija iz slobodnjaka, dok je Ademi igrač za završit derbi u miru.
  • Praskaton
    2.3k
    zavisi od njegovih fizickih mogucnosti ja bi poceo sa ademijem,ako moze izdrzat do 60min.
    Oni ce agresivno krenut na nabijacinu,pritisak tribina pokusat nesto napravit prvih 20min.Ademi svojim iskustvom tu moze pomoc,bojim se da se Bulat ne pogubi jer sigurno necemo imat kontrolu lopte cijelu vrijeme.

    Imamo veliki broj igraca za rotirat koji mogu pomoc sutra.
    Poceo bi sa Neva-Moha,Bosko,Peric,Ljubo-Emreli,Misic,Ademi,Baturina,Vidovic-Petko

    Zavisno od dogadaja na terenu mijenjao bi Emreli-Kaneko,Ademi-Mika(Ljubo u sredinu),pred kraj Baturina-Bulat,Petko-Dj drma
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da je Bulat bolja opcija trenutno za započet, a Ademi da ga zamijeni kasnije, jer bitnije je po meni da s Ademijem i njegovim iskustvom završimo utakmicu, a ne da ga potrošimo na početku, a i upitno je za koliko minuta je spreman pošto još nije od povratka odigrao ni više od pola sata. Mislim da je najbolje da zamijeni Bulata u 60 min.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ima netko slobodno mjesto za Split ?
  • Dudu24
    194
    Ja bi Bulata od početka, jer će tovari igrat agresivno i Petko će sigurno izborit koji faul u opasnoj zoni, a znamo kako Bulat puca slobodnjake. Ademi oko 60 min unutra da privedemo tekmu kraju
  • Blue Austrian
    337
    Pisao sam 1:1. Ali sve me strah da ce Jakirovic ici na bod. Pa kad nam Tovari uvale neki Krumpir oko 68. minute, onda cemo (prekasno) poceti igrati kako treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.