• nemapredaje
    3.3k


    Ak budu igrali Moharrami i Emreli na desnoj strani to će nam biti veliki problem. Ovo s Ademijem ima smisla, jedino nisam siguran koliko je kondicijski spreman
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ova medijska histerija oko tovara s brojem clanova vise nije normalna i probavljiva.Jurki

    Na jednoj stranici naletio na sliku torcide s transparentom među ostalim - politički neovisan.

    Dobro da nisam kavu pio jer bi ju ispljunuo od smijeha.
  • Plavi-9
    580
    Mislim da oni puno više trebaju razmišljati o nama nego mi o njima.
  • Krizy
    43.6k
    Najbolji post na temi :smile:
  • Patak
    2.9k
    A razlog je? Da ne otvaram stranicu.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo je, inače, Ademija Kinezima platio samo 300 tisuća eura, ali su ti bonusi zaključeni ovako; odigra li Ademi do 1.siječnja sedam (ili osam) utakmica više od 35 minuta, Dinamo će platiti još 500 tisuća eura. A upiše li do kraja sezone 15 nastupa u toj minutaži, to će koštati dodatnih 700 tisuća. Zaključno, bude li Ademi u više od 15 utakmica na terenu više od 35 minuta (ne računa se sudačka nadoknada), vrijednost Ademijeva transfera premašit će milijun eura!

    Tako da bi do polusezone trebao startati samo u derbijima (hajduk, osijek, rijeka)
  • morales
    128
    ja bi radije ljubicica u sredinu stavio nego bulata radi trke i agresive,ukrajinca na bek
  • Mrvica
    3.9k
    Ne mogu se načudit ovoj Plivajinoj faci na naslovnoj :rofl:
    ''ADRIAAAAAAN'' :rofl:
  • Kepec
    5.7k
    Petko izgleda kao lav, a ovaj ko mačka kaj po kontejnerima kopa.
  • doktorbob
    16
    Pozdrav forumasima, nakon sedmodnevnog odmora vracam se pun samopouzdanja, ali s jos vecom ljubavi prema najvecem klubu u hrvatskoj i sire. Jedva cekam nedjelju, nadam se da cemo komacno usutkati cijeli poljud!

    Naravno, nisam ostao duzan mojem kolegi krizliju koji ce morati biti suocen s ozbiljnim optuzbama, vise o tome procitajte uskoro na temi astana-dinamo!
  • Captain America
    17.7k
    Očekujem sličan derbi kao zadnji na šekretu. Prijateljska podjela bodova koja svima odgovara. Njima ostaje fiktivno prvo mjesto dok mi ne rješimo zaostale i činjenica da opet nisu izgubili, a nama ostaje da unatoč brojnim izostancima nismo izgubili i da ako uspješno rješimo zaostale utakmice idemo na prvo mjesto. Na predictor sam ipak stavio 1:1 jer ne znam na koji način obrana s Mohom i ovakvim Šutalom bez pomoći desnog krila u obrani može ne primiti.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Leko je alibi trener najavljuje Hajdukov ludilo i pobjedu a u sebi duboko želi x za mir. Zna dobro da poraz doli nakon kiksa Gorice i Istre bi stvorija histeriju a nama vitar u leđa samo takav. Jakir je veći mudonja od njega i to će zelit pokazat. Iskreno osobno mislim da će bit los nogomet, dosta prekršaja i podjela bodova. SVI U ST, GAZI GUBU!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.