• Zagi
    7.7k
    Zvuči ko priča koju prodaš rezervama da se osjećaju važnije.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Mene nebi iznenadilo da krene Menalo desno. Sumnjam da će Jakirović krenuti s Kanekom, a Menalo je ipak discipliniraniji obrambeno od Emrelija radi zatvaranja Melnjaka.
  • Zagi
    7.7k
    Uf samo ne Menalo od prve.
    Menalo je obrambeno izrazito loš. Ima radni moment ali stoji krivo, daleko. Kao i Moha, uvijek je tu ali niti ne smeta kvalitetno , a kamoli da nekoga zatvori.
  • Praskaton
    2.3k
    Ne znam ja se jos nadam da ce Rile i Spikic u nedjelju osvanut u prvih 11.Emreli a pogotovo Menalo nam ne donose puno u ovakvoj utakmici,tako da se nadam minutama i za svima omiljenog japanca..
    Taman kad se izgubi energija u drugom pol,da ih krene maltretirat
  • Blueshadow86
    1.7k
    Nismo tovare dolje pobijedili 3 godine. Zadnji put smo ih dobili 12. 09. 2020. godine. Vrijeme je da ih dobijemo najslađim rezultatom, 0:1 :wink:
  • Mr Anderson
    8.2k
    S obzirom koliko preventivno kmeče već danima volio bih da ih dobijemo tijesno uz sudačku grešku u našu korist. Pa nek kmeče koliko hoće. Jer realno ako mi dobijemo pa da bude najbolje suđenje ikad viđeno u derbijima, oni će naći neki krivo dosuđeni aut ili korner koji ih je spriječio.
  • Dudu9
    816
    Ja ne volim da nam sudac krivo dosudi nek sudi super pa ko je bolji nek pobjedi
  • jedan u nizu
    8.3k


    ja bi volio bas da ih natamburamo i spustimo na zemlju. Nogomet kakav su poakazali cijelu sezonu je lose, imaju vise srece nego pameti da su sad gdje i jesu. Previse su umisljeni i samodopadni a nemaju nimalo prava da se tako ponasaju.
    Jedna rezultat od 3:0 ili vise bi pokazao gdje im je mjesto i da se prestanu dizat u nebesa.
    Nemogu si nastaviti umisljati da su Dajaku, Sahiti, Sarlija, Plivanja i Čmeljnjak jača ekipa od nase.

    Vec sam rekao, ocekujem da ih Rijeka prešiša za 10 bodova na kraju sezone.
  • blue heart 72
    1.7k
    ni pod razno. I ovako je kmečimetar pred pucanjem. Bolje da ni ne zamišljamo na što bi to sličilo po tvom scenariju. Vrijeme je za jednu poštenu razvaljotku na školjki
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nadam se da Petko nije načet, nebi ga bilo dobro izgubit za dalje. Razmišljam na glas..a i kakva je ta njegova ozljeda uopće jel sanirana bar..
  • DrawTube
    4.9k
    Možda nisam u toku ali očekivao sam 3x više kmečanja, svejedno kofa na kamenovanje našeg busa ak ga prođiraju opet kroz grad tak mi je 1,2
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Dok je sa svih strana sve jači glas klike, koja podupire mišljenje da te je zdravo mrziti, mi ostajemo tu za Tebe.

    Analiziranje penala, povlačenja linija za VAR, trenera, transfera, skupštine i svega što se oko tebe događa mjesecima nas čini sve jačima. Sezona nije krenula kako smo svi mislili i tim je slađe ako i ovu završimo s titulom državnog prvaka.

    Ne treba biti neiskren, protivnik je s pravom namirisao krv više nego ikad, uslijed pomalo konfuznog stanja u kojem smo se našli. Medijska mašinerija, raznorazni pritisci, masa koja omalovažava tvoje značenje u hrvatskom sportu i kani te degradirati kao da nisi lokomotiva koja vuče hrvatski nogomet već dugi niz godina na svim razinama. Sredstva su to kojima te ruše i gaze, ne znajući da si snažan, jak i nesalomljiv. Ne znajući da su naši očevi i djedovi išli na partizanske i četničke metke s tvojim imenom na srcu i usnama. Ne znajući da je za nas ovo više od sporta i nogometa, pripisujući sebi tu ludu strast i ljubav prema klubu koju mi eto ne možemo osjetiti.

    Ali nisu nam zatrli sjeme ni krvnici što paklom gmižu. Neće ni oni. Nastavljamo dalje jako, najjače. U nedjelju je utakmica koja sve stvari može i treba okrenuti na naš mlin. Utakmica koja je puno više od devedeset minuta. Četiri godine ne znamo za pobjedu " tamo dolje" i baš je sad idealno vrijeme da pokažemo tko smo i što smo. Idemo zgaziti tu gamad. Idemo im još jednom u leđa povesti naše pobjedničke pjesme, podignuti naše barjake i zasjesti na prvo mjesto koje nam i pripada. Za nas, za dečke u Grčkoj, za Zagreb i Dinamo. VRIJEME JE !!
  • Jurki
    11.8k
    Ova medijska histerija oko tovara s brojem clanova vise nije normalna i probavljiva.
    Koji god jebeni portal otvorim, na sportskim stranicama udarna vijest kolko imaju clanova.. koji je njima kurac?
    Ocekujem preksutra da ih se zakuca u depresiju. I da nasi igraci dođu kako i dolikuje na sprovod tovarima u crnim dresovima.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Nisam optimističan pred nedjelju. Razlog je što nam je jako loša obvezna igra veznjaka prema nazad, daleko stojimo od protivnika i nemamo nimalo agresivnosti. Zna se kako će oni igrat. Jako, u kost, u Splitu je uvijek rat, malo nogometa. Bojim se da je ova sredina sa Bulatom, Mišićem, Baturinom, presvilena. A još nam ne igra Rile koji bi znao odgovoriti na njihove provokacije na terenu i oštre startove. Ne znam, ja bi pod obavezno krenuo sa Ademijem. Bulat na klupu, Aki unutra, treba nam neko ko će i njima dat po nogama. Još ako uzmemo u obzir da Emreli igra desno, koji se vrati nazad samo kad ne zna di će, nemam dobar predosjećaj. U nedjelju nam trebaju ratnici koji će lupati, udarat, bit sportski drski, nema dolje lijepog nogometa, kombinatorike.
  • Mali Zeus
    13.2k
    To kaj Rile ne igra me jako brine. Općenito me brine obrana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.