• Mr Anderson
    7.9k

    Inače, Lukoil je već neko vrijeme u pregovorima s upravom našeg kluba radi moguće suradnje u istom ili sličnom obliku ko s tovarima. Tako da...
  • nemapredaje
    3.2k


    Nadam se da se nakon jučerašnjih promjena može utjecati na to da ne dođe do tog dogovora.
  • NORTE
    11.4k
    Inače, Lukoil je već neko vrijeme u pregovorima s upravom našeg kluba radi moguće suradnje u istom ili sličnom obliku ko s tovarima. Tako da...Mr Anderson
    Mislim da neki tip to i napisao odmah nakon što je objavljeno sponzorstvo Hajduka, ako se dobro sjećam da se isto sprema i za Rijeku, Osijek i dinamo, ali od tada ni riječi o tome.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Imate i kolumnu od Petranovica na DP-u ak imate zeluca to citati
  • Nevo7
    770
    Prevario bi se sa Lukoilom, oni su privatna kompanija, za razliku od Gasproma, Rosnjefta i ostalih naftnih i plinskih kompanija u Rusiji. Prvog dana su osudili rat, njihov bivši šef je pao u bolnici kroz prozor (istinabog, bio je stvarno teško bolestan), ali im se vodstvo i dalje ne približava "vatri", nego je bliže Zapadu. Zato i dalje mogu slobodno poslovati po EU i SAD-u, dok Rosnjeft i Gasprom imaju velike probleme.
    Mislite da bi Plenki, kao netko tko fakat gleda da se uguzi u nekoj EU fotelji, riskirao svoju karijeru kad mu najdraži klub dovodi Ruse?
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ne znam za Rijeku i Osijek, ali znam da pregovori Lukoila i Dinama traju već neko vrijeme.
  • Keyser Soze
    10k
    Pročitao naslov i skužio kud vodi, zadnja rečenica da nema dokaza da su navijački predstavnici odabrani legalno i demokratski, a zalažu se za demokraciju je onaj klasični, kvalitetni, tovarski kmek.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tko je njih proglasio stručnjacima za demokraciju.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Jer eto, logično je da se u nedemokratski sustav može biti izabran demokratski.

    Kakav idiot, pročitao sam prvih par rečenica i, moram priznati, radi bolje od bilo kakvih laksativa
  • vjeko1701
    8k
    U pravu je kolega, odmah nakon potpisivanja s Hajdukom je izašlo da se vode pregovori i sa preostala tri kluba iz vrha.

    Također je istina da je Lukoil privatan te se javno ogradio od rata, čak ga i osudio i da slobodno prosluje po EU. Razlike ima. Naravno, uvijek će svašta biti podložno mišljenju ali definitivno nije isto Gazprom i Lukoil.
  • miro
    4.4k
    Lukoil je kod potpisa Hajduka išao s izjavom da dolaze u najveći hrvatski klub, pa se toplo nadam da su im vrata Dinama zatvorena
  • vjeko1701
    8k
    I onda za nas mogu izjaviti da smo najveći europski klub s ovih prostora...

    :P
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ništa s njima ne bi imao zajedničko!

    Jebe me se za rusiju i ukrajinu...

    Možete nam biti sponzori samo, jedino i isključivo ako niste sponzori njima.

    Gade mi se, svakim danom sve više i više...
  • Nino Bule
    13.4k
    Također, sponzor zvezde i hajduka da bude sponzor dinama mi nije nimalo privlacno
  • NORTE
    11.4k
    sponzor zvezdeNino Bule
    Je ruski Gazprom. Nisam provjeravao, ali sumnjam da je i Lukoil.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.