• Mr Anderson
    7.9k
    Mi moramo uzeti prvenstvo ove godine, a onda nek se oni brinu kako će nas uloviti u narednim sezonama.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Ako mi uđemo direktno u LP nagodinu, ne pomaže njima ni Messi a ne polupolomljeni Perija.
  • DiddyGuela
    2k


    Moje misljenje je nebitno. Ja sam forumas, kao i ti i mnogi ovdje, ne donosim nikakve odluke. Meni su van svake pameti transfer Ivanuseca i Orsica za kikiriki u situaciji kada imaju cvrste ugovore.
  • mali M
    5.1k
    Moje misljenje je nebitno.DiddyGuela
    Pa šta ga onda "moraš" ovdje izreć i usput prozvati ljude da su ljubomorni, a to je samo tvoja percepcija i pretpostavka. Znam da je ovo forum, al me smeta kad ideš generalizirati usput osuđujući ljude.

    Meni su van svake pameti transfer Ivanuseca i Orsica za kikiriki u situaciji kada imaju cvrste ugovoreDiddyGuela
    pa to nema veze sa "našom ljubomorom" nego sa lolekima i bolekima koji nam trenutno vode klub!
  • Nino Bule
    13.4k
    Gluposti se pisu, uspoređuje se transfer orsica i klinca za kojeg su se nadjebavali psg city i tottenham dok nije imao punih 16 godina. Da je orsic vrijedio "minimalno 10 mil" ne bi mu jedina ponuda na stolu bila southampton nego bi ga bar 4,5 klubova htjelo dovest za tih 6 ili 7,8 mil jer se isplati.

    Cifre koje se placaju za klince u zadnje dvije god su otisle u nebo, jedan chelsi samo kupuje svakog talentiranog brazilca sa 17 god koji odigra 5 seniorskih utakmica i placa ih po 10-20 mil eura.
  • Nino Bule
    13.4k

    Orsic je imao cvrst ugovor jer mu je dato obecanje da ce ga se pustit ako dođe ponuda iz premiershipa, inace ti ga nebi potpisao
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kako to da u dealu nema postotka od buduće prodaje. Dobra lova za tako mladog igrača, al to kaj neće imati postotak tj. nisu to dogovorili mi nije jasno.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Dobra lova za tako mladog igrača, al to kaj neće imati postotak tj. nisu to dogovorili mi nije jasnoMali Zeus

    Nema niti bonusa
    Nema niti postotka od prodaje

    Zasto? Bonusi i odredeni postotak od prodaje snizavaju fiksnu odstetu, ako toga nema moze se dobiti milja-2 vise odjedanput

    Cudno da se u medijima ne provlaci to pitanje
    Nego se hvali gospar da za najveci transfer u povijesti kluba i za "nagovaranje" za pustanje perisica na zimu za lijepe oci
  • DiddyGuela
    2k


    Igrac se pusta kada dođe ponuda koja je priblizna igracevoj vrijednosti. Jedini smo mi koji pustamo igrace i to reprezentativce za kikiriki. Konkretno mislim na transfere Livija,Orse i Ivanuseca od kojih su Orsa i Ivanusce bili pod cvrstim ugovorima.
  • Nino Bule
    13.4k

    Ponovit cu jos jednom, orsic je produzio ugovor godinu dana ranije jer mu je dano obecanje da ce ga se pustit ako dođe opet netko iz engleske, ne planiram vise to ponavljat tako da se nadam da i ti neces treci put napisat kako je orsic pod cvrsti ugovorm bio.
  • DiddyGuela
    2k


    Sve jasno. Sjajan transfer u svakom slucaju.
  • Krizy
    43.2k
    Oršić je ŽELIO ići u najlošiji klub Premiershipa. Koliko puta se mora ponoviti da tu Dinamo nije ništa kriv. Dogovorilo se da produži pa će ga pustiti u slučaju ponude koja mu odgovara.
    Tko je lošije prošao, Oršić ili Dinamo, prosudite sami.
    Niti jedan igrač nije veći od Dinama. Neka uživa u odličnom South.. ups velikom Trabzonsporu.
  • Jurki
    11.7k
    Dal se jos neko sjeca sjajnog veznjaka Ante Palaverse koji je prodan iz najbolje skole baluna u City.. kao buduca zamjena za De Bruynea…naime doticna zvijezda je samo jemput vidla Manchester i to kad je potpisal ugovor.
    Evo ga danas u Troyesu.
    Tak bu i Beckenbauer videl London samo kod potpisivanja ugovora.
    I ovo nije hejt prema klincu, vec je svakom jasno da ima 2 metra i da je spor i krakat. Mlađa verzija Perica. Samo kaj bu on mogel biti sretan ako bu imal i upola takvu karijeru ko Peric.
  • Nino Bule
    13.4k
    Sve jasno. Sjajan transfer u svakom slucaju.DiddyGuela

    Ja mislim da je bilo bolje da ode besplatno 6 mjeseci poslije jer to su nase opcije bile
  • DiddyGuela
    2k


    Ali prije svega za takvo sto treba đentlmenski dogovor sa upravom jer su tu ipak radi o klauzuli "izlaska u susret". A onda opet kad razmislim, pa mogli su tako isto s Ademijem,Livijem i Ivanusecom. Ili ne, ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.