• NORTE
    11.4k
    Ajme kakvi kompleksi peru te luzerčine s juga.
    Jako su ljuti su jer su mamićevci doživjeli konačni pad.

    Nakon Mamićevog poraza i ulaska predstavnika navijača u tijela kluba, istaknuti član luzerske familije objavljuje članak u kojem napada dinamo i dakako spominje i stadion u čijoj će izgradnji sudjelovati i država.
    Sve bi to bilo normalno da mi ne znamo kakav klub on predstavlja.

    Link naravno neću staviti i pozivam sve ostale da ne linkaju njihove portale, svi znamo koji su to.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Teško im je, nemaju više nikakve izgovore za svoje neuspjehe i s tim se ne mogu boriti. Veliki borci za hr nogomet, a čim im je Kustić ponudio travnjak odmah su prihvatili, a danas sutra kad im Vlada bude financirala Poljud neće ni to odbiti, dapače.

    Ni Putinov kapital nije im mrzak.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Već je krenulo s pritiscima na pajača...

    :lol:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Stadion im je kulturno dobro da bi se osiguralo financiranje grada, ali po njima to ide njima na stetu jer oni sad ne mogu nista sami (a inace bi majkemi) nista radit na stadionu :blush:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mene zanima kako ce funkcionirati ego Plivaje kada Perisic dode u split. (Ako je istina da dolazi na zimu).
    Zamislite sada boga,oca,spasitelja,iskupitelja,mesiju Livaju kada dode netko tko ce biti novi spasitelj i ikona navijaca?
    Kako ce on to podnijeti? Hoce li Split opcenito imati dvojicu spasitelja? Sta ce se desiti kada sebicni Perisic ne doda Livaji loptu u 100% prilici, i tako 5 puta, kako ce onda Livaja reagirati?
    Kada krenu trzavice izmedeu njih dvoje na ciju stranu ce preci igraci i navijaci?

    Meni se sve cini da ako Perisic dode da ce Livaja putem arapskog poluotoka, sto zbog financija, sto zbog mira u kuci.

    Livaja je njima uteg, koliko god on golova dao, on je uteg cijeloj svlacionici i treneru svojim stavom i zalagnjem, Perisic je druga prica, njima ce Perisic vise donijeti nego Livaja.
    Kada bi imali Livaju koji je mentalno totalno drugaciji nego sad, u tandemu sa Perisicem bi bili strah i trepet lige iskreno.

    Sve ovo uz navodno da dolazi Perisic. i ako dode na kakvoj razini ce biti sa 35 godina nakon oyljede kriznih ligamenata.
  • vjeko1701
    8k
    Za HNL će biti i dalje avion, samo nešto slabiji nego da je došao bez ozlijede.

    Kako će proći igra ega, ne znam. Tu će Lukša sigurno morati biti policajac i odgajatelj. Mada ja sumnjam da bi Perišić došao a da ne zna kako stvari funkcioniraju u svlačionici i da nije spreman na to.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Transfer malog Vuškovića je meni iskreno iznenađenje i dokaz da su rezultati u mladim kategorijama ipak itekako bitni. Nema šanse da bi ga se za ove novce prodalo bez finala lige prvaka mladih.
    Taj uspjeh kombiniran sa histerijom medija i par nastupa u prvoj momčadi im je donijeo ozbiljan novac u blagajnu.

    Što se tiče Perišića očigledno je dogovoren i nama će biti sigurno teže sa njim na krilu nego da tamo igraju Dajaku ili Sahiti. Ja ipak smatram da to i Dinamu može donijeti samo dobro jer ćemo i mi raditi aktivno na jačanju momčadi.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Kad pogledaš na prvu dobar posao, kad pogledaš na drugu zapravo i ne tako dobar, s obzirom da nisu dogovorili postotak od budućih prodaja.

    Što se tiče Perišića pitanje je kad će uopće biti upotrebljiv, ove sezone vjerojatno ne ili vrlo malo. Sljedeće je pitanje u kakvom stanju, al čak i načet i u godinama za HNL će biti avion, kak je već rečeno ovod. Niš, morat ćemo mi Kramu ili Modrića dovesti. :D
  • vjeko1701
    8k
    Preventivni kmek u punom zamahu. Bit će čupavo za vikend.
  • Jaro
    7.3k
    Persicev dolazak u Hajduk na zimu ima smisla s njegove strane - ako postoji ikakva sansa da ode na EURO, formu ce moci loviti u Hajduku - nema sanse da bi u Tottenhamu igrao pred kraj sezone (pogotovo ako se budu jos borili za nesto). Ovako, ako se vrati treninzima i terenu tamo do travnja, moci ce se isprobati i pokusati dovesti u kakvu takvu formu u HNLu.
    S Hajdukove strane je takodjer sve logicno - ipak ce dodatno zapaliti ekipu oko kluba, a realno, i takav polomljen, ce za HNL biti pojacanje.
    S Tottenhamove strane - mislim da im je svejedno - njegova karijera tamo je ionako sada gotovo, hoce li ga pustiti 6 mjeseci prije ili ce sam otici ranije je nbitno jer ionako nebi igrao...
  • NORTE
    11.4k
    Ni Putinov kapital nije im mrzakMali Zeus
    Drago mi je da si ovo spomenuo.
    Ne točim na Lukoilu od ruske invazije, a novac koji daju Hajduku je dodatan poticaj da za mene ne postoje.
  • Jurki
    11.7k
    Perisic ima oko 5 milijuna razloga da ostane u Londonu.
    Isto tak cisto sumnjam da se covjek koji ce u veljaci napuniti 35 godina se moze vratiti na teren u travnju.. tj za 7 mjeseci.
  • Eduardo
    20k
    Ima netko info kad točno izlazi Panini HNL album? Znam da je na jesen, ali kad točno? Klubovi su imali rok za poslati foto materijale tjedan iza kraja prijelaznog roka.
  • Guinness
    2.2k
    Ima netko info kad točno izlazi Panini HNL album? Znam da je na jesen, ali kad točno? Klubovi su imali rok za poslati foto materijale tjedan iza kraja prijelaznog roka.Eduardo

    Lige 5ica i Liga prvaka, kada su sličice (ne kartice) u pitanju, inače izlazi početkom-sredinom listopada, računam da će i HNL tako. Nikakve insiderske, osjećaj po iskustvu samo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.