• Mali Zeus
    10.4k
    Mislim sad tu pričati da će Ivanušec propasti u Feyenoordu jer se ozlijedio, a ozljede se događaju je smiješno. Naravno da bi i meni bilo drago da je ostao i trebao je bar još jednu sezonu i da smo ga prodali ispod cijene, ali ima 24 godine i razumijem ambiciju da ide dalje. Igra za nizozemskog prvaka ligu petice na jebenom stadionu i Ligu prvaka. Ozlijedit se mogao i da je ostao kod nas.
    Za Livakovića je malo drugačija priča, jebiga možda nije imao druge ponude i istina jest da bi ga mogli uzeti na zub ak bude van forme, al neka mu je sa srećom. I on je htio neki drugi izazov.
  • Krizy
    38.2k
    Gledam golove sa tekme City-Cigani, na yt svaki treći komentar spominju Dinamo. KOMPLEKSI su zajebana stvarBBB Sibenik

    Neka se ugledaju na Dinamo pa vide kako se igra protiv aktualnih europskih prvaka :cool:
    Untitled.png
  • Patak
    2.5k
    To je bilo vrijeme kad smo ulagali u struku, koliko je ono butelja vina slistio Ardilles negdje...
  • Eduardo
    18k
    Modrić i Juranović u prvih XI u ogledu Reala i Uniona.
  • DrawTube
    3.4k
    Eisern Union! Od 2. Bundeslige do debija na Bernabeu u 4 godine. Ludo putovanje
  • marcio amoroso
    33.5k
    Bome je i Real dobro pao kad im je Joselu prvi napadač.
  • Captain America
    14.8k
    Vini je ozlijeđen. Kad je Vini zdrav, on i Rodrygo su naprijed i Belle iza njih.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Badava Galatasarayu ulupani milijuni u igrače.
  • Kepec
    5.1k
    Real 70% posjeda, 20 udaraca po golu i nikako da zabiju.
    Oni kao Dinamo, sad samo fali da prime neki glupi gol.
  • dZg1986
    394
    Nemaju nikakvog napadaca, Joselu nije razina za prvog napadaca Reala, a Rodrygo je ipak krilo iako ga forsira u sredinu. Nije mi jasno zasto nisu po Kanea krenuli.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Barcelona igra dobro ali ih ne vidim baš do kraja..ne vidim nikoga osim citya. Svi slabiji nego lani osim njih.
  • Kepec
    5.1k
    Ovo Bayern i United po dresovima izgleda kao da se igra "večiti derbi".
    Još prugaste zastave kod bayernovih navijača upotpunjuju doživljaj.
  • nemapredaje
    2.1k


    Čini mi se da je od MANU tamno zeleni, a ne crni
  • seljak86
    2.4k
    ružni dresovi i jedni i drugi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.