• Mihaljević
    8.5k
    Da on je sa Majerom pretprošle sezone bio najbolji veznjak fr lige prema L'Equipeu , a ne treba se pričat da je jedno razinu-dvije bolji od Vlašića/Pašalića koji će igrat prvih 11 protiv Turske.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Ovaj Onana je jedan od najglupljih golmana na svijetu

    A i Icardi jos veci levat :lol:
  • deda
    29.1k
    Jedinstvo je prije i poslije Sir Alexa totalno prosječan klub.
  • Jaro
    5.9k
    Ovaj Onana je jedan od najglupljih golmana na svijetuIvdzo11

    Plakat ce oni za De Geom. OK, imao je kikseve (tko nebi s Maguireom ispred?), ali je covjek imao svako malo utakmicu gdje je doslovno donosio bodove...
  • bbb medimurje
    3k
    Jedinstvo je prije i poslije Sir Alexa totalno prosječan klub.deda

    Nebi se bas slozil da su i prije sir Alexa bili prosjecni
  • Guinness
    2k
    prije sir Alexa bili prosjecnibbb medimurje

    Bili su rang, plus minus, današnje Aston Ville.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Plakat ce oni za De Geom. OK, imao je kikseve (tko nebi s Maguireom ispred?), ali je covjek imao svako malo utakmicu gdje je doslovno donosio bodove...Jaro

    De Gea je trebao ići, Maguire ne Maguire, al izgleda da je zamjena čisti očaj.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nebi se bas slozil da su i prije sir Alexa bili prosjecnibbb medimurje

    Ma ni ja, to su mi sad bezvezne priče, al nevažno.

    Poslije sir Alexa je to veliki klub totalno izgubljen i neorganiziran.
  • austrijanac
    2.8k
    Generalno slabi englezi, City bi im mogao spasit obraz u Europi ove sezone (opet).

    Arteta pošalje najjaci ekipu s načetim Sakom (iako ima City za vikend) te opet kiks.

    United nema smisla komentirat, ekipa bez glave i repa. Dokaz da je Mourinho bio u pravu kad je srao po njima.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Mourinho koji je sam doveo 5, 6 flopova i kojem je karijera otišla u k.

    Nije teško biti u pravu.

    Arteta će uništiti tog Saku jadnog.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Da mi karijera ode tako u kurac da doguram do 3 europska finala na zadnja 2 posla.. uh
  • Mali Zeus
    10.4k
    Istodobno u ligi ga super ide. Nekad se smatrao top trenerom uz Pepa. Sada to nije ni blizu. 3 sezone po klubu pa pokupi otpremninu i idemo dalje.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    pa ok, al koji je onda realan domet tog Manchestera ako poslije njega niko nije nadmasio 2. mjesto i Europsku ligu? Koji je realan domet ove Rome koja trosi na kapaljku? U konkurenciji sa Milanom, Interom, Juventusom, Atalantom, Napolijem? Prosle sezone je bio blizu ulaska u LP, al kad ovisis o Dybali, a on je vecinu vremena ozljeden sta onda?
    Nije na onoj razini na kojoj je bio prije, ali nije bas ni toliko los kako ga mnogi razvlace. Ne gradi se vise nista, trazi se instant rezultat, a on tu jos uvijek isporuci u granicama s vrijednoscu kluba/ekipe.
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Mali Zeus pa ok, al koji je onda realan domet tog Manchestera ako poslije njega niko nije nadmasio 2. mjesto i Europsku ligu? Koji je realan domet ove Rome koja trosi na kapaljku? U konkurenciji sa Milanom, Interom, Juventusom, Atalantom, Napolijem? Prosle sezone je bio blizu ulaska u LP, al kad ovisis o Dybali, a on je vecinu vremena ozljeden sta onda?Efes Pilsen

    Sam si sebi odgovorio, lik je poslije Uniteda išao u Spurse i Romu. Znači B razina klubova. Sam je sebi u toj Romi slagao momčad, isto kao i u Unitedu.

    Inače taj Manchester je i poslije Mourinha bio drugi i u finalu EL.

    Nije loš, al nije više top i karijera mu je u laganom padu već neko vrijeme.
  • Jaro
    5.9k
    pa vec je Manchester bio downgrade karijere rekli bi zlobnici :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.