• Patak
    2.2k
    Mogao bi glumiti u osveti šmokljana 5.
  • serbus
    3.5k


    Pusti čovjeka možda sad otkriva da je ipak muško...
  • Nolifer
    6.5k


    A daj nemoj tak, viš da se uhvatio šaranja Masarykove i Preradovićeve i to zove onda umjetnost :lol:
  • Ali
    1.9k


    Tomasevic upravu u nedjeljom u 2

    Dugo nisam vidio losije dogovoreno "provokatvinje" gostovanje.
    Voditelj pusti prilog a gost objasnjava tko su osobe iz priloga, do razine "broja cipela" :) ,naravno poput Bandića, pokusaj diskreditacije kriticara bez jasnog i konkretnog odogovora na kritike. Poput a njih nistw pitali . . A vrh je kad kaze imamo neke prijedloge ali nemogu ovog rrenutka to iznijeti kao rjesenje jer nas sabotiraju....

    Odmah sam si pustio Vojka V...

    Je l' moguce da
    da neko me sabotira
    (cili zivot moj)
    i protiv mene lobira
    (cili zivot moj)

    Neko me sabotira
    mozda je Vlada
    mozda su Srbi
    mozda masoni
    neko me sabotira
  • Mali Zeus
    9.3k
    Moramo priznati da zagrebački gradonačelnik puno bolje pleše nego što igra košarku. Plesni pokreti su mu energični, živahni i strastveni, mahanje rukama ritmično i vidi se da je nekoć svirao u punk bendu. Svojim umijećem plesanja zasjenio je kolegicu i sukoordinatoricu stranke Možemo! čiji je plesni nastup, za razliku od onog javnog, pomalo introvertan i samozatajan. Ipak, oduševilo nas je njezino headbanganje pa se čini kako se vratila u dane svog odrastanja kada je, kako nam je priznala jednom prigodom, bila veliki fan metal grupa poput Slayera i Panthere.

    Ako vam treba za ujutro da vas malo potjera.
  • mileni
    93
    Pantera se piše bez h
  • masacusec
    3k
    Fan si jednom i zauvijek!
  • Mali Zeus
    9.3k
    Najbolji dio je ipak da je ona to priznala kužite.
  • Kepec
    4.3k
    Tomašević komentira požar u Mintu i govori kako se u istom noćnom klubu dogodilo ubojstvo.
    Očito ni 5 mjeseci nakon događaja i dalje ne zna da se to dogodilo u Ritzu, klubu odmah do Minta.
    Kako kao gradonačelnik grada možeš biti toliko neupućen.
    Jasno da su to dva kluba jedan do drugog i može doći do zabune, ali onda pripaziš kaj govoriš i ne blatiš nečije ime zbog drugog.
  • Mukumuce
    68
    https://www.vecernji.hr/zagreb/veliki-prometni-kolaps-u-najavi-avenija-u-novom-zagrebu-se-zatvara-na-cak-mjesec-dana-1710495

    jos jedan odlican potez gradske vlasti. Nisu mogli zapoceti ovakve radove tokom 8. mjeseca kada je vecina ljudi na godisnjem i van Zagreba
  • ZGV
    3.1k
    U 8 mj je bila suzena Branimirova zbog radova na jednom dijelu, to je isto ljudima smetalo i pizdili su...nikad nije dobro, ali se mora napraviti.
  • jedan u nizu
    5.7k
    jos jedan odlican potez gradske vlasti. Nisu mogli zapoceti ovakve radove tokom 8. mjeseca kada je vecina ljudi na godisnjem i van ZagrebaMukumuce

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/302086

    stvarno ljudi nikad zadovoljni
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    U pozadini vidimo sjajnu staru arhitekturu izgrađenu od strane odraslih ljudi koji su imali ukus. Uz takvu arhitekturu vežemo klasičnu glazbu, gospodu u odijelima sa šeširima na glavi, Matoša, Šenou, kršćanske vrijednosti stare Europe.

    U glavnom planu vidimo vrtićki dekor kojeg je izradio 'Mister Manchild' (na slici desno). Skoro svi mediji ove mačke u duginim bojama nazivaju umjetnošću a ovo dijete zarobljeno u tijelu odrasle osobe nazivaju umjetnikom. Uz ovaj dekor možemo vezati upravo ovakve infantilne likove poput ovog ''umjetnika'' na slici. Uz ovo još vežemo i šund glazbu današnjice, trap cajke, woke kulturu, muškarce bez muškosti i žene bez ženskosti, stranku Možemo, manjak testosterona.

    Fotografije su odličan plastični prikaz dviju suprotnosti: civilizacije u usponu (pozadina) i dekadentne infantilne zapadne civilizacije u raspadu (glavni plan).

    masarykova-lunar-naslovna-2.jpg
  • Ali
    1.9k


    Sjajna usporedba i odlican kut slikanja.

    Ulica Petra Preradovića, spomenik Nikoli Tesli rad Ivana Meštrovića... da neidemo dalje u arhitekte zasluzne za procelje itd.

    nasuprot

    Ovom "umjetniku" i njegovom djelu.

    Gdje smo bili prije stotinjak godina a gdje smo danas.
    Nisam expert za modernu umjetnost, ali stari ajde napravi npr. repliku nekog mestrovicevog djela pokazi da si umjetnik djelom pa onda nakon toga saraj kao svoj nacin izrazavanja neceg...

    U konacnici, uzmi kist i šaraj si doma po zidu ovako, a problem je onaj tko je iz Grada ovo odobrio u ovom okruzenju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.