• Mali Zeus
    9.6k
    https://www.index.hr/vijesti/clanak/korlaet-cinjenica-je-da-nema-kolapsa-na-zelenom-valu-osim-u-udarnim-satima/2497234.aspx

    Lik je, među ostalim, za mačke u Masarykovoj rekao i ovo:

    Ne sviđa se svima?
    Mogu reći da je moja Facebook objava danas dosegnula 1000 lajkova.


    :rofl: :rofl:
  • Neki tip
    19.2k
    Intervju sa zamjenikom gradonačelnika

    Izdavajam dijelove zanimljivije navijačima Dinama:

    1. "Da bi se napravio veliki stadion, moramo napraviti mali, dok se veliki ruši i gradi novi, reprezentacija, Dinamo i svi ostali klubovi moraju negdje igrati u gradu Zagrebu. Za tu svrhu je Kranjčevićev stadion, danas dolaze delegati UEFA-e koji će pogledati taj projekt i evaluirati je li on u skladu s pravilnikom UEFA-e za stadione 4. ranga jer mora zadovoljiti te kriterije kako bi se mogle igrati međunarodne utakmice.

    Za Dinamo i Maksimir ćemo provesti veliki međunarodni urbanističko-arhitektonski natječaj dvostupanjski, prvo ćemo ispitati gdje će biti stadion, i dodatni sadržaji poput hotela i poslovnih prostora, a u drugom stupnju će ići dizajn i sve što ide u arhitekturi, najavio je Korlaet.

    2. U ponedjeljak ide poziv građanima da se s njihovih zgrada skinu grafiti, i to o stopostotnom trošku Grada. To je nova gradska odluka gdje Grad po iskazanom interesu snosi 100 posto troška skidanja grafita s uličnog pročelja, a sve zgrade dobivaju i antigrafitni premaz i kameru."

    Ako se odnosi samo na švrljotine po fasadama, bravo, nadam se da je tako.

    Međutim, ako se budu uklanjali murali, crteži posvećeni Dinamu, Zagrebu, Hrvatskoj (i drugim motivima, ne ograničavam na sadržaj), onda baš i nije za pljesak.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Međutim, ako se budu uklanjali murali, crteži posvećeni Dinamu, Zagrebu, Hrvatskoj (i drugim motivima, ne ograničavam na sadržaj), onda baš i nije za pljesak.Neki tip

    Na to se i cilja
  • Neki tip
    19.2k


    Idem s pozitivnim očekivanjima, da će prebrisati škrabotine.
  • NORTE
    9.1k
    Ako se odnosi samo na švrljotine po fasadama, bravoNeki tip
    Zašto bi se pored tolikih ružnih švrljotima po gradu bavili lijepim grafitima?
    Grafiti s dinamovim simbolima su dobrodošli, nije ovo Sisak.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Gdje su murali na zgradama mislim da to uvijek ide sa suglasnošću stanara, isto vrijedi tj. trebalo bi vrijediti i za skidanje. Siguran sam da bi gradska vlast najradije sve to prebojala i ne bih me čudilo da će to i pokušati gdje mogu.
  • Patak
    2.2k
    Pazi ove Klausšvabove igrače. Oni bi na svaku zgradu stavili kameru. Pa onda organizirali 15 minutne koncentracijske logore. Bolesnici.
  • Nolifer
    6.6k
    Na to se i ciljaZGBhoy

    Nažalost sam i to predvidio u postu od prije 2g

    A zamislite da vam ti isti počnu njatke radi grafita koji ste marljivo svi radili i ukrašavali, to bu tek cirkus brijem (možda griješim)xFire

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/109051

    Tako da se ništa ne čudim, ako će krenut sa time.

    Ali ako misle na one neke škrabotine o kojima priča @Neki tip to je ok da maknu i da naprave mjesta za neke nove murale posvećene Dinamu, a ne nekim glupostima koje nemaju veze sa vezom
  • Mali Zeus
    9.6k
    Ako u centru riješe grafite tj škrabotine to bi bilo sjajno jer na što neke ulice sliče to je strava.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ako u centru riješe grafite tj škrabotine to bi bilo sjajno jer na što neke ulice sliče to je strava.Mali Zeus

    Kaj je najironicnije sami su neke ulice "uredili" skrabotinama zarkih boja. To izgleda jos gore od natpisa klinaca.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kaj je najironicnije sami su neke ulice "uredili" skrabotinama zarkih boja. To izgleda jos gore od natpisa klinaca.NitkoBitan

    Ma ne izgleda, meni su gore one biljke i crveni pločnik iz nekog razloga. Al kad pogledaš tipa Draškovićevu ili Jukićevu smrači ti se. Čak i zgrade koje se srede se prekonoći prešaraju pizdarijama.
  • mali M
    3.5k
    meni je grozno da grad nekim građevinama koje po njihovoj procjeni "odskaču" od ostatka ulice/kvarta/grada i zabranjuje izgradnju, a istovremeno dopušta ovakve idiotarije usred stare jezgre staroga grada. To kao ne odskače od okoline? To ne poružnjuje? to je u skladu? baš su jadni da jadniji nemogu bit...
  • PlavacZRima
    238
    Tomaševiću znaj, svemu je kraj,idi i više se ne vraćaj.
  • Nino Bule
    11.4k
    Škrabotine treba ocistiti, kamere treba postaviti da se cuva privatna imovina, mozes mislit kako bi vi trpili da vam se po kuci šara i da vam netko govori da je postavljanje kamere koncentracijski logor.

    Murali i grafiti dinama, grupe i hrvatske imaju dozvole, ne smiju to dirati i treba dobro pratiti da ne bi nekom to palo na pamet.
  • NitkoBitan
    12.1k
    kamere treba postaviti da se cuva privatna imovina,Nino Bule

    Netko je spomenuo postavljanje kamera na svaku zgradu. Fakat mislis da te kamere sluze za cuvanje fasada od grafita? Kontrola i samo kontrola, u duhu ljevicarske ideologije. Jbno ne zelim da me se snima na svakom uglu, pitaj Boga tko te snimke koristi u koje svrhe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.