• Zagi
    5.1k
    Nek uhvati formu u Rijeci i iduče sezone nazaj.
    Nikakav problem.

    A te fore da oni i Osijek neće nama prodavat jer su nešto ljuti mački pod rep.
    Pare na sunce, Pjaca malo pritisne i da vidiš kak se sve riješi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Prošlogodišnjeg Caseresa bi osobno radije. Selahija i Jankovića također.

    Krovinović ima iznadprosječna otvaranja akcija i proigravanja u dubinu, to mi nije problem priznati. Van toga ima duel na razini desetogodišnje balerine. Nema nikakvu brzinu. Nema dribling. Svaki dvadeseti udarac pogodi okvir. Lik se sakrije u mišju rupu na svakoj iole jačoj utakmici. Sve to uz vrlo vjerojatno veću plaću od sva tri gore nabrojana igrača zajedno a igra i u jačoj momčadi.

    Nisam netko tko automatski sere po svemu dole, al reći da Krovinović DOMINIRA ovom ligom...za to bi trebao odlučiti barem svaki 3-4 derbi protiv nekog od top 4 kluba.
  • LovroZG
    1.3k
    Vec godinama uzimaju tudje otpatke ili igrace koji su pokazivali talenat, ali negdje zapeli i gotovo svake godine sloze vrlo kompetitivnu momcad.i more je plavo
    I valjda sve su ih uspjeli oživit, osim Halilovića...

    Al stvarno ih treba pohvalit za njihov rad. Osim onog cirkusa prošle godine koji su već uspjeli počistit moglo bi se nešto naučit od njih. Već godinama stvaraju momčadi koje igraju najmanje u skladu s njihovim budžetom. Imaju jako dobru suradnju između stručnog stožera i sportskog direktora/skautinga te im se igrači koje dovode uglavnom mogu uklopiti u igru, a treneri znaju šta mogu očekivat od njih.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mi donekle imamo sreće da oni iza sebe nemaju nekog jačeg investitora. Da oni dođu do Hajdukovog ovogodišnjeg budžeta, mislim da bi bili duplo opasniji od njih i ne bi ovisili o jednom igraču.
  • Zagi
    5.1k
    Jakir je ovu momčad selektirao. Mladi i gladni. Nikakvi Despodovi i oni Zvezdini plačenici.
    +Pjaca koji je bio eto, prilika

    Od selekcije prije Jakira imaju još uvijek 15ak igrača koji već godinu dana treniraju na pomočnom igralištu.
  • Jurki
    8.7k
    Već godinama stvaraju momčadi koje igraju najmanje u skladu s njihovim budžetomLovroZG

    I zadnjih par godina igraju lijepo i kaj onda? Prnuli su u fenjer ko i svake godine.
    S klincarijom mores igrati neko vreme dobro.. al mora dojti do kuršlusa, tak se bu dogodilo i njima.
    Da Dinamo ima takve rezultate..jebeno bi se zabrinul.

    Zaboravljaju svi da se sa U21 repkom igra liga za bedaka.
    Edit: da je isto tak najveca koncentracija talenata u jednom klubu a i u drzavi u 2.hnl igrala od ocajnog do solidnog.
  • Zagi
    5.1k
    Sa u19 repkom se igrala liga za bedaka ako se dobro sjećam.
    To je tada bilo toliko nabacano navrat nanos...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kaze Pjaca da mu je bila velika zelja povratak u HNL. Mogao je i ranije, ali ipak velikan Anderlecht..
  • mali M
    3.5k
    A nemojmo sad glumiti, većina (ne svi) je ovdje ismijava Pjacu i zgražala se da ga dovedemo. Meni je on uvijek bio neprežaljen i ja bi ga doveo bez pardona ove sezone.. mislim da će sad pokazat kakva je zvijer još uvijek, nažalost u dresu Rijeke
  • Jurki
    8.7k
    jedini koji su konkurirali za u19 su bili Šaric i Kranjcar.. ostalo je bilo zeru prestaro za u19. Bilo je tu igraca starijih ali kad sve sklepas.. odron ko i rezultati.
    Nemam bas nist protiv mladih igraca.. mora im se dati šansa.. to je pod mus..ali kostur ekipe mora biti kvaliteta.

    Kaj se Rijeke tice ona bu treca. I to je njihov maksimum.
  • Zagi
    5.1k
    Je , u pravu si. Malo stariji.
    sezona 04/05
    https://www.transfermarkt.com/gnk-dinamo-zagreb/startseite/verein/419?saison_id=2004

    U prvoj Dudu, Deda, Veldin Karić i (istinska legenda :vomit: ) Poldrugač.
    #balans
  • Facke
    2k
    Prve ja mislim da niste ne ismijava Pjacu. Nek su ljudi skepticni s razlogom. Odigral je sad jednu dobru utakmicu. I nis vise. Cekajte male. Ja se nadam da bu mogel taj nivo drzati al skepticen sam. Al ak mu bude fraj glava bude top. Al evo iste tak bi sad trebali srati zakaj nisme vrnuli Halilovica teri napokon igra nekaj nogometa. A Pjaca nas je vec kolko puta odbil? Evo Big Ben je izjavil zval me je Dinamo al eto odo ja u Trabzonspor.
  • LovroZG
    1.3k
    Da Dinamo ima takve rezultate..jebeno bi se zabrinul.Jurki

    Zabrinuo bi se da Dinamo ima igru i rezultate "u skladu s budžetom"? Zahtjevan si. :smile:
    Naglasak je bio na tome da pametno kupuju i da nema disonance između onoga šta rade trener i sportski direktor ko šta je znalo bit kod nas recimo u odnosu Zoran-Bjelica ili Čačić-Čačić.

    Btw, jedini U21 igrači s ozbiljnim ulogama su im Hodža i Ivanović, nisu oni baš dječji vrtić.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Nek su ljudi skepticni s razlogom. Odigral je sad jednu dobru utakmicu. I nis vise.Facke

    Alkar Facke u sridu.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Onaj tko je pustio Jankovića si treba poderati diplomu, ako ju uopće ima...dečka staviš na 10ku, igra dobro, na krilo, vrlo dobro, na osmicu, odlično.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.