• Mihaljević
    8.1k
    Kulešević nakon utakmice : "Dinamo prosljedio Pjacu Rijeci kako bi uništio Osijek". Dok se u pozadini Tomas dere #korporacija
  • Nino Bule
    11.5k
    Lako je sad bit pametan, pjaca ima pozamasan zdravstveni karton i tesko je pametovat zasto se oklijevalo, da se mene pitalo ja bi isto prije doveo vidovica nego pjacu i forsirao ga.
  • Captain America
    13.9k
    tesko je pametovat zasto se oklijevaloNino Bule

    Drmić i Krovinović su došli sa istim zdravstvenim problemima i izdominirali ovu nakaradnu ligu nakon Norwicha i Benfice koja ga više nikome nije mogla posuditi. Rijeka sigurno Pjaci nije dala velike novce, a mi dajemo 500K+plaću za Brodića da bude na posudbi u Varaždinu. Sramotan potez uprave.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sa ili bez Pjace, Rijeka izgleda dvije klase bolja od Osijeka. Nadam se da se nama ona partija protiv njih neće ponoviti tako brzo.



    Krovinović? Dominacija?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Vecina ljudi ovdje je reklo da nebi Pjacu ni za rotaciju uzeli. Ja sam navijao da dode, jer takva klasa sigurno moze ozivjeti karijeru ako mu se potrefi da nema ozljeda i da ga staro i poznato okruzje vrati gdje mu je mjesto.

    Vecina tih ljudi koji su ga hteli sto dalje od dinama, sada govori kako je dobar, i kako nam je sportski segment u klubu los.

    Nikada po volji.
  • Markelo
    2.5k
    Tomas:(uvijek artikulirano i tečno)" Rekao sam jednom prilikom Kustiću da idem spavati iza dnevnika i gle čuda odjednom nam stave utakmicu u 19:30". Eto prosudite sami, ne znam ima li smisla igrat ovu ligu"
  • Mlađi referent
    10.6k


    Ljudi ga zovu, svi su sve vidjeli.
  • Captain America
    13.9k
    Krovinović? Dominacija?vjeko1701

    Izvan Dinama je najkonstantniji vezni igrač u ligi. Tovari padaju kad njega nema, a pljuju ga stalno (malo podsjeća na priču s Mišićem i kolko smo ga nas par još na snetu branili početkom 2022.). To dovoljno govori o konkurenciji ovdje. Pjaca bi bio igrač prevage u HNLu sigurno.
  • Praskaton
    1.8k
    Kako smo izbjegli metak s ovim Mierezom...


    Al nije se uprava dala i dovela je Brodica
  • Krizy
    36.2k
    Udarci 23-3
    Osijek baš očajan al bitno da im je svaku utakmicu netko kriv.
    Kakvih su sve panjeva oni doveli u zadnje dvije godine
  • Mihaljević
    8.1k
    Kao što je neko napisao rijedak primjer Argentinca koji ne može tehnicirat dva put na nogu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Taj lik ne može izdominirati snježnu pahuljicu. Sjećam se jedne njegove solidne utakmice protiv top 4 protivnika i to je bilo protiv Rijeke pretprošle sezone kad su ih dobili na Rujevici. U europi se također sjećam svega jednog zapaženijeg nastupa (na račun onog gola protiv Vitorije). On jednom Mišiću ne može ni kopačke čistiti. A to kaj oni jedva pariraju Rudešu kad on izađe van više govori o njima.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Tu je većina rekla da pjaca nama nw treba. Ja sam rekao da bi radije i da je kod nas na klupi nego u rijeci.

    Kao što će nama jer krilo više ne može igrat. Sve znalci do znalca
  • Captain America
    13.9k
    Taj lik ne može izdominirati snježnu pahuljicu.vjeko1701

    Daj onda reci ko je bolji vezni igrač zadnje 2 godine u HNLu od njega, a da nije igrač Dinama? Pogledo sam na Sofi središnje vezne igrače zadnje 2 sezone i u konkurenciji su Bubanja, Pršir, Janković, Teklić, Caseres, Selahi, Žaper, Cokaj, Pavičić i Nejašmić. Caseres je odigrao dobro prošlu sezonu, Selahi nije kreativan, al meni bar je Krovinović bolji igrač od obojice. Iritira me svojim simuliranjem i ulizivanjem tovarima, al nema šanse da su ostali navedeni igrači bolji.
  • i more je plavo
    891
    Rijeka je odlican klub, iako ju mnogi ovdje ne vole.
    Vec godinama uzimaju tudje otpatke ili igrace koji su pokazivali talenat, ali negdje zapeli i gotovo svake godine sloze vrlo kompetitivnu momcad.
    Trose puno manje novaca od Osijeka, a rijetko su slabiji od njih.
    A Fruk, Jankovic, Pjaca, Ivanovic, Pasalic su svi bili dostupni Dinamu, ali su pametni decki i znaju da ce prije dobiti sansu i vrijeme u Rijeci nego Dinamu, a onda ako ozbiljno proigraju, i Dinamo ih plati 2-3 milje, tada ce im i Dinamo pruziti minute za adaptaciju, jer ih nije uzeo badava i tretirao kao jednog od mnogih koji prodefiliraju maksimirom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.