• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Navijam i ja za Srbe kao i Dalić, bliži su mi kao narod nego Nigerijci. Kada vidim Nigerijce, Nepalce i ostale došljake u našu zemlju ipak se radije podružim sa sugrađanima Srbima sa kojima imam sto puta više zajedničkih stvari negoli sa ovim crncima i azijatima. Ako sam zbog toga manje Hrvat jebiga, sorry. Komnen Andrić mi nekako kultorološki bliži i draži od Atiemwena.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jednoga dana kada više ne bude izbornik, i bude klupski trener, doći će (konačno) do izražaja njegov nogometni mediokritet.
    (ali on ima srebro, broncu i drugi je u ligi nacija)
    masacusec

    Čovječe, kaj bi tek bilo da nije mediokritet. Bili bi već dvostruki svjetski i europski prvaci.

    Oportunist - mi je isto dobar dio.
  • og1986
    2.9k
    Zašto bi itko trebao uopće navijati za ikoga u toj utakmici ?

    Pogotovo kaj se neki "Hrvati" imaju potrebe na sav glas po tome izjašnjavati za svoju braću srbe.

    Neke se stvari zaboravljaju brzo.
  • Samo Dinamo
    92

    Znam Srbe koji su mi super, ali nikad ne bih mogao navijati za Srbiju. Njihova politika još uvijek je ekspanzionistička, pogotovo prema nama. Jbg, tak ja razmišljam makar nisam veliki Hrvat.
  • Sljeme
    1.8k
    Navijam i ja za Srbe kao i Dalić, bliži su mi kao narod nego Nigerijci. Kada vidim Nigerijce, Nepalce i ostale došljake u našu zemlju ipak se radije podružim sa sugrađanima Srbima sa kojima imam sto puta više zajedničkih stvari negoli sa ovim crncima i azijatima. Ako sam zbog toga manje Hrvat jebiga, sorry. Komnen Andrić mi nekako kultorološki bliži i draži od Atiemwena.Maksim Maksimirski

    Ti crnci i azijati nisu klali moje sugrađane i ne prisvajaju si teritorij moje države. Želim neprijateljima poraz u svemu, isto kao i oni nama.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ti crnci i azijati nisu klali moje sugrađane i ne prisvajaju si teritorij moje države.Sljeme

    To je jedan dio problema koji ide na krimen Srbima.

    Crnci i bliskoistocnjaci su skloniji kradama, nozevima i silovanjima od Srba.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne znam, meni je gore vidjet grupu Arapa na glavnom nego grupu Srba.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ti crnci i azijati nisu klali moje sugrađane i ne prisvajaju si teritorij moje države.Sljeme

    I da se jos nadovezem, oni mozda nisu skloni prisvajanju dijela teritorija ali ako ih se jednog dana skupi odreden % trazit ce skupstinska mjesta u Saboru... i dalje znamo kak ide.
  • Markelo
    2.5k
    Nepalac na motoru što vozi glovo je nekako ispao gori od pripadnika degenerične nacije s kojom graničimo a koja ni 30 godina nakon zločina i genocida ne staje sa svojim nacionalizmom, mržnjom i lažima.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nepalac na motoru što vozi glovoMarkelo

    Nisu Nepalci problem nego oni Arapi koji se međusobno mlate po gradu, upadaju ljudima u dvorišta na selu, nadam se da nas ne čeka isti scenarij kao i neke druge države
  • mali M
    3.5k
    Ma Dalić je budala što se da uhvatit u tu zamku s pitanjima. Trebao je pitati dal to Hrvatska igra s njima ili? I da su mu favoriti u toj utakmici jednak bitni kao i Kanada protiv Papua Nove Gvineje. Inaće, ovo izjavu da je Dalić prosječan neču ni komentirati. Drago mi je da su svi iznadprosječni treneri prije njega sa večinom ove momčadi osvajali zlata... To je jedna od onih stvari koja je tipično Hrvatska, znat ćemo kakav je trener Dalić baš u tom trenutku kada ode iz repke.. kad ćemo opet (dva)desetak godina biti bez ikakve medalje
  • Sljeme
    1.8k
    Crnci i bliskoistocnjaci su skloniji kradama, nozevima i silovanjima od Srba.NitkoBitan

    Morali bi nas crnci klat i krast minimalno 50 godina da bi došli na nivo Srba. Uostalom migranti s ovom izjavom Dalića nemaju baš nikakve veze.

    Po meni nije normalno da izbornik hrvatske reprezentacije daje potporu neprijateljskom narodu.
  • black Olives matter
    57
    Čisti populizam. Pogotovo kad se stavi u kontekst da je neke pobjede posvećivao braniteljima.
  • deda
    27.8k
    Tko zna tko će biti "neprijateljski" narod sutra. Ja ni jedan narod ne smatram neprijateljskim već njihove režime, politike, namjere elita.
  • Sljeme
    1.8k
    Tko zna tko će biti "neprijateljski" narod sutra. Ja ni jedan narod ne smatram neprijateljskim već njihove režime, politike, namjere elita.deda

    Političari dolaze iz naroda, nisu pali s Marsa. Pogledaj kaj im priča vlast, oporba, akademska zajednica, kler, mediji, glumci, pjevači, nogometni navijači itd. Kompletan narod prema Hrvatskoj ima stavove kakve su imali i 90ih kad je jedan dio njih bacao cvijeće po tenkovima, a drugi dio pucao po nama.

    Oni su za Hrvate neprijateljski narod jučer, danas, a prema svemu sudeći i sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.