• NitkoBitan
    12.3k
    Pendrekom po ledima i da vidis kako ce propjevat. Eto im prilika za ispraksirat se a ne gnjavit ljude za 2 popijene pive.

    Ne bi me zacudilo ni da iza ovog stoji "fare". Znam da je neki cetnik iz te organizacije Dinamu davao kazne.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Upravo to što je Dalić trpio lošije igre nekih nositelja igre i ostavio ih u prvih 11 govori da je on psihološki majstor. Mnogi bi stavili Oršića umjesto Perišića u prvih 11 nakon hattricka Tottenhamu, mnogi bi stavili Nikolu Kalinića na SP 2018 jer je bio u životnoj formi dok se Mandži zamjerao nedostatak golova, mnogi bi tada stavili i Santinija umjesto Mandže, mnogi bi u to vrijeme stavili Badelja umjesto Brozovića, mnogi bi stavili Ivušića ili Grbića umjesto Livakovića, mnogi bi stavili Musu/Budimira/Belju umjesto Petkovića i Livaje na prošlom SP ali se Dalić u svakom od tih slučajeva držao glavnih faca i vjerovao je u njih cijelo vrijeme. Senatori mu to nisu zaboravili i davali su sve od sebe tokom svake utakmice.

    Lako je svakom lajbeku vidjeti da je u određenom trenutku recimo Oršić u boljoj formi od Perišića ali treba znati da posjedanje jednog Perišića na drvenu klupu možda kratkoročno donosi benefit ali dugoročno može biti katastrofa za kemiju unutar ekipe. Reprezentacija nije klub i Daliću nije posao svaki dan trenirati momke i praviti automatizme u igri. On igrače vidi svakih 6 mjeseci na tjedan dana i tu je ključno održati psihološku stabilnost i atmosferu unutar svlačionice. On je više psiholog nego klasični trener koji ima zviždaljku u ustima i koji u tuti svakodnevno perfekcionistički analizira taktičke izvedbe igrača. Biti trener reprezentacije i biti trener kluba je jednaka razlika kao između igranja futsala i igranja velikog nogometa.

    Ja Daliću zamjeram to što otvoreno priča kako je Livakovića nagovarao da ode iz Dinama. Zamjeram mu i nešto što je prošlo ispod radara hrvatskoj javnosti a to je vrijeđanje Westerloa, belgijskog prvoligaša koji je pošteno platio Frigana 5,5 milijuna eura (trostruko više od dosadašnjeg rekorda kluba) i napravio od njega klupski projekt. Zamjeram mu i to što u situaciji 50-50 ne zove HNL igrača Mišića nego zove Jakića iako bi jedan izbornik uvijek u takvim situacijama trebao štititi i promovirati domaću ligu. Dalić ne treba na taj način omalovažavati HNL, Dinamo pa ni Westerlo.

    Ali govoriti da su njegovi rezultati posljedica sreće, dobrog ždrijeba i sličnih stvari je smiješno. Mi smo na SP 2018 nadigrali SVAKOG protivnika protiv kojeg smo igrali, uključujući i Francusku što je lako provjerljivo. Na SP 2022 smo izbacili Brazila što je jedno od većih iznenađenja na prvenstvima u 21. stoljeću. Trebate se sjetiti koliko je moćno Brazil izgledao i kako je po kladionicama bio uvjerljivo prvi favorit prvenstva, nešto kao trenutno City u ligi prvaka. Brate može SP biti slučajnost ali dvaput zaredom se slučajno na SP-u ne uzima medalja. To je poput slučaja Čilić. On je uzeo US Open pa su govorili da je slučajno a onda je čovjek igrao još 2 finala Grand Slama, uzeo Davis Cup, bio svjetski broj 3...sve slučajno.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    ljudi božji, ne znam čime se bavite u životu, ali iz mog iskustva...ljudi su kadra raditi vašta kako bi stekli nekakvu osobnu korist. u najvećem broju slučajeva je to financijska korist, ali nekad čak ni novac nije glavni motiv....

    tako da nije nikakvo svjetsko čudo ako postoji ekipa koja smišljeno i planski ide raditi poteze na štetu HNS-a i reprezenacije. dolsovno sto scenarija može biti u igri i isto toliko partikularnih interesa...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ali govoriti da su njegovi rezultati posljedica sreće, dobrog ždrijeba i sličnih stvari je smiješno. Mi smo na SP 2018 nadigrali SVAKOG protivnika protiv kojeg smo igrali, uključujući i Francusku što je lako provjerljivo. Na SP 2022 smo izbacili Brazila što je jedno od većih iznenađenja na prvenstvima u 21. stoljeću. Trebate se sjetiti koliko je moćno Brazil izgledao i kako je po kladionicama bio uvjerljivo prvi favorit prvenstva, nešto kao trenutno City u ligi prvaka. Brate može SP biti slučajnost ali dvaput zaredom se slučajno na SP-u ne uzima medalja. To je poput slučaja Čilić. On je uzeo US Open pa su govorili da je slučajno a onda je čovjek igrao još 2 finala Grand Slama, uzeo Davis Cup, bio svjetski broj 3...sve slučajno.Maksim Maksimirski


    moraš shvatiti da su ljudi kao velika nakupina jedinki u principu jako glupi i misle da je lak postići svjetske rezultate u bilo čemu. iako se sami nikad u životu, u apsolutno ničemu, nisu uspjeli izdvojiti iznad svoje okoline. nije lako biti ni najbolji učenik u razredu na osnovnoškolskoj razini, nije lako biti ni najbolji radnik na sasvim običnom poslu, al ekipa je spremna kritizirati vrhunske sportaše koji imaju ogromne uspjehe na svjetskoj razini. takvi ljudi najčešće sami ne mogu napraviti jedan zgib, 10 sklekova, istrčati par km bez da kolabiraju i slično...

    zapravo, najviše me fascinira zašto takvi ljudi nemaju tako visoke kriterije i prema sebi, u svom vlastitom životu!
  • Ludovic IX
    5.5k
    To što nema imena u javnosti, to je vjerojatno jer su neki anonimusi koji su za 50€ to izvjesili za ovog FARE-ovca da to poslika.

    ja sm prvi koi stvarno ne voli nikakvo ustašovanje na našim stadionima ali ovo je nakon par dana već dokazano da je podmetnuto, samo da bi se nas ocrnilo, sjebalo.

    nisam mislio ići u osijek na tekmu pa mi je zapravo svjedeno dal će bit ili neće bit gledatelja, jer i od tih 13k ljudi će bit 11500 onih koji su na tekmi samo kad je to "must go" event i navijanje će bit poticajno koliko i moje preko TV-a.
  • Patak
    2.2k
    Kazneno goniti ove fareovce a stisnuti i balavurdiju dok ne propjevaju tko je organizator da se jednom riješimo parapolitičkih podmetanja. Nogomet nogometašima.

    I javiti UEFAi da je to bila smišljena provokacija, imamo tamo svoje ljude.
  • deda
    28.1k
    Dečki nije ovo zajebancija. Slučajno da se poveže ove klince s nekim grupama to je po meni veleizdaja i terorizam. Nadam se da će se mup potruditi ući u trag nalogodavcima.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jeben im je pregled na Rujevici ak je toj ekipi prošla ta zastava koji god bili.

    A smijurija teška da Uefa pokreće postupak i zbog šore na tribinama u Erevanu. Kako Savez može biti odgovoran za to mili Bože?!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ali govoriti da su njegovi rezultati posljedica sreće, dobrog ždrijeba i sličnih stvari je smiješno. Mi smo na SP 2018 nadigrali SVAKOG protivnika protiv kojeg smo igrali, uključujući i Francusku što je lako provjerljivo. Na SP 2022 smo izbacili Brazila što je jedno od većih iznenađenja na prvenstvima u 21. stoljeću. Trebate se sjetiti koliko je moćno Brazil izgledao i kako je po kladionicama bio uvjerljivo prvi favorit prvenstva, nešto kao trenutno City u ligi prvaka. Brate može SP biti slučajnost ali dvaput zaredom se slučajno na SP-u ne uzima medalja. To je poput slučaja Čilić. On je uzeo US Open pa su govorili da je slučajno a onda je čovjek igrao još 2 finala Grand Slama, uzeo Davis Cup, bio svjetski broj 3...sve slučajno.Maksim Maksimirski

    Ma pusti, isto se pričalo i za pokojnog Ćiru, da praktički on nije niš radio nego su igrači sami igrali. Tako sad Dalića prati glas da je samo srečković itd. Hrvatska, jalna posla.
  • Jaro
    5.7k
    ne moze, ali na peimjeru Dinama, gostovanja nakon Atene se vidi da ne mora sluzbeno biti kazne ili odgovornosti, a opet u praksi imas kaznu...
    Ovo sa zastavom je smijesno, ali odgovornost organizatora ipak postoji jer jbg pregled - nakon ovoga ce se na sljedecu domacu tekmu ulaziti 5 sati, al na gostujucoj ce opet osvanuti ta zastava ili kaj vec.
    Iskreno, zaboli me jer mi ne taj kockoglavi dernek oko repke dno dna i radije pogledam na tv.
    A FARE i ekipa su bili dobri HNSu i Dinamu dok su popisivali kazne za uvrede prema Mamicu i HNSu.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus ne moze, ali na peimjeru Dinama, gostovanja nakon Atene se vidi da ne mora sluzbeno biti kazne ili odgovornosti, a opet u praksi imas kaznu...Jaro

    Ma znam, svejedno blesavo. Naravno odgovornost organizatora postoji i to velika, ali naravno da to Kustić neće spominjati jer ide njemu i Savezu na dušu.
  • dzg7
    267
    Jel ima uopće slika te zastave na tribini?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Inače vidio sam na fejsu komentar nekog lika da je te likove sa zastavom vidio i da su ih lijepo zamolili da ne mašu s njom, ali nisu poslušali, pa su se redari tek na poluvremenu pojavili.

    Pazi ti, lijepo su ga zamolili, svaka čast, bečka škola..
  • NORTE
    9.3k
    Dakle 3 lika koja nikad nisu bila na utakmici Hrvatske, Dinama i Hajduka su unijeli ustašku zastavu na utakmicu u Rijeci.deda
    Možda su navijači Rijeke ili nekog drugog kluba.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nisu bili ni na Rijeci ni na Osijeku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.