• dZg1986
    520
    Zato sto su svjesni ovi dole da im je ova sezona biti ili ne biti, a navijaci Osijeka (ne Osjecani) su ovakvo ponasanje pokazivali i dok ih je Bjelica vodio i dok su bili u utrci za prvaka. Moramo biti svjesni da ce biti puno prljave igre ove sezone, puno vise nego inace
  • Jaro
    7.5k
    Zasto sada?
    Zato kaj su ocekivali lagano rijesiti istru i moguce pobjedu ili barem X Osijeka. Nakon sto je zavrsilo potpuno suprotno - lakse je hajku na sve okolo nego pogledati u svoje dvoriste. Ja, za razliku od vecine, uzivam kada krene ovakvo kmecanje, hajka, gnjev... jer znam da i dalje ne rade ama bas nista da bi popravili svoje probleme. Samo je sat-dva trajalo nezadovoljstvo manjkom krila i rjesenja kad Livaja nista ne napravi, a onda je krenula prica prvo o faulu, drugi dan dosla dinamova tekma ko narucena a u medjuvremenu su uspjeli i sloziti offside sliku.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Evo jos jedan hhhaaahh

    Pitanje je bi li Kalinić uopće pristao na tu opciju i kako bi navijači reagirali ali zdrava logika sugerira da ako tražiš vratara vrhunske klase, Kalinića ne možeš zaobići.
  • badjibadara
    3.3k
    Uefa je poručila da još nikada nisu vidjeli ovakvu dominaciju VAR tehnologije kao u Osijeku gdje je sudac dosudio drugi penal iako ga nitko nije vidio. Nitko osim objektivnog promatrača u VAR sobi u Međugorju

    Sramotni i truli pokušaj satire u večernjaku.
  • Filip 91
    804
    Autor članka tovar Toni Ivanišević...
  • Rakovica1986
    670
    Vjerojatno je i njemu djed postrojavao četnike po Peristilu. Znam da je to velik projekt i stvar, ali ja mislim da mi imamo dovoljno puka da pokrenemo nešto slično Tovarsportu, ali gdje će se stvarno pisati kako treba, a ne u svrhu narušavanja klime i odnosa. Oni su očito prije 15 godina sjeli i odlucili idemo gazit po Dinamu svaki dan maksimalno. Siguran sam da se na Zoni može pronaći par kolumnista koji znaju dosta toga o raznim stvarima.
  • badjibadara
    3.3k


    i nastavak teksta je jednako inspirativan:

    Subota
    2. 9. 2023.

    Uspostavlja se pomalo prirodni tijek stvari, sve se nekako vraća na svoje mjesto. Hajduk je izgubio! Hrvatska se pomalo smiruje, deset preostalih radnika vratilo se za svoje strojeve, seljaci su ponovo u ruke uzeli poljoprivredne alate, a stočari su izveli marvu na pašu. Zavladao je optimizam čak i među 100.000 stranih radnika u turističkom sektoru. Možda i ova zima bude hladnija kako je i red, možda iduće ljeto bude manje sparno, a možda se i globalno zatopljenje zaustavi. Hvala igračima Hajduka, poglavito hvala simpatičnom pomoćnom sucu koji je previdio zaleđe kod gola Istre na krcatom Poljudu. Možda je to mali korak za čovjeka, ali veliki za sudačku organizaciju.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Zalosno je u sta su se pretvorili portali. Taj debil nema jednog dokaza za sve izreceno osim teorije u njegovoj istruloj glavi i dobije za to cijeli clanak.
  • Droljo
    8.2k
    to i nije članak nego pregled tjedna ili nekaj na tu foru..
    Dva dana je dao tome
  • plavi72
    916
    Tužno mi je to reći,moj su narod,ali hajdukovci i Srbi isti u kukanju,kmečanju,okretanju istine,dva čista jedanesterca ,zaleđa kod gola Istre nema, oni sve uvjeriše(uvjeravaju) krađa,svjesno prave pritisak radi nastavka prvenstva i ugroženosti koja je u njihovim glavama.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Upravo si dao nekom novinarskom analfabetu i nevažnom liku pažnju.
  • marcio amoroso
    36.8k
    “Način naše komunikacije je da prvo dobijemo informaciju od igrača je li zainteresiran doći kod nas, a odmah potom idemo službenim pismom interesa i ponudom. Ne želim raditi kao neki klubovi koji se prvo dogovore s igračem, pa onda igrači vrše pritisak na klub.”

    Ivica Kulešević i nova razina debilizma.
    :rofl:
  • austrijanac
    4.2k

    Sto je pisac htio rec?
    Citam i citam i ne kuzim?
    Ista stvar.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nije sranje nego se pas posrao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.