• miro
    4.4k
    Pa ovo je smiješno :grin: Znači za manje od 2 milje eura možeš bit bog i batina u klubu ?!
  • Bosna86
    11.7k
    Pa ovo je smiješno :grin: Znači za manje od 2 milje eura možeš bit bog i batina u klubu ?!miro

    Ma zbog ovoga sam i pitao… U nekom ludom scenariju, ako situacija bude stani pani, skupimo mi milju kao od sale i budemo sponzor kluba
  • miro
    4.4k
    pa evo zaintrigiran sam :grin:
  • marcio amoroso
    36.6k
    skupimo mi milju kao od saleBosna86

    Misliš?
  • Bosna86
    11.7k
    Imajući u obzir koliko novca je skupljeno za momke u Grčkoj, mislim da je to realno… Za momke je novac dao jedan manji dio navijača Dinama… U ovoj situaciji imaš puno veću opciju za zagrabiti
  • miro
    4.4k
    U tome svemu postoji i jedna opasnost, a to je da "netko" s par milja može odraditi fiktivno sponzorstvo i držat klub za jaja i na taj način
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ja to gledam ovako. Ima tisuću ili maksimalno dvije tisuće ljudi koji bi dali po 100 eura za tako nešto. To ti je 100 do 200 tisuća. Imaš maksimalno stotinjak koji bi dali po tisuću. To je još 100 tisuća i imao bi još tisuću dvije koji bi dali nešto sitno. Neka je i tu 100 tisuća. 400 je maksimum maksimuma. Ako misliš da bi netko rado dao 20, 30 ili 50 tisuća, a da ga se ne pita za ništa grdno se varaš.

    Edit:
    Za momke je novac dao jedan manji dio navijača Dinama… U ovoj situaciji imaš puno veću opciju za zagrabitiBosna86

    Isti ti koji su dali za Grčku bi dali i sada. Nitko više.
  • Bosna86
    11.7k
    Malo usko gledaš… Sad fantaziram, ali u računicu si uzeo samo navijače… Ima tu masa bivših igrača Dinama… Ako ne žele dati novac, mogu dati dres… Da nekakav reprezentativac stavi dres iz finala svjetskog prvenstva, Pero Peric iz Sidneya bi dao 50ku.. Kada bi se išlo na tu opciju, siguran sam da bi se našao način
  • marcio amoroso
    36.6k

    Moguće da ja usko gledam, ali iz iskustva znam kakvi su ljudi na novčaniku. Jako jako teški su. Posebno ako nisu upoznati sa kompletnom situacijom. A sa kompletnom situacijom je upoznato nas tisuću dvije.

    Edit: a tih bivših igrača koji su imenom i prezimenom spremni stati na stranu nas protiv mamića je kao što znaš također jako malo.
  • vjeko1701
    8.4k
    Glavni sponzor Dinama - Zona Dinamo xD
  • Markelo
    2.6k
    Sukob tko će bit sponzor u klubu, ne zanima ljude u Hr a kamoli nekog u Australiji. Završilo bi to ko Acina akcija spašavanja Cibone
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ma zbog ovoga sam i pitao… U nekom ludom scenariju, ako situacija bude stani pani, skupimo mi milju kao od sale i budemo sponzor klubaBosna86

    Nešto slično ko što su manijaci učinili u vezi Želje?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Sponzorstvo bi nas kostalo preko 700 tisuca eura. Za tu cifru dobijemo preko 3 Barisiceva covjeka :blush:
  • Bosna86
    11.7k
    za momke u Grčkoj je skupljena šesteroznamenkasta cifra… Kad ova muka završi i objave se točne brojke, mnogi će ostati paf
    To sto ti pričaš, nije usporedivo uopće


    Da, oni su skupili 90 tisuća eura za 10 dana…
  • Markelo
    2.6k
    Uspoređuješ priču o "ljudskim sudbinama" sa pričom o "sponzorstvu" u klubu. Naravno da će se lakše mobilizirat Hrvate diljem svijeta kad treba pomoći 100 Hrvata zatvorenih u Grčkoj nego kad treba dat lovu za bit nekakv sponzor u klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.