• Mali Zeus
    13.2k
    Rekao je i "Ne, ne i ne" kod pitanja suradnje sa Mamicem.NitkoBitan

    Ako je tako rekao tko smo mi da mu ne vjerujemo..
  • NitkoBitan
    17.6k
    Barisic je uz Antolica sukrivac u micanju Mamica iz kluba. Pa sam je Barisic razvio teoriju da je Mamicu cilj micanje Barisica sa mjesta predsjednika. Meni se opetovana suradnja cini nezamisliva.

    Izgledan mi je scenarij rjesavanja izvrsnog i nadzornog odbora za "mir u kuci" i onda na Skupstini nakon tog rjesavanje Statuta. Na toj 2. Skupstini mirisem sukob Mamicevaca oko ulaska na vlak spasa za ostanak u klubu, uz naravno prekonocnu promjenu stava.

    Zivi bili pa vidjeli...
  • Mali Zeus
    13.2k
    Moguće je i to, a moguće je da se glava vraća na mala vrata u klub.
    Preveo je navijače žedne preko vode i sad opet šuruje s glavinom strujom.
    Zašto sad preskočiti statut i ići na skupštinu, na kojoj će imati dovoljan broj glasova?
    Očito je da mu taj statut ne paše i baš me zanima što će reći novi IO na prijedlog statuta...
  • NitkoBitan
    17.6k
    Moguće je i to, a moguće je da se glava vraća na mala vrata u klub.Mali Zeus

    Slazem se, ali bi tu ostavio stvari na "malim vratima". Solidan broj ljudi u klubu mu je okrenuo leda, atmosfera oko kluba se poboljsala sto je donekle vidljivo u posjeti a vise se osjeti na drustvenim mrezama. Nije Barisic ni glup ni slijep da ne primjeti to. A i treba nadodati pitanje stadiona koje se pomaknulo s mrtve tocke a njegovim povratkom se vraca na mrtvu tocku.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije on ni slijep ni gluh, ali pitanje je koliko je njemu stalo do toga i koliko ga briga. Plus ono iz proglasa Boysa da je navijače zvao raznim epitetima itd.
    Što se tiče stadiona, pitanje je i koliko ga je za to briga, čini se da je njemu najvažnija njegova fotelja i nakon što su mu povjerenici dali podršku da se proba riješiti glavinih ljudi u ožujsku sad ti istim povjerenicima tj. navijačima, čini se, okreće leđa.

    U svakom slučaju od 2 zla bolje je ovo tvoje..
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Preveo je navijače žedne preko vodeMali Zeus

    Evo još jednog mita, fraze koja se ulovila kvalitetno.

    Ajde sad da ja tebe pitam. Odnos glasova na skupštini u ožujku je bio 34-29 u korist Mamićeve struje. Bez povjerenika.

    To je jedan mandat gore-dole razlike od predviđanja kakav je omjer između te dvije grupe.

    Povjerenici omjer 7-1 u korist grupe. Kvorum je 41.

    Šta bi se dogodilo da grupa nije imala ovih 7, šta misliš kako bi se skupština rasplela, ko bi danas bio predsjednik, ko uprava i kakva bi bila perspektiva generalno po pitanju bilo kakvih promjena u klubu?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Perspektiva bi bila lošija.

    Ne znam ide li u tom smjeru tvoj komentar ili?
  • NitkoBitan
    17.6k
    Barisica su spasili BBB, tak je kak je. To grdo zvuci i nama i njemu. Ako nakon toga planira vratit Mamica u klub nek razmisli da se objesi o strik kako kaze SDP za penzice.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Ne znam, ide li?

    Ako je netko nekoga preveo žednog preko vode to sugerira da je netko nekoga zajebao ili izmanipulirao.
    Jel to baš bio slučaj ovdje?
  • Dudu9
    816
    Moguće je da Barišić na ovoj skupštini ide rijesit sebi novi mandat složiti po svom nadzorni i izvršni odbor pa tek onda stavit na iducoj novi statut kad vec bude osiguran za predsjednika, tako dok se izglasa statut pa dok se odredi datum novih izbora razvuce se to a on i dalje glavni
  • The Undertaker
    5.4k
    Kako su Barišića spasili povjerenici kad oni uopće nisu dobili priliku biti u Skupštini?
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Tako što su ovi drugi srušili kvorum prije nego su povjerenici ušli u skupštinu.

    Ne bi ga rušili da je omjer bio 1-7.

    Ili ti misliš da su se pokupili van jer nije poštivana procedura?
  • The Undertaker
    5.4k
    Bilo bi isto. U drugom slučaju bi Barišićevi ljudi srušili kvorum ili bi on već našao drugi razlog da prekine Skupštinu.
    Edit: S ove distance, njemu bi bilo bolje da su povjerenici ušli u Skupštinu jer bi imao (valjda) kvorum i mogao izabrati novi IO i NO. Tek ga onda ne bi bilo briga za novi Statut.
  • Dudu9
    816
    I dalje moze ispasti da Barišić ne laze da ce promijenit statut samo razvlači dobija na vremenu osigurava se itd
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.