• Mihaljević
    9.9k
    30342805.jpg
    Uči zanat za Belupo. Desetka je bitna.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jel to sada uživo? Ima negdje prijenos?
  • Crusades1986
    12.5k
    Igra za Hrvatsku, a misli na Slaven Belupo.
  • NORTE
    11.5k
    nista-od-pustanja-na-slobodu-uz-jamcevinu-ostaju-iza-resetakaJuznjak
    Ovo je bilo i očekivano, posebno jer istraga nije završena.
    Problem je u tome što nije uhićen nijedan aekovac niti su ikoga od njih osumnjičili za pikanja noževima i bacanje molotovljevih na ljude.

    To u Grčkoj mi ne da mira. Posve se razlikuje od slučaja u Solunu lani, ali cijeli tijek istrage i neuhićivanje žutih to vodi u potpuno krivom smjeru.

    Ne znam mogu li nekoga osuditi za ozbiljnije stvari bez dokaza (jer ih nema), ali je problematično što osuđuju više ljudi za jedno kazneno djelo.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ciljaju na organiziranje tučnjave, valjda pandan kod nas kazneno djelo sudjelovanja u tučnjavi i to će vući dok im ne nađu krivnju. Što je bizarno jer je tučnjava bila s navijačima AEK-a od kojih nijedan nije uhićen. Tj. mislim da su ih par uhitili pa odmah pustili.
  • masacusec
    3.6k
    Grčki ultras svijet ispolitiziran je do te mjere da su se čak i njihova krajnja ljevica i desnica infiltrirale u navijački pokret te na taj način drže kišobran svojim huliganima u ovoj situaciji.
    Druga stvar je da se tamo vole igrati noževima što je našem navijačkom pokretu nepoznanica. Da je kojim slučajem nastradao naš pripadnik, uvjeren sam da bi pritisak europskih institucija bio minoran, jer "eto to je grčka, koji ih je k... dolje tjerao".
  • NitkoBitan
    17.6k
    Odvratna licemjerna drzava, sto vise poplava i pozara im zelim. Bez ljudskih zrtava, naravno.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Prokleta bila cijela država Grčka koja se cijela urotila protiv naših.

    Neka ih stignu pošasti svake vrste. Bez ljudskih žrtava.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Moze netko dignuti dron i baciti lajv ? :rofl:

  • Mr Anderson
    8.2k
    Jeli se na glavnom igra? Moglo bi se nekud ušuljati.
  • Droljo
    8.2k
    Nek neko od vas u zg digne dron i snimi tekmu
  • Istočnjak
    93
    Najvažnije je da naši Goricu dobro pripreme da uzmu tri boda Hajduku u sljedećem kolu!
  • Georg Koch
    4.6k
    Ako povratak kapetana zbog koga smo svi plakali, nece biti dovoljan za cca 15K protiv Belupa iducu subotu, onda gasi sve :)
  • Mihaljević
    9.9k
    Nije bilo tolko ni kad je odlazilo protiv Rijeke... :zip:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.