• Mali Zeus
    10.5k
    Činjenica da nakon tjedana i tjedana najava Petković još nije potpisao je, ne znam kako drugo nazvati, nego stravična.

    Trpamo prosječne igrače, vratimo Kulenovića koji je čisti prosjek ako ne i ispod, onda kupimo Brodića koji je možda za malu nijansu bolji i to valjda za slučaj da Petković ode na zimu. Dakle jednog asa i vođu momčadi mijenjaš igračem za Varaždin, uz dužno poštovanje.
    Ok Halilović može uskočiti umjesto Mišića, al i tu je možda trebala veća kvaliteta. Vidovića još moramo vidjeti.. Lokomotovinu dvojku neću ni spominjati. Još ok Stojković, peh, ali uzeli slomljenog Kačavendu. Ma nemam riječi sve skupa. Prema naprijed će biti krpanje, Špikić koji je gust promet mala zarada igrač, Emreli koji je ok al niš više od tog i nije krilo, Drmić koji je u zapećku. Kaneko ni ne znamo kakav je, onda još i Menalo.
    U obrani isto cirkus, Šutala moramo čekati, Bernauer ne dobija ni minute, Perković zakopan negdje, Ljubičić def ostaje lijevi bek izgleda, Ristovski malo stoper, malo bek. Vidit ćemo što će od tog Soe biti, ne bih me čudilo da bude flop ili da se, ne dao Bog, ozlijedi.
    Sve će to biti square peg in a round hole kak bi rekli Englezi, osobito na lijevom krilu gdje nemamo pošteno krilo.
    Za ligu će to biti ok iako će biti gusto, a za KL za prvi krug valjda.
    Dakle imaš šansu ići daleko u KL realno i opet nikog poštenog ne dovedeš nego se zajebavaš s Brodićima i Kulenovićima i sl.
    Isto tako i liga, pobrineš se da budeš 5 put jači od Hajduka, a ne da smo tu negdje, li la.

    A ako Petković ode na zimu neka nam je Bog na pomoći.
  • Laugreano
    1.7k
    Nisam htio davat zaključke, dok se ova agonija od prijelaznog roka zavrsi. Kad uzmemo u obzir zaradu od transfera i odlaske, ovo je najgori prijelazni rok u dugo dugo vremena.
  • Ivanmtk
    838
    Hvala Bogu da je danas zadnji dan prijelaznog roka. To je vjerojatno jedina dobra vijest koju ćemo čut danas...
  • mali M
    4.1k
    ovo je najgori prijelazni rok u dugo dugo vremena.Laugreano

    Daleko od toga da je najgori, ali je definitivno najgluplji.. ujedno i najpračeniji prijelazni rok u povijesti odkad ja pamtim i pratim Dinamo. Nikad više bedastoća i gluposti medija, nikad više ismijavanja i pljuvanja od navijača... stvarno su donjeli loše odluke, al neki se ovdje ponašaju kao da nismo imali ovakve prijelazne rokove sa štefuljima, menalima i sličnima.. i to je to... doveli smo brdo potencijala u kojima bi se mogli većinu pozitivno iznenaditi, ali slažem se da je trebalo puno pametnije na deficitarnim pozicijama. Ja ću dat mišljenje o ovim dovedenima najranije na zimu, najkasnije na ljeto. p.s. nije me ni Jakir još izuo iz cipela ali sam za to da se i njemu da period
  • sanjinlego
    2.5k
    Nije istina sve što se napiše, i objavi na portalima!!!!

    Dosta ima situacija kada je taj članak (transfer) objavljen namjerno, izmišljen, da na kraju bude kao - propao. To je odmah dodatni minus Upravi kod navijača, a pitanje je koliko ima istine.

    Čak ni navijači Ausgburga nisu imali pojma o zanimanju Dinama za lijevog beka, jer se to nigdje nije pojavilo, samo kod nas. E sada ..
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ma rugali smo se tovarima, nemaju ni za jogurt, kakve igrače dovode, bogami sve nam se vraća i to duplo. Ovo je uništavanje dinama, ugleda, atmosfere koja do sad nije dugo bila bolja. Daj bože da sve izdaje na dobro. Ove fore sa plaćenim člancima, izmišljanje imena pa ništa od toga. Samo lud bi povjerovao
  • Samo Dinamo
    92

    Uprava je mogla demantirati svaku neistinu. Imaju web, face...ovakva zatvorenost uprave je sramota i šteta za klub.
  • sanjinlego
    2.5k


    Da eto, baš će Dinamo demantirati svaku objavu na portalima. Joj joj. Pa nismo Stupcanica.

    Ni Dinamo, a ni Iago i Augsburg nemaju pojma o transferu. Toliko o tome.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    naravno da nemaju, samo lud bi povjerovao da su u stanju dovest igrača koji je dovedem za skoro 7 mil eura. Nego gdje je zapelo onaj mali iz Nordsjælland što si ga najavio? Ibrahim Osman, jer taj trač tvoj je bio u tanku ovog Iaga iz Augsburga
  • superhik
    10.6k
    Nemojmo se zavaravati, zadnja 4 prijelazna roka su bila jedan gori od drugog. Ova trenutna Uprava je nastavila u istom tonu.
    Osim odlaska nekoliko lica koji su tu bili politički više nego sportski, smjena trenera je i dalje konstanta u Dinamu iako dobro znamo da oni ne odlučuju tko će doći, pa imamo i SD poziciju koja se brže mijenjala nego zabrana rada nedjeljom (ne, Šimić nije SD, on je član Uprave)

    I tako se odgovornost prebacuje s jednih na druge. U onom odgovoru Uprave na naša pitanja sva odgovornost za transfere je prebačena na sportski sektor. Dobro, tko vodi taj sportski sektor? Pa nije Valjda da Peras i Šimić sami biraju igrače, predstavljaju Upravi i onda kao članovi Uprave glasaju za te iste igrače?
    Očito da nam skauting zato što radi dva posla ne može potegnuti dalje od Kajzerice ili kad se netko ušeta u Maksimirsku i predloži igrača za kupnju uz bonus koji je veći nego što je UEFA propisala.

    Kad će netko više za ovakve poteze i za ono za što dobiva podeblju plaću odgovarati imenom i prezimenom i stati iza svojih odluka i reći ja sam predložio tog i tog igrača zbog tog i tog, a ne skrivati se iza naziva Uprava, Sportski sektor, tadašnji trener, tadašnja Uprava (koja je 80% ista)
  • miro
    3.5k
    Nije mi samo jasno ovo oko eventualnog Petkovićevog odlaska u zimskom prijelaznom roku. Zašto bi to klub dozvolio? Mislim, čak i da ne potpiše novi ugovor, koliko možemo za njega dobiti na zimu, milju eura? Onda ga je bolje ostaviti do ljeta i poslije isteka - hvala na svemu, prijatelji kao što smo bili....
  • striko
    1.3k
    Dali mu kapetansku vrpcu a on neće da potpiše ugovor. Krasotica
  • Mr Anderson
    6k
    Pa ako Petković ne želi potpisati novi ugovor, što klub tu može? U svakom slučaju ga ne smiju prodati pa makar na ljeto otišao badava.
  • Jurki
    9.7k
    otkud znas da ne zeli potpisati ugovor?
    Mozda se kaj bi bilo najvjerojatnije nasa vrla uprava cigani za svaki cent.
    Cisto sumnjam da se njemu bas pod mus ide u SA.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions