• Orc123
    6k
    Sutra cwmo vidjeti jel dolazi Iago i dal mogu izvuc bar dvojku za ovaj peijelazni rok! Sve osim potpisa Iaga je tesko razocaranje i sranje!
  • Ivdzo11
    3.4k
    Navodno da je Iago otpao... Vidit cemo sutra
  • marcio amoroso
    33.9k
    Iago je otpao. Provjereno.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    @Droljo imali smo želju nekog crnca, propalo, evo sad istetovirani neki napokon i to propalo, koje smo sreće nekog pedera ćemo dobit u momčad
  • San Lorenzo
    12.7k
    Mislim da mi šaljemo ponude, a Boga molimo da se iste ne prihvate.
    Iago je otpao, imamo li alternativu, neka hnl zvijezda u usponu, Milićević, Pellumbi, Pivketa da dignemo iz penzije?
  • Mihaljević
    8.7k
    Sutra ako vidim članak da je propao Iago...PlavaSlavonija86d

    Insajderska...
  • Majki2111
    2.8k
    A realno Perasica meni iskreno nije nešto napeta. Izvor informacija: Isključivo slike javnih portala
  • Mr Anderson
    6k
    Kad se zaključava ova tema? Sutra u ponoć?
  • Orc123
    6k
    Boze, mene je sramota da mi ovakvi ljudi vode klub kojeg volim! Da ti, nezz kako da ih nazovem, ajmo rec ljudi, u nikad boljoj financijskoj situaciji naprave daleko najgori prijelazni rok ikad! Povlacim apsolutno sve sto sam rekao o Simicevoj sposobnosti, a za ove u Upravi nemam rijeci barem ne primjerene za javni forum. Samo cu im rec nek se srame ako i malo srama imaju. Pravi razmjeri stete koju su napravili tek ce se vidjeti za godinu-dvije! Dovedes 10 igraca od kojih ni jedan nije za udarnu postavu, igraci van pozicija, neki koji nisu dobili i ocito ni nece dobiti priliku, kupovanje potrganih igraca, dovođenje bez ikakve vizije i plana! Ovakav prijelazni rok je mogao napraviti svaki iole polupismeni covjek! Kad prodas ono najbolje sto imas, a dovedes igrace koji cu cista rotacija! Petko nema ugovor nov, ostali bez 3 reprezentativca, posrnuli u europi, u hnl, vec peomijenili trenera, nastavili kupnje u po hnl bez uma i razuma.
    Samo cekajte skupstinu koja slijedi, to ce kako mi se cini biti slag na tortu! Umjesto pravih promjena bit cw opet kruzni tok i neka kozmeticka sranja!
    Ocito da ovi ljudi ne zele dobro Dinamu! Bojim se da cemo to svi skup pre kasno shvatiti...
  • Mihaljević
    8.7k
    Doveli smo ih oko 8-9 , sve komplet bi ih mijenjao za 1 pravog igrača , čast izuzetku Vidoviću koji je dobar transfer (Uz ozljeđeni dvojac iz Lokse).
  • Endeavour
    496

    Volio bi prvo vidjeti kako će se uklopiti ovi koje smo doveli. Dati im minimum 6-12 mjeseci prije bilo kakve presude. Meni ništa ne znači ako je netko bio odličan/loš, imao dobru/lošu statistiku u prethodonom klubu, ili je koštao 5M ili 500k ako nama neće biti od koristi.

    Njihovi prijašnji učinci nisu nikakvi pokazatelji hoće li netko biti pojačanje za nas.
  • diebalo77
    174
    Normalno da je propao kad vode sposobni ljudi koji nemogu ni o sebi voditi brigu
  • Jurki
    9.7k
    Doveli smo sve ali apsolutno sve prinove.
    Ova debilna uprava nije uspjela zavrsiti niti jedan iole ozbiljan transfer, a rasprodali smo obiteljsku srebrninu za ne bas neke novce.
    Odjebali smo igrace koji su bili popuna i doveli iste takve.
    Ovakav ili cak bolji prijelazni rok bi napravio i debil inteligencije sobne temperature sa najmanje 3 dijagnoze teskih psihickih bolesti.
    Bez vizije, bez plana tak se jedan ozbiljan klub ne moze voditi.
    Znam da te ljude nije sram, ali
    mene je sram kakav smo mi transferni rok napravili.
    Jos jedan prijelazni rok nismo doveli igrace kakvi i koji nam trebaju..posljedice ovoga sranja se tek budu vidjele za koju godinu.
    Razjebes kicmu momcadi, ne dovedes iskusne zamjene i cemu da se nadamo?
    Vođenje kluba i transferne politike nije football manager di ti mozes promijeniti hrpu igraca i ocekivati iste rezultate.

    Nadam se samo da ce Jakir imati znanja iz ovoga kaj mu je ova “najsposobnija” uprava dovela sloziti solidnu momcad.
  • Droljo
    6.4k
    ma nedaju ovi (polu) naši iz uprave i nedaju! Da su normalni sad bi, do podneva, potpisali tamnoputog crnca za krilo i nekog istetoviranog baju za beka. Može i swap position. Ja ne gledam u sitnice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions