• Captain America
    15.3k
    Sutra kad vidim članak da je propao Iago...PlavaSlavonija86d

    Morao sam ti popraviti post.
  • Facke
    2.7k



    Zato kaj je neko glasal bubam 20% da dolazi i postotak se je smanji. Zato prema dolje.
  • plavi devet
    243
    Možda Brodić bude naš Bernabas Varga kojeg su neki forumasi željeli vidjeti u Dinamu. U Brodicevim godinama sa svojim klubom ušao u prvu ligu, pa odmah i ispao, uzeo ga osrednji Mađarski klub gdje je eksplodirao i sada sa 29 godina prešao u Ferencvarosu, trpa kao lud, danas zabio Srbiji.
    Ne mora biti kasno za Brodića, ako nas ne košta puno vrijedi probati.
  • Mihaljević
    8.7k
    Optimist sam do kraja :cool:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Btw. Brodic prati Zonu na instagramu. Mozda cita forum tko zna :smile:
  • Juznjak
    3.3k

    Brodiću jesi li to ti? @NitkoBitan mislim da sam ga našao. :smile:
  • plavi devet
    243
    i nadimak odgovara hahaha
  • Facke
    2.7k
    Al moram neke stvari reci. Znaci kulike sam denes precital negativnih komentari kaj se kluba tice je stvarne uzas. Igrace koje smo doveli sme doveli. Tim igracima ,a pogotove strancima , sad treba puna podrska momcadi, puna podrska trenera i puna podrska s strane navijaca. Pa el je to normalne da se pluje po igracima koji jos nisu ni minutu za klub odograli? Pa mozda bude bas taj Brodic igrac koji nas bu s golovima dovel do finala KL? Tko zna. Ak Petkovic na zimu ide , nek ide. Mene bi bile drage da je otisel u Borussiju. Da mi bi bili puno slabiji ali Borussija je Borussija. A takvuga smekera od napadaca kakuv je on nikad nebumo vise nasli. On je specificen napadac kakvuga v europe nema. Pogledajte si male druge klubove. Niste nema takvuga napadaca ni slicne Petkovicu. Budimo sretni dok je jos tu i nesi nas dres. I tu sad dolazim do druge teme. A to su nasi dragi novinari.
    Oni pojma nemaju. A 90% kaj pisu o transferima imaju s ovuga foruma i s foruma transfermarkta. Prije tjeden dan su napisali da je Petkovic potpisal novi ugovor. Eh sad najedamput vise nije. Sad na zimu mozda ide. Pocetkom tjedna su objavili "Ademi gotovo je, legenda se vraca". Onda je nas @papastrumpf napisal da njemu nije jasne otkud njima da je sve gotovo i da je Ademi jos dosta daleke. Kaj su novinari drugi dan objavili? Upravo to kaj je papastrumpf nama dal kao informaciju. Ja njima nis ne vjerujem. A pogotovo ne kaj se njihove negativnosti prema
    nasem klubu tice. A kad Hajduk jedva jedvice pobedi Varazdina 1:0 onda se njih po novina digne ko da su osvojili ligu prvaka. A kad precitam na SNu,Germanijaku itd. da imaju informacije od nekoga koji je blizu klubu onda oni misliju na papastrumpfa i miru vugrinca. Nemojte u sve te price verovarti. Same si pogledate kulike negativnih clanki oni o nama objaviju. To je presle svaku granicu. A kaj se uprave tice, iskrene , tko god da nam je u uprave mi bi srali el to nama ne pase.A zake? Zato el sme hrvati i takav nam je mentalitet. Da su v uprave Boban,Simic i Maldini mi bi opet nasli razloga da sereme.

    Evo dosta sad od mene. Samo dinamo <3
  • marcio amoroso
    34k
    Ak Petkovic na zimu ide , nek ide. Mene bi bile drage da je otisel u Borussiju. Da mi bi bili puno slabiji ali Borussija je Borussija.Facke

    Sa ovime si sve rekao o svojoj strasti i ljubavi prema Dinamu. Čudi me što ne odeš na forum borussije.
  • Facke
    2.7k


    Slusaj. Da on dobi takvu priliku, da se pokaze u jedne Borussije mene bi drage bile. Za nas je on sve dal i jos bu dal dok je tu. A da nisu Fullkruga kupili on bi zavrsil tam i pokazal bi njima kaj znaci biti nogometas. Zameril nebi niti njemu niti klub el takvu priliku verovatne vise dobil nebude. A da budeme realni zasluzil ju je. Nema to nikavke veze s ljubavi i strasti prema klubu. Mene je jasne da bum ja stim stavem dobil hrpu kritike.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Što se tog Petka tiče, da se ovoliko predomišljaš produžit vjernost klubu ili ne, nemam riječi evo. Pogotovo kad si kapetan tog kluba, ili odi ili ostani
    ili ga voliš ili ne!
  • marcio amoroso
    34k
    Slusaj. Da on dobi takvu priliku, da se pokaze u jedne Borussije mene bi drage bile. Za nas je on sve dal i jos bu dal dok je tu. A da nisu Fullkruga kupili on bi zavrsil tam i pokazal bi njima kaj znaci biti nogometas. Zameril nebi niti njemu niti klub el takvu priliku verovatne vise dobil nebude.Facke

    Zaboli me ona stvar i za Petka i za njegove prilike. Želim
    Dinamo koji će biti sve bolji i bolji i upravu koja će raditi na tome. Takoder me zaboli ona stvar za sve one što su “zadužili” klub. Zadužili su oni muda marjanova.. Imaš ugovor i igrati ćeš dok ti ja kažem da tu igraš. Nebi da igraju besplatno. Hoću jebenu upravu koja će vam svima koji tako razmišljate te gluposti izbiti iz glave! Jel ti navijaš za Petka, Dinamovo računovodstvo ili za klub?

    U pm bi Petko bio da mu nije Dinama. Kao i Livi i Orša i svi oni.
  • sanjinlego
    2.5k
    Petković ostaje! To je završeno!

    Sve ostalo mediji dodatno potpaljuju.

    EDIT: pa pogledajte članak kod direktno hr za Ademija. Kao Romano napisao Dinamo nema novca za Ademija. I dolje kao screenshot, napravljen u inspect elementu. Toliko o tome.
  • Crni86
    1.6k
    na to sam i ja naletio na twitteru al nije pravi profil . A nasi se zakacili…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions