• Georg Koch
    4.6k
    konkretno za Pasalica, 3 gola u prvenstvu, 3 u eu, izmedju ostalog gol mocnom Lile-u.
    A sta to Spikic ima? 0 golova uz skoro sve minute u hnl-u.
    A tu je duzi niz godina, dok je pasalic promijenio sve zivo.
    Dok ne shvatimo da Spikic nije dobar igrac i da ne donosi razliku potrebnu Dinamu(za sada) onda nam nema ni napretka.
  • Olmic
    3.7k
    E sad kad sam procitao da trazimo Kalinica sve sam procitao
  • Noel
    6.4k
    Dobar golman u HNLu skoro pa sam donosi naslov. Ja sam ZA novog golmana. Nevistić je ipak bojim se imao predugu stanku.
  • Droljo
    8.1k
    Dobar golman u HNLu skoro pa sam donosi naslov.Noel

    Znači livi da je prešao u varteks oni bi uzeli kantu? Još imaju i brodića
  • Georg Koch
    4.6k
    Nama je Livakovic prosle sezone najvise doprinio prvenstvu. Koliki god hoces utakmica je prelomio obranama i spasio. Da ga nije bilo, ne vjerujem da bi bili prvi.
    Nevistic je krivac za 1-2 gola od Ceha, i cisto gol protiv Os.
    Tko ne vidi da nam je truba na vratima(ne krivim njega samo jednostavno trenutno nije kalibar) svaka mu cast.
  • sanjinlego
    3k
    Od golmana Ivušić ili Labrović, sve ostalo fula.
  • Mihaljević
    9.8k
    Labrović je strašan golman, on je pojačanje odma... Al ko vjeruje da će ga Miškoić nakon svega ovog pustit u Dinamo , taj je lud... A evo Timo Horn nema ugovor , od sezone 14/15 - 22/23 prvi golman Kolna u najboljim vratarskim godinama... Šteta što ne vidimo dalje od HNL pašnjaka.
  • The Undertaker
    5.4k
    Dobar golman Dinamu donosi barem 10ak bodova. Ove godine bi to moglo biti važno
  • Sbkbbb
    203
    slobodnih ima mali milijun golmana, ja bih doveo sirigua, pa nek movu reći da su doveli kapitalca hahaha
  • NitkoBitan
    17.6k
    I da dovedemo "dobrog" golmana opet bi dao jos priliku Nevisticu barem do pocetka 11. mjeseca. Naprosto je dugo bio odsutan i logicno da mu treba neko vrijeme za vratit se u formu. U Rijeci je bio odlican golman. Fizikalije za golmana su mu izvrsne.
  • Georg Koch
    4.6k
    horn je brutalan nego ne vjerujem da smo sposobni dobiti takvog golmana.
    A realno i placom odskace od nasih standarda
  • Olmic
    3.7k
    Nevistic mora ostat prvi golman
  • Joza
    455
    Nisam mislio da cu ovo rec al fali mi miro na ovoj temi.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nisam mislio da cu ovo rec al fali mi miro na ovoj temi.Joza

    Vratio se jucer u stilu.
  • sanjinlego
    3k
    Ništa od Labrovića, i Ivice Ivušića. Možda neki golman tipa Horkaš i slično potpiše do 8.9. i to je to. Nevistić ostaje prvi golman.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions