• Žan
    164
    Ademi je kuci !
  • K3p
    175
    B

    Oš se sad više pokriti ušima i začepit?
  • blue heart 72
    1.7k
    Je stvarno to to što se Akija tiče?
  • Noel
    6.4k
    Kapetane dobro došao natrag!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ako vam je PSK izvor, to vam je nula bodova jer oni nemaju informacije nego prate priče i povremeno bace ovakvu objavu
  • Crni86
    3.8k
    od kud info?
  • cron1ck
    1.7k
    dok se ne vidi službena objava od kluba u ništa ne treba vjerovati
  • sanjinlego
    3k
    Agent objavio da je Ademi odbio Trabzon i da je novi igrač Dinama. E da vidimo.
  • Logistika
    1.3k
    Žao mi je da smo toliko kritični prema Nevistiću jer Livi nas je ove sezone kostao bodova sa Hajdukom...sjetimo se prvog gola u Ateni,ispala mu lopta iz ruku...
  • Žan
    164
    Vratio se 1000%, sad svi po crni dres sa akijem na ledima !
  • Muka
    357


    I to je automatski znacenje da kod nas mozda nece dobro igrati? Odakle je Petko bio dosao u dinamo i drugi igraci?
  • marcio amoroso
    36.6k
    I to je automatski znacenje da kod nas mozda nece dobro igrati? Odakle je Petko bio dosao u dinamo i drugi igraci?Muka

    Gle, ja ti argumentirano odgovaram. Igrač koji je u slabijem klubu od Dinama debela rezerva nije pojačanje za Dinamo. To ti je kao da City dovede rezervu Brentforda. Automatski ništa ne znači, ali je jako velika vjerojatnost da neće biti pojačanje. Šta ćemo sljedeće uraditi? Dovesti rezervu TŠK Topolovca i reći daj mu vremena, ne možemo automatski znati da Dinamu nije pojačanje.

    Dinamu pojačanje može biti rezerva Intera, Ajaxa ili PSV-a. Rezerva Heerenvena ili Bologne jako teško. Posebno što ni karijera prije toga nije bila vrhunska i što nisu igrači koji su u nekom dijelu karijere pokazali da bi mogli biti za Dinamo.

    Ja im svima želim sve najbolje i vjerujem da Dinamu mozda mogu pomoći u rotaciji, ali instant pojačanja i igrači koji će automatski pojačati Dinamo vjerojatno nisu.
  • Armagedon13
    959
    Negdje sam pročitao da Sparta prodaje Hojera.Dovest ga , sigurno ima problema s ozljedama,idealan za nas
  • Orc123
    8.1k
    Zasto se nw glwda Vidovsek iz Olimpije? Strasan golman! Ono sto sam ga ja gledao on je top ali top golman...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions