• Maksim Maksimirski
    5.6k
    Iskreno, za tih milijun eura koje bi Dinamo isplatio kineskom klubu za Ademija te za Ademijevu plaću (koja sigurno neće biti manja od 500-700 tisuća) Dinamo još uvijek može naći među slobodnim igračima nekog frajera kojemu može dati 700 tisuća eura plaće na 3 godine ugovora. Može se dovesti igrača Soudanijevog kalibra za te novce koje će se možda uložiti u Ademija. Svaka čast Ademiju ali on je u godinama, često ozlijeđen, nema snage za 90 minuta i dovodi ga se više zbog atmosfere u svlačionici. Preskupo mi djeluje sve to oko njega jer ponavljam, za te novce se može dovesti neki reprezentativac u najboljim godinama.
  • Orc123
    8.1k
    Da, malo je smijesno da se govori da nismo prije dovodili bolje igrace. hajro je bio dokazani igrac, Eduardo golman, Soudani, Fernandes, pa cak onaj Eduardo iz sportinga iako kod nas nije uspio, Machado, Tonel, Ktc, Cufre, Henriquez....znaci Dinamo je sad miljama veci klub nego sto je bio prije 5 i vise godina! Tonse sad moglo iskoristiti maksimalno i to prije kvalifikacija za europu! Financijski smo u i vise nego stabilni ali eto dovodili smo igrace koje bi dovodio mozda Hajduk i Rijeka....to nisu kapitalci jbg...i da kapitalac ima neki CV ili je jedan od boljih igraca u svojem klubu koji nije puno slabiji od Dinama ili je jebeni potencijal....budeđo vidjeli sto ce biti na zimu....
  • Orc123
    8.1k

    Pa nije isto igrat u Rijeci i Dinamu? Ti igraci iz rijeke bili bi cista rotacija kod nas! To se vidi i izntoga kad ri dođu igraci iz rijeke di su nositelji kod nas ih nema na mapi ili su rotacija. Oni rade odlican posao za njihov nivo! Dinamo je 2 koplja ispred!
    Ja mislim frende da ri zaboravljas da bi mi u ovoj situaciji kakvoj smo sad peije pet godina bili bi bez europe!
    Tad nije bilo Konferencijske lige!
    Ispadali smo i mi prije, ali nikad nije bilo 3 popravna ko sad...da se razumijemo ovaj ulazak u ovu europsku sezonu je uzasan. Da nisu izmislili Konferencijsku ligu mi bi sad ganjali lopte samo po hnl tako da je ovo jedna od neuspjesnijih sezona u zadnjih 10g...bar za sad...srwca pa imamo jos taj jedan popravni kojeg prije nije bilo!
  • Dadinho10
    55
    pa bez veze.. za takve igrače trošit novac a imaš mlade na klupi koji se ne koriste. A mogao bi netko od njih izplivat. Al nek se pokaže netko od tih koji su došli, nitko sretniji od mene.
    Samo je bezveze dovoditi naprimer Kaneka, da ti sjedi... i Dinamo bi trebao malo zvučnija pojačanja probat dovest - bar jednu bombu u ljetnom transfer roku :)

    A spomenuo si Drmića - kad dobija 15 min na utakmicu. Pusti ga, da ti igra svaku tekmu od prve i imaš igrača za 15 - 20 golova u ligi.
  • Crni86
    3.8k
    oprosti ali mislim da bi Pasalic svakako bio ispred Spikica. Covjek sam vuce Rijeku ovu sezonu. Covjek bi bio odlican igrac uz Petka. Isto tako i Fruk koji igra na poziciji di je nama prvi igrac trenutno Marin?!?!?!?!
    Jesu nam uzeli Dilavera u situaciji kad mi nemamo stopera? jankovica nam uzeli? I vrlo vazno kolko manji budget ima Rijeka od nas pa je izborila europu u zadnjih par sezona, skoro izbacili Lile ove godine. Dinamo je svakako iznad svih, ali stavit Rijeku u istu recenicu s Hajduk i Osijekom u zadnjih 10 godina je smjesno!
  • Crni86
    3.8k
    slazem se, ali kaj ti garantira da ce to zvucnije ime za koje ce se platiti ne znam kakva odsteta donijet vise nego neki anonimac za 100 tisuca eura? iI da te pitam na kome bi bila veca zarada i ciju sportku politiku bi se vise slavilo? Kak se slavilo dinamovu politiku kad se izvuko Kadzior, Dilaver, Petko, Orsa i sl. Ispada da imamo bolest ko i cijeli danasnji svijet pa ne bi nosili majcu od 100 kuna vec bi mi onu od 1000 kuna.
  • Orc123
    8.1k

    Kakav Fruk molim te lijepo, Pasalic? Pa protiv nas ni jedan nije pipnuo loptu vise od 5 puta...ima udarac Pasalic ali on mora prvo imat neki kontinuitet u karijeri. Pa nije spojio jos 10 utakmica za redom bez ozljeda! Spika nije extra igrac ali se podcjenjuje i daleko je bolji igrac od Pasalica za sad. Fruka je opce smijesno spominjati u kontekstu Dinama, on ni nije krilo...to ko da velis da Vidovic ili Baturina su krila....nije isto igrati u Dinamu ili Rijeci ili Loxi...tamo si automatski odlican jer nema konkurencije, nemas pritisak rezultata, nemas svaka 4 dana utakmicu...neusporedivo je to...jedan Drmic je bio dominantniji u Rijeci nego svi ovi zajedno sad pa u Dinamu je rotacija...to je cista realnost. Jedan Gavro je bio top igrac i nije kod nas bio nikad standardan....neusporedivo je to....Pasalic, Fruk i Ivanovic moraju jos puno zganaca pojesti da bi u Dinamu mogli biti nesto bise od ciste rotacije .. .
    Dilaver kod nas nije igrao uopce a dole je sef obrane.
    Nije igrao jer su realno Sutalo, Ktc, Peric i Lauritsen bolji stoperi...eto to ti razlika između Dinama i Rijeke. U tom primjeru vidis sve ...
  • Nolifer
    8.1k
    Vidio sam popis za konferencijsku, pa da tamo ne zagađujem temu o transferima. Po meni smo ovaj prijelazni rok trebali uzeti bar još jednog top golmana. Nedo Bog se neko ozljedi, pa bit ćemo na streljani
  • Dadinho10
    55
    da, da, garancije nema za ništ, može biti i potpuni flop. Samo hoću reći, ako se dosta već Kaneko uzima za primjer - ako si ga doveo, onda mu daj da igra. Ako si ga dovodijo, da ti sjedi, bolje je onda gurnut u vatru Rukavinu, koji je navodno neki super talent al sam siguran, da košta dosta manje i japanca ni ne dovest...

    I u pravu si, ne treba plakat nego napravit najviše sad s onim kaj imaš i vjerovat, da če se za par tekmi situacija okrenuti i da ćemo početi puno bolje igrat. I stvarno vjerujem, da tak i bude uskoro i onda kad bude sve ok ne bude više ni razloga za tolko kenjanja i plakanja :):):)

    DINAMO SVETINJA
  • Orc123
    8.1k

    Ja sam siguran da Kaneko dobi 3-4 utakmicaa povjerenje trenera da bi pokazao da je top igrac i da definitivno on mora biti rotacija sa Spikom...ali mora dobiti priliku!
  • Crni86
    3.8k
    Pasalic je do sada u ovoj sezoni pokazao tri puta vise nego Spikic koji ne zna ni loptu puknut. Covjeku treba 10 situacija za gol da zabi nesto. Isto tako Spikic je desnjak koji je u Gorici radi Lovrica bio prebacen na desnu stranu tako da ni Spikic nije bas desno krilo. Toni Fruk trenutacno najbolji asistent lige i kolko se sjecam u Gorici je redovito igrao ljevo krilo, a Baturina nikad do prije koji tjedan nije krenuo na ljevom krilu tako da mi bas nije najasnije kako ih uopce mozes usporedivat?

    I onda kad dodu na tu razinu ces dat Misku 5 miljki? Ili ces ga prepoznat i uzet za 0 eura? Pricamo o prepoznavanju igraca u ranije doba kako bi si ušparao lovu.
  • Dadinho10
    55
    Može biti da, ali se mu ne da prilika. A ni tekma, dvije nisu dosta. Čovjek je došao s Japana, nije se lako odmah prilagoditi.
  • Orc123
    8.1k
    Ja govorim da Pasalic nema ni jednu polusezonu seniorskog nogometa, a ako bi sad dosao kod nas ne ni je ni imao....Fruk isto moze sjediti na klupi. I on nije krilo i kao takav kod nas ne moze ni biri opcija za krilo...
  • Crni86
    3.8k
    slazem se ali ocito se i previse bivseg trenera slusalo za kojeg se mislilo da ce tu bit cijelu vjecnost. To me podsjeca na zimu kad je Kopic potpiso ugovor prebacio na igru s trojicom i doveo Bockaja kao najvece pojacanje ikada te je dobio pedalu za dva mjeseca i doslo je do totalne promjene sportske politike opet se vracalo na 4 iza itd. I zato kak je vec neko naveo nama treba sportski direktor koji ce uvest reda i slagat sportsku politiku ko puzzle.

    Tako je! Ma treba bit optimista i podrska ovim deckima kako god se oni zvali i od kud vec dosli jer nose sveti dres.
  • Dinaminjo
    939


    Zato je napredak dovesti trenera za 60 min koji je odusevljen Menalom i Marinom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions